Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 15:17:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 51768 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 29, 2009, 13:46:11 »

Мърче, нямам думи за кутията-страхотна е. Поздравления Bravo Халките ви също са много хубави, абе все красоти.... Bravo
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 29, 2009, 22:37:58 »

Благодаря ви момичета. Много се радвам за кутийката защото беше голяма мислене и чудене каква да е тя. Трябва обаче да отчета приноса на Иво - кутийката беше най-обикновена дървена - той я боядиса в бяло smile.
Фотото и видеото вече са ок. Другата седмица трябва да се видя с ди джея за последна уговорка. Все още се чудим за песен за първи танц и малко повам да се дразня на моя тигър, че репликата "има време" вече почва да ми писва. Ще му прасна накрая един валс - та да се чуди как да го танцува после diablo
Днес възникна и един проблем - приятеля на Иво, който ще ни вози с колата се обади и каза, че майка му /която е в Гърция/ е много зле и спешно заминавал за там. Но дали ще се върне од 15 не се знае. Ох, дано всичко да е наред, сега няма каво да го правим човека, ама някак си се бях настроила за тази кола. Другите ни варианти са два: 1 Мерцедес - с две врати - готин, ама как ще се поберем вътре /отзад е по-скоро за двама, не за трима/ и 2. Джип-не се спомням каква марка /майкоооооооооооо не мислех, че съм толкова зле с колите, даже напротив/ - обаче аз хич не искам да съм с джип.
Утре отивам да занеса документите в обищаната и със свекито ще правим една отговорна задача - ще разпределяме гостите по масите smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 30, 2009, 11:48:01 »

Ако е готин джипа защо не  pardon на мен ми харесва идеята, а и ще е много по-добре за кумовете и младоженеца - няма да се натискат на задната седалка
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 30, 2009, 13:05:23 »

Ани твоето мнение е много практично наистина.  smile
Вчера изрових в нета една Конституция на малдото семейство и мисля да я използвам. Въпросът ми е обаче кой е най-подходящ да я прочете и да ни я връчи. Ди джеят, кумувете, някой от родителите. Принципно аз исках /нали в нашето семейство аз се занимавам с писане на наредби и закони/, ама някак си малко не върви аз да ни я връча. Вие ка мислите?
Ето текста
К о н с т и т у ц и я     н а   м л а д о т о
  с е м е й с т в о

1 Юлияна и Ивайло имат право да създадат здраво и сплотено семейство,задължени са да го съхранят и запазят до края на дните си.

2.Жената се явява висш законодателен орган.
Мъжът е неин заместник и орган на изпълнителната власт .

3.Жената е министър на финансите, на културата /естествено, нали работя там/, търговията, хранителната промишленост и здравеопазването.
Мъжът се явява министър на енергетиката /нали това работи/,газовата промишленост,месната и млечната промишлености,селското стопанство и министър на вътрешните работи.

4.Жената има право на почивка,мъжът-на работа.

5.Жената е задължена всеки ден да приготвя лека вечеря.
Мъжът е задължен всяка сутрин да приготвя горещо кафе.

6.Съпрузите имат право да се целуват не по-малко от пет пъти на ден.

7.Съпрузите имат право да имат от 1 да 15 деца.
Децата трябва да знаят кой се явява баща и кой майка.

8.При спазване на всички точки от конституцията,съпрузите имат право да празнуват след 25г сребърна сватба и след 50г-златна.
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 30, 2009, 13:07:49 »

 tease Как се смях само,мила!Много добре измислено!
Според мен е добре кумовете или някои по-близки приятели,които имате да го прочетат и връчат! Тъкмо и госите ще се позабавляват!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 30, 2009, 13:09:05 »


Мърче, много оригинално good
а относно на това кой да го връчи, и аз си мисля че кумовете ще са най подходящи.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 30, 2009, 13:09:28 »

Много е готино това.
Мисля, че честта трябва да се падне на кума  smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 30, 2009, 13:09:39 »

Много е забавна Мръче, и тъй като е   pleasantry леко  pleasantry в твоя полза, аз бих я дала на кумата да я прочете най-вече на младоженеца  girl_wink

Аз като кумувах бяхме измислили един договор - той пък си беше направо 100% в полза на булката и го четох. Дано имам копие на лаптопа вкъщи и ще го покажа  good
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 30, 2009, 13:46:49 »

Хей Мърче, така съм се смяла с тази Конституция-страхотан идея Bravo
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 30, 2009, 14:17:43 »

Ох, мърче...понякога си мисля че сме някакви си там астрални или незнам какви близнаци с теб. Както бях писала аз съм голям фен на късметчетата ти и ботуниерте и сега напров чме уби с кутийката за пръстени. Абсолютно същата си харесах преди няколко дена в Слънчогледи и се чудих, как да я боядисам и пригодя за пръстените. Е, аз съм далече по-несърчна, но е прекрасно че някои визуализира моите идей. Ествено че  Bravo Bravo Bravo за избора.
Все едно хваля себе си  Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 02, 2009, 19:53:26 »

Ехо Мърче къде се изгуби????Как върви подготовката,май е време отново за отчет  pleasantry
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 03, 2009, 11:33:44 »

Мърче, това е много оригинално от твоя страна с текста. Според мен ролята на четенето е на ДЖ. Поне така мисля аз, че ще се получи най-добре. Но в крайна ти си знаеш как води той и т.н. Но иначе много смях ще пада. Успех мила. Малко остава. И се появи да кажеш как върви всичко blum
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 03, 2009, 18:57:57 »

Момичета много благодаря за мнениеята. Конституцията малко ще я преработя и ще говоря с кумувете - дали накй от тях двамата или ди джеят ще я прочете.
Сис - моя астрална близначке, много се радвам, че имаме еднакви вкусове. И аз като я видях тази кутийка си казах - тази ще е. Най-ми харесва, че се виждат халките през стъклото.
Муцанка, Принцеске - благодаря ви че не сте ми забравили темичката. И аз не съм я забравила, ама в седмичната тема писах, че вчера от басейна много изгорях и ми беше много кофти.
Та днес си взех роклят Прекрасна е. Лошото е, че аз днес едвам издържах пробата. Гърбът е целия в дантела, която ме изгаряше като желязо. Нарочно не направих снимки, че приличах на индиански вожд в булчинска рокля. Мога да направя снимки на самата рокля или по-скоро ще направя снимки на мен в роклята, но следващата седмица, като мине изгорялото.
Иначе утре се прибирам в София. От там ще поръачам тортата. Имам комшийка сладкарка, която прави най-невероятните торти, които съм яла. Много Оказа се, че не можем да намеримв достатъчно шишет от Рещерска и татко купи шишета от завод Дружба. Лошото е че етикетите ги правихме като за Пещерска и утре ще видя дали няма да се наложи да ги преработваме.
А и не знам с какво да ги лепя тези етикети?
Та какво остана:
да оправя етикетите
да направя тейбълките
да направя разпределението по масите и хотелските стаи
да доуточна украсата
да си купя бижута и парфюм
да си купя нови чаши
да уточним още един път куверта
Пропуснах да напиша, че днес уточнихме и поръчахме безалкохолното и барата. Уискито и водката са купени. Ракийката ще е домашна.
Май това е за сега
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 03, 2009, 19:06:48 »

Ама как бихме могли да ти забравим темичката,моля ти се,друг път не го споменавай! good Много се радвам,че вече си имаш рокля и с нетърпение чакам снимчици  Bravo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 03, 2009, 21:34:51 »

Еми Мърче виждам, че напредваш. Поздравление за роклята. Сигурна съм, че ще се справиш с етикетите.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines