Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:34:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 4 част  (Прочетена 181262 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 21, 2010, 17:42:39 »

Abii  и аз го намерих само че в e-bay с пратка да България, само незнам дали цената ще те уреди. Струва 15 евро и пратката още 9. Ако имаш интерес мога да ти помогна с покупката.
http://cgi.ebay.de/TORTENDEKO-Tortenaufsatz-BRAUTPAAR-Hochzeit-TORTENFIGUR_W0QQitemZ360238951918QQcmdZViewItemQQptZSkulpturen?var=&hash=item92aefe196a
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #286 -: март 21, 2010, 17:55:53 »

Abii фигурка която булката влъчи младоженеца съм виждала в обикновена сладкарничка ,само че беше в Шумен, но предполагам , че почти във всяка сладкарница в която предлагат сватбени торти би трябвало да има такива фигурки. Стуваше 25лв  good
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 21, 2010, 17:57:41 »

Извинявайте че пак съм аз но не можах да се сдържа, вижте какво намерих...... осбено подходящо за сватбите в тъмно червено или розово
http://cgi.ebay.de/Tortenaufsatz-Tortendeko-Brautpaar-Hochzeit-Deko-NEU_W0QQitemZ370337950295QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_77?hash=item5639dcaa57
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #288 -: март 22, 2010, 04:04:06 »

Abii, аз намерих не6то подобно, но щом имат това 6юе имат и което ти тарсиш. Има достажка до Бьлгария . Касмет ако го видя ще ти пратя и точния линк

http://cgi.ebay.com/Funny-Wedding-Cake-Toppers-Bride-PINCH-Groom-BUTT-Sexy_W0QQitemZ330414203092QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item4cee38a0d4
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #289 -: март 22, 2010, 04:07:49 »

Мимичета забражих да питам за каквото се логвах  tease  funnytooth Вече определихме датите за патуването около сватбата и ще сме в БГ 9 преди сватбата ако някои може да ми даде координати на сладкарници в Пловдив, които биха взели порачка толкова близо до датата на сватбата. Благодаря предварително .......
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 22, 2010, 08:33:20 »

със сигурност Сладък рай приемат поръчки 3 дни преди сватбата, казаха, че няма проблем със стойките при тях, други сладкарници, които можеш да провериш, защото са хубави, но не знам дали ще приемат поръчка в Пловдив са:
Скалата, Бътерфлай, Попимони, Амели, паризиана
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #291 -: март 22, 2010, 11:39:17 »

Благодаря ви момичета за помоща ! give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 22, 2010, 13:46:11 »

Аз се чудя нещо...

Хареса ни ето този модел (може би без сърчицата обаче) - точно така ще е нашата - едноетажна за разрязване и другите - мини тортички за гостите.
Чуденката ми е за цветовете. Тъй като винаги съм си мечтала за сватба в бордо, някои от аксесоарите са ни в този цвят - покани, ритуални свещи...
Хубаво, ама бордото не се вързваше с интериора на ресторанта и се спряхме на оранжево за украсата.
Та въпросът ми е: дали цветният елемент на тортата и мини тортичките да е оранжев или бордо? crazy
Евентуално, лентата, която "опасва" основата и цветето отгоре ще са цветни. Преобладаващ ще е екрюто като цвят.

Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 22, 2010, 13:54:47 »

Velvet, според мен, цветният елемент на тортата (ако има такъв) трябва да се сучетае с този на декорацията, но нищо не е строго задължително, нали знаеш.  girl_wink
Важното е теб да те прави щастлива изборът ти.  good
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #294 -: март 22, 2010, 14:37:55 »

velvet, според мен ако основата и по-голямата част от тортата са в екрю можеш да направиш сърчицата в бордо- поне аз си мисля че няма да се "бие" с оранжевото, защото няма да е цялата в бордо.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 22, 2010, 14:40:26 »

Velvet, впрочем, забравих да те поздравя за избора за цвят на декорацията - оранжевият цвят, освен че е много топъл, готин и зареждащ с готина емоция, търпи много съчетания с цветове.   Bravo  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 22, 2010, 14:48:28 »

velvet  реално в ресторанта вече няма да има нито покани, нито свещи, ще имате само украсата на ресторанта и евентулано бордо цвета по вас) ако има такъв).
 тоест реално цветът ще ви е оранжав, taka  че по -добре оранжев да е елемента на тортата,а може и само бяла да е
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 22, 2010, 15:34:28 »

Да, може би наистина най-разумното е да е в оранжево, колкото и да обичам бордо heart
Лунно момиче, аз, в интерес на истината, никога не съм си представяла сватбата с оранжеви акценти, но....се съобразявам с интериора, а и това е ресторанта, в който се влюбихме (сорри за офф топика).
Благодаря ви много smile
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #298 -: март 22, 2010, 16:40:41 »

velvet-влюбена съм в модела на твоята торта! Това, което ме притеснява е парчетата за гостите, не са ли твърде големи, а ако са по-малки то тогава ще ви е нужна 4 или 5 етажна стойка (ако имате повечко гости). Когато мислех вариант за нашата торта, първоначално се бях спряла именно на тази, но ми казаха, че по-високата стойка оскъпява и то с около 100 лв. И аз като теб, бях длъжна да съобразя окрасата с цветовете на ресторанта, също никога не си бях представяла цветове в бледо розово, но в противен случай щеше да е комично. Прикачам снимка на тортата на която се спряхме, цветята са от сметана, парчетата са 80, цената 150 лв., на останалите 15-20 гости, ще бъде изработена същата торта, просто няма да е на стойка и разбира се, цената се оскъпява, предполагам -180 лв.
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #299 -: март 22, 2010, 16:49:57 »

biersdorf,
тортата, която сте харесали наистина е прекрасна....и нашата торта ще е само част на стойката...по-голямата част ще е скрита за гостите... blum
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines