Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:45:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Бухтичка --> 07.08.2009  (Прочетена 32064 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 21, 2009, 22:29:08 »

Ами то зависи какъв е шлейфа според мен, на други рокли шлейфа стои по-добре като е закачен, моята е малко по-особена. Иначе бюстие няма. Както стане в крайна сметка, в най-лошия случай ще си я разнасям цяла вечер на ръка, това да ми е проблема.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 22, 2009, 13:46:23 »

Да, с шлейфа може и да ти бъде малко неудобно, но иначе роклята е прекрасна - поне това което видях в галерията  Bravo
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 27, 2009, 14:07:14 »

Къде се загуби мила?
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 28, 2009, 08:40:23 »

Ами как къде, да полудявам crazy
Избрахме цветята, украсата, ходих сама до Галата да си нося фигурките за тортата. Май повечето е свършено все пак, но мен все ме гложди, че ще пропуснем някоя малка подробност. Сега почвам да издирвам хората, които не са си потвърдили присъствието.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 28, 2009, 09:33:30 »

о, да това е доста важно и ние вчера свършихме тази работа, че да се знае кой, къде. Едвали ще пропуснеш нещо. това е просто параноя  Wink една таква сватбена....
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 28, 2009, 18:02:14 »

Днес ходих на проба за роклята. С обръч определено е по-добре според мен. Почудихме се дали да я скъсим още малко, но се отказахме. Само в бюста нещо не ми е съвсем добре. Уж я стесниха, а пак малко ми стърчеше от горе. Изводът, не съм си взела много удачен сутиен. Но да се намери сутиен по моите критерии е почти невъзможно. Взех си накрая едни повдигащи подплънки, ще я стеснят още съвсем малко роклята и се надявам вече да изглежда добре. Аз нали кърмя сега и гърдите ми са малко по-големи. Преди си носех сутиени без презрамки и ми стояха добре, сега обаче не може да се каже, че е така. За по-голям бюст явно просто не стават, то няма и размери от повечето.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 29, 2009, 14:00:42 »

Имаме огромен проблем cray
Понеже никой от приятелите ни не е женен решихме кумове да са ни моята най-добра приятелка и неговия най-добър приятел. Неговият приятел учи в Ирландия, ще си дойде за сватбата, даже по стечение на обстоятелствата пръстените ни са в него. Полетът му е утре вечерта и днес казал на приятеля ми, че няма да идва Oh my ... След последния път когато летял със самолет изпитвал панически страх и не можел. Ходил при психоложка, трябвало терапия да се направи. 
И всичко ни се срути изведнъж cray Ужасно важно е за нас да дойде. Името му го има на всички покани. А и просто няма кой друг да поканим. Приятелите на приятеля ми се пръснаха и с повечето вече не поддържа контакт. Другия му по-близък приятел сигурно също няма да може да дойде. Е, в крайна сметка се спряхме на един човек, който смятам, че ще го направи заради нас, но...не е това смисълът.
Утре сутринта в 9:20 трябва да сме в ритуалната зала и да носим копия от личните карти на кумувете. И ако занесем неговото какво правим ако не дойде Mad girl
Аз се опитах да говоря с него, въпреки че май бях повече ядосана. А и наистина признавам си, не мога да разбера какво изпитва. Обясних му за ритуалната. Просто дори да можехме да го приемем някак това нещо смятам, че е прекалено късно вече. Накрая каза, че щял да дойде, но...знам ли, ако отиде и не успее да се качи на самолета, всичко е възможно.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #37 -: юли 29, 2009, 14:49:36 »

А той склонен ли е да пътува с автобус или кола? И това е вариант, въпреки, че ще е доста дълго пътуване.
Вие нямаше ли да подписвате през седмицата, а после да правите изнесен ритуал? Ако е така, за по-сигурно занесете личната карта на някой ваш познат, който със сигурност ще присъства. Така той ще се разпише в официалните документи в гражданското, а ако вашият кум дойде - ще си изпълни ролята на гражданския ритуал. АКо пък не дойде, другият познат ще си остане кум  pardon Малко е кофти така за другото момче, но аз никога не бих се разсърдила на младоженците, ако видя, че са в затруднение.

 :offtopic:Имаше подобен казус в някоя от другите теми - кумата (май) няма 18 години, затова майка й ще се разпише вместо нея в ритуална зала, а през останалото време момичето ще си играе ролята на кума.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 29, 2009, 16:06:53 »

Той няма кола, автобуса също не го устройва, защото не можел да седи толкова време седнал, има проблеми с гръбнака. Варианти има много всъщност, можеше и с влак да дойде, но той реши да го изтърси един ден преди полета bqsnasym
Последно уж ще пътува, надявам се наистина да го направи и да стигне жив и здрав. Личната му карта по всяка вероятност ще я занесем утре, пък ако не дойдем ще мислим как да се оправим crazy
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 30, 2009, 17:27:51 »

След като последно беше решил, че ще опита да се качи на самолета вчера вечерта явно не е успял да се успокои, изпаднал е в паника, получил е някакъв пристъп и в болница cray Изписали са го днес, надявам се, че е добре, но няма да пътува.
След търчане цял ден, помолихме друг човек и той се съгласи, но все пак...не е това идеята. Много държахме на този човек, наистина много. Страшно криво ми е сега.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 30, 2009, 18:17:35 »

Бухти, топло гуш от мен! Това, което се е случило с кумът Ви е кошмарно направо... както за него, така и за вас... А най-лошото е, че е станало толкова близко до сватбата...
Хубаво е, че сте намерили изход, макар и да не е точно това, което сте искали..
Аз щях да предложа ако някой от вас има брат (ти или половинката ти) можеше да поканите него, но пък все пак всичко е добре като свършва добре! Friend
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 30, 2009, 18:21:48 »

Здравей, мила. Обстоятелствата така, както се стичат, наистина са доста неприятни за вас. Съжалявам за разочарованията, които изпитваш. Доста ти е трудно. Незнам колко успокоително ще прозвучи това, което ще ти кажа, но опитай се да продължиш нататък без да мислиш за това, което е можело да бъде, но няма да стане. Събери позитивните си мисли и се опитай да ги насочиш към подготовката на сватбата си и това, което ще стане оттук нататък. Надявам се вашият приятел да се възстанови бързо. Това, което той преживява явно е много трудно и за него. Опитай се да си дадеш сметка за какво си благодарна в този момент - за човека, за който ще се омъжиш, за страхотната си дъщеричка, за всичко останало, което те прави щастлива в този момент. Имай сили. Това е само един трудент момент и той ще отмине. Стискам ти палци и те прегръщам
 Offtopic твоята сватба е на рождения ми ден, така че съм пристрастна към теб  give_rose
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 31, 2009, 08:39:57 »

Аз щях да предложа ако някой от вас има брат (ти или половинката ти) можеше да поканите него, но пък все пак всичко е добре като свършва добре! Friend
Приятелят ми има брат и той беше единият резервен вариант. Но в крайна сметка предпочетохме другото момче. Той е много млад и някак си си мисля, че ще му е весело и ще съумее да излезе от ситуацията.
Благодаря ви за успокоенията, ще се справим някак, надявам се. Но сега наистина ни е много кофти, чувстваме се предадени.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #43 -: юли 31, 2009, 09:05:19 »

Не мисля, че трябва да се сърдите на приятеля си. Щом и в болница е влязъл, заради пристъпа ...  nea Разбира се за вас остава неприятната задача да променяте плановете в последния момент. Но представи си дори да беше дошъл, ако все още не се чувства добре, той няма да е и пълноценен гост и най-вече кум. А веселите кумове до голяма степен определят настроението на сватбата (след младоженците, разбира се)  good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 31, 2009, 09:34:12 »

Еми да не му се сърдете... Ама той пък не е ли знаел за проблема си като е приел да ви е кум?! А халките? Как ще ги вземете? (помня, че не искаше да се изпращат)
Ще се справите, няма как. всяко зло за добро. Ще имате чудесна сватба, не се притеснявай. И всичко ще е наред!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines