Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:34:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Бухтичка --> 07.08.2009  (Прочетена 32033 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 13, 2009, 19:14:04 »

А иначе някой помага ли ти?
Сватбената агентка pardon Добре, че е тя, днес ще ми прати списък.

pebbles, благодаря ти много за подробния коментар, беше ми от полза. Всъщност попитах понеже бъдещата ми свекърва се беше шашнала много, не знаела какво ще се случва и се чудеше дали трябва да поръчва кетъринг.
А иначе малък проблем ми се явява това, че вкъщи е доста тясно и няма място за много хора. Хич не знам кои точно ще дойдат, трябва да го измислим някак. И като си представя как с детето ще ми е тази лудница на главата crazy
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 14, 2009, 17:46:20 »

Ами,помоли някой да ти помага вкъщи...знам ли...някой близък...ако не за друго,то поне за детето
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 14, 2009, 18:28:20 »

Няма как, доскоро не даваше да я пипне някой друг, пищи. Надявам се, че е период и май вече й минава, но съм намислила до сватбата да не я оставям на някой да я гледа сам, че сигурно ще е рев и ще запомни, а сега се надявам да позабрави малко. Като ходих на пробна прическа и грим баба й я гледа, но се скъсало да реве милото и накрая баща й се прибрал от работа.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 15, 2009, 13:46:06 »

Това с превързаноста е наиситна неприятно. Но хората ще те разберат така че предполагам ще получиш подкрепа от близките. А иначе  - рокля, костюм всичко готово ли е?
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 15, 2009, 16:03:53 »

Това с превързаноста е наиситна неприятно.
На мен не ми пречи...просто да не се налагаше да я оставям.
В петък ще отида да ми направят корекциите по роклята. Костюма тъкмо го избрахме и тези дни ще си го вземе, страхотен е. Само за ризата не съм сигурна. Ние я взехме вкъщи да я видим как ще е до роклята, въпреки че бях сигурна, че ще е прекалено жълта (искаше ми се да е в цвета на роклята). И наистина е така, та може би някъде другаде ще потърсим. На едно друго място имаха по-светла риза, въпреки че и тя май не беше съвсем като роклята ми.
Иначе днес ходихме да опитаме менюто в ресторанта. Страшно вкусно беше. Чудя се единствено дали няма да останат гладни хората, защото не са много големи порциите. Аз като изядох салата, предястие и основно наведнъж се натъпках и ми стана лошо, за гостите ще има и следястие и торта, но пък няма да ги ядат наведнъж. И все пак вкъщи ще има кетъринг, ще хапнат нещо тези, които са там, след ритуала ще има коктейл и пак ще има кетъринг. Все се надявам, че съвсем гладни няма да останат.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 17, 2009, 13:57:01 »

Споко, в тези жеги яденето не е най-важното нещо. На мен пък всички ми казват, че на сватби хората не ядяли много и аз я карам спокойно относно това....дано са прави Wink

Браво за костюма на мъжо! А малката има ли спешъл рокличка по случай повода?
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 18, 2009, 08:58:05 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Лека подготовка до Големия Ден.....и ще чакаме снимки girl_wink
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 18, 2009, 18:34:06 »

А малката има ли спешъл рокличка по случай повода?
За имане има, трябва да я пробвам пак да видя дали й стои добре. Тя уж прави вече по няколко крачки сама, но само като съм пред нея и я подканвам. Има някаква надежда да е проходила по-стабилно до тогава, но на мен не ми се вярва много.
Иначе аз ходих вчера за корекциите по роклята, оставихме я, надявам се, че ще се получи добре. Чудехме се дали да има обръч, но според мен няма да стои много добре без и ще ми е трудно да ходя, а с малката определено ми се иска ходенето да е възможно най-лесно. Та така, ще й сложат и копче да се прибере шлейфа, въпреки че не изглежда по най-добрия начин в този вариант, но пък няма как иначе, не ми се иска цяла вечер в ресторанта да си го нося на ръка.
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 19, 2009, 13:26:52 »

За шлейфа, може да пришиете едно малко ластиче най-отзад, което да е голямо колко пръстен и така да си го закачаш на малкия пръст примерно. Пробвай как ще изглежда може да е по-добре  pardon
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 19, 2009, 18:43:36 »

Няма да ми е удобно просто, ще ми тежи все пак. Аз и на ръката мога да си го закача има си дръжка, но няма да е удобно. Само като си представя детето как ще се лепне за мен, смятам, че ще ми тежи достатъчно.
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 20, 2009, 13:17:17 »

Аз пък мисля,че с копче ще изглежда много различно и нестандартно...но не задължително грозно. На мен би и харесало,ако можех да го видя!Сигурна съм!  good
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 20, 2009, 19:56:28 »

Подозирам, аз че ще проходи малката до тогава Wink, което неправи грижата ти по-малка разбира се. Относно обръча, аз ришех да съм без, но като видях роклята и установих, че всъщност той разкрива красотата на полата и за това реших на ритуала да бъда с обръч, а в ресторанта да го махна за да ми е свободно за танците. Ако твоят се слага/маха допълнително можеш да помислиш върху този вариант., а самият шлийф да закрепиш отзад.
« Последна редакция: юли 20, 2009, 19:59:24 от siss » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 20, 2009, 20:02:31 »

о, сега виждам. малката да не ти е рожденичка днес - ако ДА - Честита 1-ва годинка.
« Последна редакция: юли 20, 2009, 20:04:03 от siss » Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 21, 2009, 09:39:04 »

Беше в събота, но благодаря smile
Трябва явно да си сменя лентичката, не знаех, че има нужда.

Относно обръча първо, че според мен роклята ще изглежда по-добре с него и второ мисля, че с него ходенето ще е малко по-удобно, та едва ли ще го махам.
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #29 -: юли 21, 2009, 22:05:22 »

Честита темичка и от мен!  smile Аз да се включа за шлейфа. Моята рокля също е с шлейф и има кукучка на самата пола, която след церемонията се завърта и се закача на копче, скрито някъде из многото поли, под бюстието. Мисял си, че това е удачен вариант и за теб!  Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines