Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:20:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161530 пъти)
 
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 18, 2009, 22:44:12 »

Ами аз мислех да ти предложа да разгледаш магазините в Плевен, но ти явно вече си го направила, а и си права, че няма смисъл да ходиш до друг град 2 пъти за да взимаш и да връщаш роклята. Но щом си харесала рокля от Търново това е чудесно- това е най-лесния и безпроблемен вариант.  Роклите на Аз и Ти са хубави. Кумата ми на сватбата си беше с рокля на тази фирма взета под наем от Сиана и беше наистина прекрасна рокля smile.
Активен
apolo12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Това което не те убива те прави по силен


« Отговор #136 -: февруари 18, 2009, 23:23:20 »

Момичета връщам се на темата с нощувките ,защо не проверите в къщатите за гости колко би ви излязало ако наемете една къща естествено според това колко хора мислите да поемете....До колкото знам такива къщи бол аз мога да проверя някой друга като цена но сигурно ще е по евтино.Аз настанявах миналата година наши гости за един семинар  и  на човек мисля беше 15 лв ако не се бъркам..стаите бяха двойки и тройки а децата не са плащали..ако я наемете цялата сигурно можете да се направите една хубава сделка... good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 19, 2009, 10:08:36 »

това е чудесна идея Аполо направо страхотна yahoo ако можеш и да провериш цените тази година направо си златна girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 19, 2009, 13:01:11 »

Аполо ако не те затруднявам пусни ми инфо за къщата за гости на личния, телефон ако имаш, име, уеб сайт, за да мога сама да се свържа с тях и да отида на място да видя къщата smile
Активен
irenaivanova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


« Отговор #139 -: февруари 20, 2009, 11:14:32 »

Здравейте на всички!

Да се вкюча и аз с един пост относно нощувките! Ние сме от шумен и за разнообразие решихме да се оженим в Арбанаси! Ползвах за да настаня гостите ни хотел" Болярско село" и съм доволна. Направих резервацията много рано и капарирах стаите , защото не е лесно за замъкнеш на 150 км гостите си и да няма къде да ги настаниш! Хората от хотела бяха много любезни , а и цените са приемливи-мисля платихме 60 лв. за двойна стая.

Успех
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #140 -: февруари 20, 2009, 17:16:50 »

irenaivanova  а къде ще ви се проведе тържеството?  smile
Активен
apolo12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Това което не те убива те прави по силен


« Отговор #141 -: февруари 22, 2009, 20:03:20 »

anbibian би ли ми казала каде ще ви бъде сватбата да се помъчим да стесним кръга на къщите за гости..
имам предвид  да търсим нещо по наблизо good
Няма проблеми нали затова е този форум да си помагаме очаквам  инфо за да мога да проверя цени телефони и др..до скоро
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 22, 2009, 22:06:39 »

Аполо не сме избрали още конкретен ресторант, но ще бъде във Търново. Мисля че къщата за гости няма да е проблем стига да е в Търново, защото след тържеството гостите могат да се приберат с такси. Аз порових в интернет, даже направих запитване на няколко места, но ми отговориха само на едно и цената беше 50 лв за двойна стая, коет ми се струва високо за къща за гости, ако цената в момента е такава, по-добре да се върна на старото си намерение - хотел sad
За ресторанта ще проверим в Янтра, Интерхотела, Етъра и Хотел Панорама, може и в мотела Трапезица. Там съм била на една сватба с приспиване не беше лошо. И кухнята ми хареса. А за хотел Панорама нищо не знам само им гледах сайта в интернет. Ако някой е ходил там или е чувал за сватби в този хотел моля да пише.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 24, 2009, 08:39:28 »

Моята егенция е от Пловдив и ще ми направи такава сватба каквато аз не съм виждала в този край.Цената е колкото ще ви вземат и нашите агентки, но организацията е на светлини години  pardon
Дълбоко се съмнявам за цената NO, а и моите наблюдения са, че колкото за по-голям град става въпрос, толкова са по-високи и цените. Например във Варна за видеооператор цената е около 700 лв, а и тези постове ми приличат на чиста реклама diablo
Активен
apolo12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Това което не те убива те прави по силен


« Отговор #144 -: февруари 24, 2009, 12:01:51 »

anbibian ти имаш достатъчно време да си намериш ресторант смятам, че все пак знаеш колко хора ще са аз мисля че от това зависи и ресторанта,за Янтра знам че правят много сватби но как  е незнам, Етъра също имаше момичета във форума  на които сватбите са били там...моля споделете *THUMBS*колкото за къщата за гости трябва да се знае  колко хора ще настаняваш защото всички това питат :girl_wink:смятам че ако я наемеш цялата може да ти направят и отстъпка pleasantry
 liva82  имам един въпрос към теб ти по какво разбра че сватбата ти ще е супер shok бъди внимателна  факта че агенцията ти е от Пловдив лично мен би ме притеснило няма логика да са запознати с месният пазар и какви отстъпки биха ти направили при положение че правет по една две  сватби на година във Велико Търново например...Това е моят съвет ти си решаваш сама Wink
« Последна редакция: февруари 24, 2009, 12:04:41 от apolo12 » Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #145 -: февруари 24, 2009, 12:09:49 »

Момичета отново се включвам, по въпроса с Пловдивската агенция, но просто съм провокирана от двата поста. Как може да се твърди, че тази агенция ще вземе по-евтино като най-малко трябва да и се плати пътя до В. Търново? Или явно хората от тази агенция /нищо против тях/, но явно са толкова добри и толкова заети, че ще дойдат чак до Велико Търново да направят нечия сватба- някак си не се взръзва. Просто няма как да стане да дойде агенция професионалисти от Пловдив и да вземат дори по-малко от Търновска агенция.
Съжалявам liva82, но се дразня от явни реклами на скоро прохождащи сватбени агенти, които се опитват чрез форуми да си дават телефоните и да се препоръчват, а ако не е така изпрати ми телефон на твоята агенция на лични, за да проверя цените. Все още не съм дала капаро, въпреки, че съм се спряла вече на определена агенция от Велико Търново.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 24, 2009, 17:05:21 »

Когато аз подготвях моята сватба се колебаех дали да не си наема агенция от София, защото смятах, че те могат да ми предложат неща, които търновските агенции не могат- по разнообразна украса, по-добър фотограф и т.н. Отказах се от тази идея, обаче, и ще ви кажа защо. Принципно може би е вярно, че някои агенции от други, по-големи градове могат да предложат по-добри услуги в сравнение с търновските агенции, но това си важи за града от който е агенцията. Не може някой от чуждо място да дойде в Търново и да се справи по-добре от колкото би се справил някой, който си е от Търново. Агентите в Търново се познават с управителите на ресторантите, със персонала на хотелите, със служителките, които водят церемонията по сключването на гражданския брак, знаят как протича венчавката точно в търновските църкви и т.н. Тези хора са работили в екип не веднъж и са отработили нещата. За това според мен намесата в организацията на сватбата, на хора, които не са от града и не познават местните особености повече или по малко ще внесе хаос. Сватбите във всеки един град са различни и организацията им има някои особености, за това не съм сигурна как би се справил някой, който в Търново "не плува в свои води ".
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #147 -: февруари 24, 2009, 19:44:47 »

Момичета не се занимавайте с тази плоска реклама diablo искам да ви кажа аз като позиция на човек който работи в рекламата от доста време.На мен лично като на клиент не ми се струва сериозно подобно твърдение,първо защото не можеш да кажеш ще ми направят сватбата супер... blushкак го разбра
 liva82 да не би вече да си ти правили сватба?
Много ви моля не ни пълнете форума с реклами ако наистина сте професионалисти направете си я кадето трябва като си платите....
А сега към истинските булки: момичета имам нужда от козметично студио във Велико Търново където има дерматолог имам проблем с кожата на лицето от бремеността cray помагайте!!! Girl_hide
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 24, 2009, 21:16:12 »

агенцията не е прохождаща, не правя никаква реклама...просто съм питала за цжените тук и трябва да ви кажа, 4е са много по високи
Агенцията прави сватби навсякаде в БГ.Не съм правила други сватби просто се запознах много подробно с доста агенции и мисля , че това е правилната
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 24, 2009, 21:21:18 »

Не знам ,защо е така , но хората тук трудно приемат чуждо мнение...веднага почват скрити реклами и тн ..много е глупаво момичета разберете няма скрита реклама...опитах се да ви бъда полезна не съм споменала никъде агенцията нали....отстъпките са извъвани, защото ресторанта че се рекламира в планета тв и това бе достатъчно на ресторантра за да я направи....всичко си организират те tease
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines