Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:34:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На коя маса са родителите на младоженците?
на младоженската маса - 101 (16.8%)
на отделна маса - 500 (83.2%)
Общ брой гласове: 599

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба - как точно протича всичко?  (Прочетена 210441 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 26, 2008, 15:54:04 »

след уелкъмдринка, ако наемете балет да им танцува около 30 мин. (ние имахме) - можете тогава да идете да се снимате

а може и направо в градината на ресторанта, ако има градина де


кажи къде е сватбата, с какво разполага р-нта и какво има наоколо, може и да успем да ти дадем отговор
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 26, 2008, 16:05:55 »

Ресторанта има страхотна градина, но ако вали или ако е лошо времето няма да ни е полза! crazy
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 30, 2008, 09:38:22 »

да,

ако вали -  лошо;

ще трябва да измислите нещо;

ами др. идея, която ми дойде на ум е, все пак младоженецът да дойде да те вземе от стаята, малко по-раничко и така с кумовете да отидете преди да слезнете в р-нта;

аз също бях в хотел, но си ме взе младоженецът;

има и нещо другао, ако те види направо в р-нта, моментът на първото виждане на накипрената булка и милите емоции и реакции - все пак да са пред всички гости, по-добре - лично мнение разбира се, е да си останат само за вас и най-близките роднини, които ще са при теб в стаята

Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 30, 2008, 10:51:34 »

gostenka_82, може би си права!
Надали пред всички гости ще сме така емоционални, както сами пред кумовете или най-близките ни хора! Така хем ще има момента със вземането на булката, хем изненада си остава, хем снимки ще има!
Благодаря за идеята! give_rose Ще я обсъдя още довечера!
Има само един малък проблем - на снимките няма да сме с халките! crazy
Активен
lilli
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 30, 2008, 11:19:55 »

Здравейте на всички, аз съм съвсем нова във форума и си нямам представа дали въпроса ми е отправен в подходящата тема smile Бих искала да помоля за някоя идея за текст на поканата ми към шаферката, тъй като нищо не измислих sad Надявам се да ми помогнете, защото яко зациклих blum
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 30, 2008, 11:23:20 »

Здравей, Лили и добре дошла тук!!!  Welcome
Има тема за поканите, в която много от момичетата са споделили техните текстове. Там може да откриеш някой по-персонални - например за кумове, родители, шаферка.
Успех!!
Активен
lilli
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 30, 2008, 11:34:07 »

Мнооооооооогоооооооо Благодаря за насоката, ще се възползвам веднага да потърся нещо Bravo give_rose
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 04, 2008, 15:40:25 »

Аз самата не мисля, че е нужно да обикалят с нас, защото не познават никой от гостите, но щом те искат, няма как да им откажем.
И аз съм съгласна с теб!На нашата сватба,обикаляхме заедно с родителите за наздравиците. CHEERS
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: октомври 06, 2008, 20:17:16 »

В крайна сметка обикаляхме само ние,без кумовете,стана по-бързо и удобно. С нас вървеше на съпруга ми първа братовчедка, която ни е много близка да помага за подаръцъти и парите, но като цяло импровизирахме.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: октомври 07, 2008, 10:12:00 »

Има само един малък проблем - на снимките няма да сме с халките! crazy

мила, навас ви трябват не повече от 2-3 снимки с халките, които можете и в ресторанта да направите на някое добре украсено място!!!!

говори с фотографът, той определено ще може да ти даде повечко идеи, първо - знае кой е ресторантът и второ - нали това му е работата, ксъс сигурност знае кое как може данаправи!!!!

успех мила!!!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: октомври 08, 2008, 12:45:36 »

графиците които правих имаха ефект smile всеки ми казваше че тези графици са за да не се спазват аз се застраховах с допълнително време навсякъде. така не се усети закъснението на оператора, задръстването из софииските улици, имаше достатъчно време в кумовете и при булката. и навсякъде пристигахме подранили пред ритуалната и църквата:)
а относно обикалянето, при нас стана много спонтанно. е един момент идва оператора и ни казва айде да поздравите гостите и кумовете ни станаха и с нас обикаляха .
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 30, 2008, 08:50:34 »

На мен лично обикалянето по масите не ми харесва. Смятам че е за нас е неудобно, а за гостите отекчително,  затова подаръците и поздравленията ги получихме на входа на ресторанта.При нас всичко беше в градинтана  ресторанта и подписването и венчавката, след това когато влизаха гостите на входа всеки си вземаше чаша с шампанско и с  всеки гост  вдигахме наздравица и получавахме подаръците си.Първо минаха родителите и след това всички останали гости. Първо бяхме застанали ние разбира се след това бяха кумовете и родителинте.Шаферите ни помагаха с подаръците и цветята.Така хем посрещнахме гостите хем и спестихме малко време за да има повече  за танци, защото според мен с едно  обикаляне по масите отива поне 1 час. Разбирасе това зависи от броя на гостите.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: октомври 30, 2008, 12:16:10 »

и ние така направикме, Катя
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #208 -: ноември 20, 2008, 01:22:31 »

Да наистина отегчително е минаването по масите. Между другото от много години наблюдавам това явление и все се чудя кой е най-добрия вариант. Може би наистина този, който вие сте подбрали. Въпреки, че според мен е еднакво отегчителен. Скоро бях на сватба в Continental Plaza. Младоженците точно така посрещаха гостите на вратата. Незнам дали защото бяха 205 човека  smile, но пак беше отегчително и доста уморително за младоженците. А гостите, които бяхме влезли доста си почакахме, докато почне събитието.

Присъствала съм и на сватба, на която решиха DJ-а д обяви в един момент, който иска да поздрави младоженците, да отиде на тяхната маса. Идеята беше през определен период от време да отиват хора, но реално стана опашка виеща се до официалната маса и сами се сещате, че нещата пак не бяха добре.

За сега наистина варианта с посещането на гостите в градината ли на входа на ресторанта е най-удачен.....докато не се появи друг. Ето давайте идеи..темата е добра.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: ноември 20, 2008, 09:43:12 »

Ние обиколихме масите за наздравица и според мен си се получи добре, така благодарихме на всеки гост лично, че е уважил празника ни... ама кумът, нали си е приказлив, накрая изостана с 3-4 маси след нас  funnytooth laugh funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines