Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:48:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161482 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 16, 2009, 12:55:11 »

какво става с твоята рокля докаде я докара...пусни да я видим give_rose Като стане моята ще я пусна сега съм затаила дъх какво ще стане...знаете ли тук някъде да се продават тиари за да видя как стоят различни видове...не че моята не ми харесва, н0 ако има по хубава..и да ви споделя чашите в Асеновград са невероятни и много етини 30-45лв
аз за сега не мога да покажа моята рокля sad
харесала съм модел, обаче през март работя нон-стоп без почивни дни и събота и неделя и не съм почнала същинската подготовка още
а и сватбата е август имам време и реших да изчакам да минат баловете и тогава да се занимавам с роклята
а се интересувам от твоята рокля, защото пратих модела в няколко фирми и от милена ми дадоха най-добрата цена, после гледах снимки на други момичета, които са си шили роклите при нея  Bravo бяха много красиви и сполучливи, затова мисля и аз към тях да се насоча
аз до сега съм си запазила ресторанта, църквата, общината, видеооператор и фотограф - друго нищо не съм свършила, даже кумовете не сме поканили - кума е в чужбина чакам го да се прибере give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 16, 2009, 13:57:46 »

аз за сега не мога да покажа моята рокля sad
харесала съм модел, обаче през март работя нон-стоп без почивни дни и събота и неделя и не съм почнала същинската подготовка още
а и сватбата е август имам време и реших да изчакам да минат баловете и тогава да се занимавам с роклята
а се интересувам от твоята рокля, защото пратих модела в няколко фирми и от милена ми дадоха най-добрата цена, после гледах снимки на други момичета, които са си шили роклите при нея  Bravo бяха много красиви и сполучливи, затова мисля и аз към тях да се насоча
аз до сега съм си запазила ресторанта, църквата, общината, видеооператор и фотограф - друго нищо не съм свършила, даже кумовете не сме поканили - кума е в чужбина чакам го да се прибере give_rose
прати ми модела на твоята рокля...в Милената бяха приятно изненадани, че има интерес от Търново към тях.....но цените май ей така си ги измислят покажи твоята и кажи колко ти искаха защото моята цена е доста според мен..
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 16, 2009, 14:08:09 »

ето я моята рокля, моделът поне на мен ми изглежда семпъл и лесен за изпълнение и няма дантела, защото хубавата дантела е доста скъпа и за това цената от 500 лв ми се струва добра, а и честно не бих дала повече
а твоята е пищна, по сложна и с дантела, може би затова е по-скъпа


* Pronovias2009PreviewCollection-M-1.jpg (13.15 KB, 607x240 - видяно 389 пъти.)
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 16, 2009, 14:27:32 »

ето я моята рокля, моделът поне на мен ми изглежда семпъл и лесен за изпълнение и няма дантела, защото хубавата дантела е доста скъпа и за това цената от 500 лв ми се струва добра, а и честно не бих дала повече
а твоята е пищна, по сложна и с дантела, може би затова е по-скъпа
много ти е хубава....от какъв плат ще я правиш и нали знаеш, че те са много заети и предварително трябва да се договориш с тях за това кога да отидеш и кога да е готова, защото ми казаха , че май и август най много сватби се правели.. give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 16, 2009, 14:33:26 »

благодаря give_rose, дано се получи както трябва
за съжаление нищо не разбирам от платове, sad, иначе ще им се обадя със сигурност преди да отида, че и аз съм много заета и искам да стане с минимум ходене, мисля юни месец да го посветя само на роклята, обувките и другите неща, които ще са по мен girl_wink
само не ми е ясно как ще се задържи роклята на мен като е без презрамки, ама те хората си знаят работата надявам се smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 16, 2009, 14:44:42 »

благодаря give_rose, дано се получи както трябва
за съжаление нищо не разбирам от платове, sad, иначе ще им се обадя със сигурност преди да отида, че и аз съм много заета и искам да стане с минимум ходене, мисля юни месец да го посветя само на роклята, обувките и другите неща, които ще са по мен girl_wink
само не ми е ясно как ще се задържи роклята на мен като е без презрамки, ама те хората си знаят работата надявам се smile
моята рокля е насъщият принцип отзад като се стегне няма мурдане повярваййй... искай да от копринените платове шантунг, копринена тафта или дюпони...те падат най красиво а и отблясъците са им най меки girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 16, 2009, 14:48:38 »

моята рокля е насъщият принцип отзад като се стегне няма мурдане повярваййй... искай да от копринените платове шантунг, копринена тафта или дюпони...те падат най красиво а и отблясъците са им най меки girl_wink
записах си ги, благодаря good, на мен ми се иска колкото се може по ефирно и да не тежи въобще и да е подходящ плата за лятото smile
Активен
elitoyo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #442 -: март 17, 2009, 20:26:22 »

Здравейте бъдещи булки!
И аз да се присъединя към вас....... yahoo с нетърпение очаквам събитието, което ще бъде през септември и имаме време да подготвим всичко. Това, което решихме със сигурност е ресторанта и той ще е ресторант Панорама в хотел Панорама. Ресторанта им е чудесен за такива събития, а и спокойно до 90 - 100 човека се събират. Ще се радвам ако съм помогнала на някой в избора. Ще ви информирам за понататъшната организация  girl_wink
« Последна редакция: март 18, 2009, 00:01:17 от maria_lakova » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 17, 2009, 21:55:34 »

Здравейте бъдещи булки!
И аз да се присъединя към вас....... yahoo с нетърпение очаквам събитието, което ще бъде през септември и имаме време да подготвим всичко. Това, което решихме със сигурност е ресторанта и той ще е ресторант Панорама в хотел Панорама. Ресторанта им е чудесен за такива събития, а и спокойно до 90 - 100 човека се събират. Ще се радвам ако съм помогнала на някой в избора /www.panorama-vt.bg. Ще ви информирам за понататъшната организация  girl_wink
добре дошла  good и честито
моята сватба също ще бъде в хотел панорама, но не е ли малко помещението за 100 човека?
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #444 -: март 17, 2009, 22:19:55 »

Здравей elitoyo  welcome-2 Добре дошла в клуба на бъдещите булки по този прекрасен повод  Yes Браво,имаш преднина в организацията на сватбата,след като още от сега си уредила ресторанта :bravo:На коя дата ще е сватбата ако не е тайна? blush
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: март 18, 2009, 10:27:30 »

 Добре дошла elitoyo и успех в подготовката на сватбата  smile. Радвам се че тук хората стават все повече и повече, когато за бях бъдеща булка имаше само няколко  sad. Сега е много по-интересно  smile.
Активен
TLbebe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 18, 2009, 10:56:27 »

Здравейте, момичета!!!И на мен през май ми предстои сватба Сватбаааа Вече почти всичко е организирано... С нетърпение чакам да идва датичката Love Всички тук сте дали страхотни идеи и това е голяма помощ за бъдещите булки  girl_in_love
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: март 18, 2009, 11:13:13 »

 Здравей,TLbebe! Къде ще е събитието? smile
Активен
TLbebe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: март 18, 2009, 11:32:32 »

Здравей mi6kata_85 сватбата ни ще бъде на комплекс Момина крепост в Ксилифор.Мястото е красиво през пролетта, а ресторанта им е след основен ремонт и е доста добре направен.Широко е и е доста подходящо за такива събития!А и ние започнахме с организацията малко късно края на Януари и се оказа че повечето ресторанти са заети! smile
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 18, 2009, 11:38:18 »

 smile наистина там е много красиво,поздравления!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines