Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:52:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161489 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: март 12, 2009, 21:26:11 »

да ти беше казала преди това за него give_rose ама много пари sad
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: март 12, 2009, 21:27:50 »

да ти беше казала преди това за него give_rose ама много пари sad
ами изработката е много ама много скъпа защото все пак се принтира по някакъв много странен начин и това било скъпо аз питах за тази опция като ходих защото на мен това най ми харесва
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: март 12, 2009, 21:32:07 »

съгласна съм, че няма начин да е евтино ама чак пък 800 лв., тези книги на вид са като луксозните издания на книгите, а не съм виждала чак толкова скъпа книга sad, сега като се замисля дори албумите на художниците, които са по големи и луксозни са малко над 100 sad
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: март 12, 2009, 21:34:38 »

съгласна съм, че няма начин да е евтино ама чак пък 800 лв., тези книги на вид са като луксозните издания на книгите, а не съм виждала чак толкова скъпа книга sad, сега като се замисля дори албумите на художниците, които са по големи и луксозни са малко над 100 sad
така е но поради факта, че не се прави често било скъпо защото било на принципа на печатницата как като поръчаш една бройка цената е една а за 100 друга
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: март 12, 2009, 21:46:39 »

Този сайт за сватбената фотокнига е много впечатляващ, но предполагам, че е доста скъпа тази услуга. Нашия албум ни го правиха от агенцията и е с оризова хартия между страниците и има снимки само от едната страна на страницата, като снимките са обработени и като дизайн са като тези в сайта, но са си обикновени снимки, а не са изпечатани на самата страница. За това ни взеха 120 лв, което на пръв поглед е много, но като пресметнах, че самия албум струва около 35 лв, а вътре са ни сложили около 70 снимки голям формат, които ако си ги извадя аз ще ми струва 70 лв. и излиза че и сама да си бях направила албума пак толкова пари щеше да излезе, само дето аз не мога да си обработя сама снимките и да им сложа анимации и т.н. А на мен албума много ми хареса и си заслужава.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: март 12, 2009, 21:49:31 »

сега ще ти обясня сватбената книга- е книга в която гостите ти пишат пожеланията, а дръгото е фотокнига на нея снимките ти са като книга не като залепени на лист , а част от листа разбиращ ли това нещо също е страхотно...но книгата за гости е съвсем различно нещо има и кътия за гости... в нея се пъхат листчета които стоят пред всяко място и гостите ги пъхат в кътията раздавана от шаферките и на 1 вата годишнина се отваря за да се четат пожеланията
Аз знам каква е разликата между сватбена книга и сватбен албум, просто сега се сетих да питам за книгата, а и между другото в онзи сайт, който посочих, не знам защо беше написано сватбени книги и аз затова така написах. Може би защото са сватбени албуми, направени като книги. Аз бях гледала в "Дреболийки" едни сватбени книги за пожелания, които много ми приличат да са направени точно от такъв албум:





Не е задължително да се раздават листчета, може и да се пусне самата книга и гостите да пишат направо в нея.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: март 12, 2009, 21:54:21 »

Marri, ще ми дадеш ли сйта на Сиана. КОгато подготвяхме нашата сватба, все още сайта не беше готов и ми е любопитно да разгледам как се е получил.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 12, 2009, 22:03:27 »

аз исках да кажа че има 2 варианта за пожелания които остават,, под форма на книга и кутия..надявам се не си се обидила give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: март 12, 2009, 22:08:46 »

лива виж какво намерих
http://www.a-marryangel.com/katalog-ritualni.htm
жалко, обаче че са във варна, но нещата им са от този сайт, от който си поръчала химикалката, чудя се дали могат да доставят и нещо друго
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: март 12, 2009, 22:12:15 »

лива виж какво намерих
http://www.a-marryangel.com/katalog-ritualni.htm
жалко, обаче че са във варна, но нещата им са от този сайт, от който си поръчала химикалката, чудя се дали могат да доставят и нещо друго
ами..тази агенция прави сватби и ВТ но аз се отказах бързо от тях много дребнави сметки си правят а за доставката се съмняват да се съгласят само едно нещо да си вземеш но пробвай...аз от моя сайт сум харесала бълката под формата на свещ и канапето...виж ги и тях
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: март 12, 2009, 22:14:25 »

ето тук http://www.weddingaccessories.net/-strse-1892/wedding-gown-candle-favor/Detail.bok
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: март 12, 2009, 22:49:58 »

ей това е страхотно, стига показва, че ще ме обземе лудост и ще напоръчам напоръчам и после милото ще ме гледа накриво give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 13, 2009, 08:07:50 »

оооо ако знаеш колко неща мога още да покажа, в чужбина има невораяни дранкулки за които тук не са и чували girl_impossible
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 13, 2009, 08:31:07 »

Marri, ще ми дадеш ли сйта на Сиана. КОгато подготвяхме нашата сватба, все още сайта не беше готов и ми е любопитно да разгледам как се е получил.

Извинявам се за късния отговор, но сега видях съобщението. Това е сайта им: http://www.siana.bg/
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 13, 2009, 11:30:40 »

liva82, не се притеснявай, не съм се обидила. Моят пост си беше малко объркан pardon.
Да ви питам, защото май не сте споделяли тук, какви мислите да са ви цветовете на сватбата. Каква украса ще слагате в ресторанта, с какво ще вържете избраните цветове? Много ми е интересно blush.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines