Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:55:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 4 част  (Прочетена 181062 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юни 01, 2010, 13:04:39 »

на мен най- много ми харесва първата, другите са леко претрупани, но то си е субективно, моята беше подобна на първата
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 01, 2010, 13:18:20 »

И на мен най-много ми харесва първата!
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #407 -: юни 01, 2010, 13:48:19 »

Цветята на тритве торти са различни, ти към кои си се насочила за акцент? Не че не може да се смени вида на цветята в съответния модел торта ... И на мен май ми харесва първата  blush
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 01, 2010, 13:51:29 »

И аз съм за първата good
Активен
Decu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юни 01, 2010, 14:29:23 »

Mда и аз гласувам за първата. Цветята са най нежни. Помисли върху варианта да не е на 5 етажа, а на три просто с по-големи части от тортата. Така хем ще стане още по-нежно, няма да е претрупано, а и можеш да добавиш други орнаменти по празните части на отделните торти. Говори със сладкарите от мястото, в което си ги харесала - варианти има много. Тези души правят чудеса!  danceg

Ето тортата, която ние си избрахме:



Като след като говорих със сладкарите разбрах, че мога да си играя като с цветовете така и с пълнежа на самата торта. Цветчетата ще бъдат в лилави нюанси, а пълнежът ще бъде от крем брюле (много приятен и лек вкус)  blum Като разбира се казаха, че могат да направят или същата или сходна и за кумовете  Girl_hide

Така, че най-добре говори лично със сладкарите. Те ще ти кажат какво могат да направят и след като ги чуеш съм сигурна, че идеите ти ще бликнат на секундата blum

Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юни 01, 2010, 14:37:58 »

Благодаря за мненията.Ние сме си избрали стойка, подобна на тази на снимката, само че средната част е по-широка и е овална, а не кръгла.Сега само си избирам вида на тортата, иначе мислим да е оранжева или жълта, за да е в тон с украсата. Като ще си изберем и пълнежа. smile
Деси, твоята торта е много хубава и сте избрали много приятен пълнеж.  Bravo


* 129.JPG (20.95 KB, 410x374 - видяно 3771 пъти.)
Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #411 -: юни 01, 2010, 21:26:15 »

Момичета, някой поръчвал ли е или ял ли е сватбена торта от сладкарският цех в кв Надежда в 101 у-ще /незнам името на фирмата/? 
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юни 01, 2010, 23:45:23 »

И аз съм за първата торта. Най-изчистена и стилна ми се вижда  good
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 05, 2010, 20:55:22 »

Момичета, икам да се похваля с моята торта  yahoo
Имам възможността да експериментирам, тъй като познавам жената която ще ми я прави. Та реших да бъде нещо между тези двете


Отгоре ще бъде с подобни (като на втората) отпечатъци, и отстрани с пасващи към него шарки (техника като на първата картинка.
Най-вероятно ще и сложим и захарни перли, ако не стане претрупано.  blum
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юни 06, 2010, 23:13:36 »

момичета,това е нашата торта...(в лична галерия, снимка с надпис" нашата торта 2:) единствената разлика е, че ще е с кафяв елемент:)))харесва ли ви? Мисля тази седмица да я поръчам, очаквам добри предложения и за слдкарски цех...Засега съм се спряла на 100 грама сладки или лагуна...още се чудя, не съм опитвала торти на много места:(
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #415 -: юни 07, 2010, 07:47:02 »

anelcka80, и двете торти са страхотни  Bravo А комбинацията от двете сигурно ще е нещо божествено! Страхотен избор!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юни 08, 2010, 13:43:43 »

Нашата торта беше невероятно вкусна, спор няма. Обаче просто не беше модела от снимката. Не крия разочарованието си от това. Увериха ме, че няма никакъв проблем, уговорихме цветовете. Дадох им и фигурката за тортата. Цветовете бяха що годе ок, но самия модел - тц nea А за фигурката не знам кого да виня. На другия ден като си прибирахме алкохола и т.н. видяхме, че е била там, при тортата, но от ресторанта явно не са я сложили. Но пък от сладкарницата е можело да им наблегнат на това да не я забравят. Както и да е. При самото изкарване на тортата и рязането не се усетих от вълнение. Чак след това зацепих. Пак беше красива и вкусна, но защо трябва да казват, че ще я направят без проблеми, а после.... angry
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юни 08, 2010, 13:55:54 »

Момичета, ако някой се интересува от сватбени фигурки, вчера в кв. Витоша, на ул. "А. Каралийчев" видях магазин за сладкарски консумативи. Та, там имаше и сватбени фигурки - на витрината видях 2-3 модела, може и повече да има вътре, но беше затворен и не можах да видя. Тези на витрината бяха по 10-12 лв.
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юни 08, 2010, 14:58:18 »

silvana_paunova, за цех в София аз лично горещо ти препоръчвам Гаврош и управителят й Ради - този човек е вълшебник, а тортите му са божествени на вкус. За нашата сватба обиколих доста цехове, защото исках хем тортата да е красива и в тон с темата на сватбата, хем да е вкусна, хем да е на прилична за всички тези изисквания цена. Освен това тя беше комбинация от моя фантазия плюс няколко елемента от други торти. Не ме питай как го обясних на Ради, но, за да е сигурен, че ме е разбрал правилно дори ни направи мини-макет на тортата и то безрлатно - професионалист до мозъка на костите си. Ако те интересуват контакти, ще ти ги пратя на лични, а това беше нашата торта:
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Ognena/1234/?action=gallery
« Последна редакция: юни 08, 2010, 15:15:57 от Ognena » Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юни 08, 2010, 15:59:44 »

Момичета, някой да има впечатления от Росита? Цехът им е в Орландовци, но имат магазин в Павлово, както и при Зоопарка. Пробвахме техни торти и бяха много вкусни и свежи, но не съм сигурна как се справят с външния вид... Иначе цените им са доста прилични за София.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines