Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:34:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161660 пъти)
 
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 28, 2009, 15:59:42 »

fiibi_bg, благодаря за информацията smile. В катедралата не са ни питали дали искаме хор, направо ни казаха колко струва венчавката и че ще има хор. Искам да те попитам за "Етър" какво ви беше менюто за сватбата и доволни ли бяхте, добре ли беше приготвено. А също и какво допълнително решихте да си внесете за сватбата и кога го занесохте - на самия ден на сватбата или по-рано. Благодаря предварително give_rose!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 28, 2009, 17:50:42 »

Енигма, пак благодаря  Bravo smile а халките от къде ще ги поръчвате? чух че в търново било най ефтино златото и аз мисля нашите да са от там, и за роклята искам да питам, от търново ли ти е, ще я шиеш ли?
Активен
kosivasilev
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #32 -: януари 29, 2009, 10:14:22 »

apolo12 за мен това си е чиста реклама.Не си и помисляй да пускаш координати в следващият си пост след като разбереш ,че не можеш да изпращаш много лични съобщения.
Не го приемай като обида, но защо правиш забележка на другите, като вие във всички теми на форума постоянно тръбите за въпросната агенция Болярка, които са страхотни, невероятни и т.н.
Вярно, че форума е за помощ и няма нищо лошо в това да дадеш съвет или да изкажеш мнение от собствен опит, но не и да упрекваш другите, когато го правят.
Всички, които ще правят сватба във Велико Търново да зная, че има около 5-6 сватбени агенции и за всички, които се интересуват ще изпратя на лични
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 29, 2009, 13:20:34 »

прати на мен кординати че като ходя в търново времето ще е ограничено аз си познавам града там съм завършила Иконома ама да не се лутам като муха без глава  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 29, 2009, 20:48:51 »

Не го приемай като обида, но защо правиш забележка на другите, като вие във всички теми на форума постоянно тръбите за въпросната агенция Болярка, които са страхотни, невероятни и т.н.
Вярно, че форума е за помощ и няма нищо лошо в това да дадеш съвет или да изкажеш мнение от собствен опит, но не и да упрекваш другите, когато го правят.
Всички, които ще правят сватба във Велико Търново да зная, че има около 5-6 сватбени агенции и за всички, които се интересуват ще изпратя на лични
Въпросното лично съобщение съм написала като модератор тъй като се опитвате да правите реклама в първият ви пост ,а това не е споменато никъде в правилата на форума ,даже мисля че си е нарушение.

Аз съм препоръчвала агенцията като човек ,който пише в този форум от две години и няколко месеца вече и на съответното място.
Благодаря ,че сте проследили мненията ми,предполагам че покрай това са ви се изяснили и много други неща.
Надявам се следващият път преди да пуснете безплатна реклама с един пост във форум първо ще прочетете правилата.
Активен
kosivasilev
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #35 -: януари 29, 2009, 21:26:19 »

Въпросното лично съобщение съм написала като модератор тъй като се опитвате да правите реклама в първият ви пост ,а това не е споменато никъде в правилата на форума ,даже мисля че си е нарушение.

Аз съм препоръчвала агенцията като човек ,който пише в този форум от две години и няколко месеца вече и на съответното място.
Благодаря ,че сте проследили мненията ми,предполагам че покрай това са ви се изяснили и много други неща.
Надявам се следващият път преди да пуснете безплатна реклама с един пост във форум първо ще прочетете правилата.

За съжаление обаче, явно вие не сте проследили моето мнение, тъй като аз не съм рекламирал ничия агенция. Но няма значение, няма да изпадаме в излишни подробности. Чувствах се обаче длъжен това да се отбележи!
С уважение към всички съфорумци!
Активен
kosivasilev
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #36 -: януари 29, 2009, 21:51:00 »

Anbibian утре ще ти изпратя кординати на агенциите, тъй като модераторът на този форум ми е кръцнал изпращането на лични съобщения. Явно се стимулира рекламата на определната сватбена агенция Болярка, към която, разбира се нямам нищо против, но все пак ако така явно се рекламира дадена сватбена агенция, защо да не може всеки да рекламира каквото си иска.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 30, 2009, 09:54:46 »

Много се извинявам, но недейте да се отклонявате от темата! В последните постове няма никаква полезна информация за останалите от форума, освен изясняване на отношения!
anbibian, аз си харесах рокля във Варна и най-вероятно нея ще си купя. А за халките сигурно пак ще са от Варна, но все пак ще огледам и във Велико Търново по златарските магазини.
Ето информация за сватбените салони и агенции във Велико Търново:
1./ "Сиана" - ул. "Ивайло" № 3, но до две седмици се местят на ул. "Магистрална" № 3 /точно под Езикова гимназия/;
2./ "Болярка" - ул. "Ст. Стамболов" № 31 /срещу старата поща/;
3./ "Рабел" - ул. "Хр. Ботев" № 38 /под старото военно училище/;
4./ "Менделсон" - ул. "В. Левски" № 10, ет. 3;
5./ "Фиеста" - ул. "Полтава" № 1 г /хваща се тролей 2 или 22 и се слиза на спирката след Беляковско шосе/.
Надявам се, че съм била полезна!
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #38 -: януари 30, 2009, 10:34:33 »

И аз започвам да чета редовно и се радвам, че има с кого да обменя опит. Аз лично си харесах рокля в Рабел от там ще наема видео, препоръчаха ми DJ и водеща от парти агенция, която и ще украсява ресторанта.
Едно малко допълнение за Менделсон, че те работят само с ресторант Люляка в Арбанаси, а нашата сватба ще бъде в Интера.
Халките си харесах в бижутерийният магазин, които се намира срещу Търговския център до магазина на Парушев. Има голям избор.
Активен
apolo12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Това което не те убива те прави по силен


« Отговор #39 -: януари 30, 2009, 12:13:53 »

 Здравейте и от мен много разгорещен форум стана   
На fiibi_bg искам  да  дам  един съвет да не се меси в избора  на бъдещите булки blush..Относно рекламата в този форум искам да ви кажа че понякога е полезно да провериш мненията на другите в случая твоето е за Болярка shok shok.....Това че пишеш две години във форума е супер и смятам че ще ни помогнеш с опита си не като ни ограничаваш с правилата сиа с полезни съвети pleasantry..За Болярка аз лично нямам нищо против нито за Сияна или Рабел и Менделсон но да си останат магазини .
Знаеш ли какво научих за всичкото това обикаляне че никой не ми предложи нещо ново и различно...Аранжиранията по сватбите са от преди 4-5 години чиято цена варира от 100-150 лв,водещите имат една и съща изтъркана плоча и на всички сватби нея вартят чиято цена е 150-200лв
"DJ"? са някакви старчоци които се крият зад компютъра си през цялата сватба чиято цена 200-250лв и роклите целят град се жени с една и съща рокля под наем 
И искаш ли да ти кажа как го разбрах защото събирам информация сама не чакам някои да ми  каже върви там защото моята сватба беше супер ама това не значи че и моята ще е .....Всички правят уникални сватби ????? с  едно и също нещо което предлагат на всичките си клиенти??????Защото всичките услуги като ги сумираш си е цифра и за тази цифра аз искам да не ме заблуждават.
И за това те моля да ни позволиш да си коментираме и да си споделяме 
А ако някои не ми вярва презентацията дискове по салоните струва-15лв.
Ето затова споделих мнението си за въпросната агенция защото ги проверих предварително...не че те не вземат пари вземат но това което ми направиха като аранжиране момчето ми го нарисува пред очите..избрах си цветовете.... облеклата на столовете панделките поканите и всичко придоби една и съща идея .... както си го представях,изготвиха ми цена и оферта която искам да ви кажа че не се различава много от другите като цена с разликата че а всяко перо работят различни хора....
Плащам си но плащам за моята сватба не за твоята и за всичките еднотипни който са направили булчинските салони и за които ме убеждават че е уникална
и другото там ме свързаха директно с фотографа и видео оператора които се оказаха че работят и булчинските салони само че  разликата е в цената беше близо 50 лв(Комисионна на салона)
Хайде ти ми кажи как един човек би разбрал всичко това ако не е малко луд като мен и да ходи да пита по няколко пъти(без дори да се сетят че съм била вече там)и да ме убеждават как всичките клиенти са специални и ако аз не го споделя с всички тези като мен които им предстои един от важните момени в живота...
и момичета не ви споделям всичко това за да ви отчайвам а защото ми писна да ме вземат за глупак навсякъде.... diablo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 30, 2009, 13:07:10 »

И аз започвам да чета редовно и се радвам, че има с кого да обменя опит. Аз лично си харесах рокля в Рабел от там ще наема видео, препоръчаха ми DJ и водеща от парти агенция, която и ще украсява ресторанта.
Едно малко допълнение за Менделсон, че те работят само с ресторант Люляка в Арбанаси, а нашата сватба ще бъде в Интера.
Халките си харесах в бижутерийният магазин, които се намира срещу Търговския център до магазина на Парушев. Има голям избор.
Здравей, аз съм си харесала рокля по снимка и искам да ми я ушият, можеш ли да питаш дали шият рокли в Рабел? Колко е видеото и ди джея? Аз не искам водеща - една от приятелките ми ще бъде такава затова само ди джей ни трябва. Сега се чудя от къде да се сдобия с нещо като сватбен сценарий. А колкото до украсата - там не ми се инвестира много много ама това ще го мисля допълнително sad
За водещите се сетих нещо - на последната сватба където бях водещата през цялото време наричаше младоженица МЛАДОЖЕНЯКА!!! Първо беше  shok, а после  Xixixi  доста се посмяхме pardon
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #41 -: януари 30, 2009, 13:59:19 »

Anbibian, ще питам за роклята при първа възможност. Видеото е 350 лв., а DJ и водеща е 300 лв. Не съм питала само за DJ , но предполагам, че е около 200 лв. И за това ще питам като отида. Относно твоята пирятелка, която ще бъде водеща като искам разбира се да ме разбереш правилно Сигурна ли си, че ще се справи в един от най-важните дни в животатти. Защото според мен не е толкова проста работа.
Но все пак както си прецениш! Успех!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 30, 2009, 15:16:21 »

Tera имам й пълно доверие на моята приятелка, няма никакъв опит в такива мероприятия, обаче е много навита и няма как просто да ми съсипе празника, най-много да се посмеем всички заедно Bravo girl_wink като изгледа два три записа на сватби и ще е готова Xixixi На нея се падна задачата да ме научи и на някое друго хоро - нали тр да водя danceg
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #43 -: януари 30, 2009, 19:18:00 »

Да се запиша и аз  @}->--само като чета колко неща трябват за една сватба ме заболя главата....И другото което е че моят съпруг ми е възложил цялата задача на мен :girl_impossible:защото горкия не рзбира една дума на български.....моля приемам всякакви предложения сватбата ще юни  :girlhide:само това знам искам сватба  да е в градина  tazransmile smile smile
  Сватбаааа
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 30, 2009, 22:07:01 »

apolo12 нашият Ди джей се казва Данчо - много сме доволни от него.Човека пуска каквото му кажеш и умее да вдиг аградуса на настроението.Незнам дали е този ,на който имаш телефона,но едва ли във ВТ има няколко ДиДжея Данчовци.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines