Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:29:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sunny_girl - 27 юни 2009  (Прочетена 40459 пъти)
 
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 02, 2009, 08:25:00 »

....така, вчера умувах за етикетите за вино, но ги измъдрих!  Bravo В галерията са. Само една позната ще ги пооправи малко и другат седмица мисля да ги давам аза печат! Кажете си мнението!  smile
За бутилките за ракия....персонала са си го отнесли понеже бутилките са били за нас, а те са ги дали на други хора. Но нищо де... дано до другата седмица да са се събрали достатъчно.
Вчера дадох поканата на моите шефове, много се зарадваха, но ме попитаха какво искаме да ни купят. А аз още не съм мислила за подаръци.  angry Тази сутрин една приятелка на свеки и тя попитала....и май ще трябва да седнем и да си решим какво да казваме на тези, които държат да купят подаръци!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 02, 2009, 08:30:56 »

Веси, етикетите ми харесват, но мисля че ако промениш шрифта ще станат по добре.иначе много добре си го замислила да има етикети и за двата вида вино. Bravo Хайде мисли за подаръци, че и твойто време идвааа yahoo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 02, 2009, 08:34:11 »

Крис, цифрите на кой етикет? Как да ги променя?
Давайте, приемам предложения всякакви.  smile smile smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 02, 2009, 08:36:22 »

шрифта  sarcastic леко наклонен и ръкописен да е , имаш място отдолу, и мисля че ще се получи много добре blum
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 02, 2009, 08:38:06 »

Да и аз така мисля за етикетите, ама ако не можеш като мен да работиш с такива програмки по-добре дай на някой приятел да ти помогне  good
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 02, 2009, 12:15:52 »

Мммм да, тъй като хич ме няма по тези програми....Цвет ми помогна, за което много й благодаря. give_rose air_kiss
Резултатът ще го сложа в галерията!
Чудя се за етикета за бялото вино - с златист или черен текст? Какво мислите?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 02, 2009, 16:43:20 »

Sunny_girl аз чак сега се включвам ама......
Супер нещица си сътворила.  Bravo Bravo Bravo
Етикетите са страхотни. Моето мнение за тези за бялото вино е да са златисти. то някак си му отива да са златисти. Но много зависи и от цевета на шишетата. Имат ли цвят или са бели. Ако са бели златистото много ще отива.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 02, 2009, 17:33:49 »

Честита темичка и от мен.
С интерес ще следя как върви подготовката при теб blum blum blum
Много ми харесаха чашите с шампанското и бутилчиците  Bravo Bravo Bravo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 02, 2009, 19:53:57 »

Имат ли цвят или са бели. Ако са бели златистото много ще отива.
Мърче, аз именно затова се чудя, защото...шишетата са прозрачни, бялото вино малко жълтее и това златисто да не би пък да се слее и да се изуби етикетът!
Аз клоня към този с черните букви, но имам време да помисля! smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 02, 2009, 21:25:31 »

Веси, според мен заложи на черното, защото златистото много ще се слее и няма да изпъква.. good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 03, 2009, 14:45:43 »

 ако златистото е достатъчно силно и наситено и малко по-тъмно може би ще станеи, но ако не може да се промени то тогава черното е за предпочитане за да изпъква текста на етикета, а и нали и ти клониш повече към него.  give_rose.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 04, 2009, 09:16:47 »

Честита темичка и от мен, Sunny_girl! Всичките ти неща са нежни и стилни! Много ми харесват, продължавай в същия дух! Успех!
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 04, 2009, 12:20:54 »

Привет от мен!
Моята одисея с етикетите продължава. Цвет сигурно ме е намразила вече  blush. Вчера пуснах проба на етикетите - червният ОК, ама белият ми простее нещо. Днес харесах един друга - пак е светличък, но не е бял. Ще го кача в галерията, а в събота като се прибера ще снимам бутилките да видите как стоят!
Друго... аз продълажвам да си чакам да се обадят за проба!  smile Уговаряме си отпуските с мъжо, че нали след сватбата заминаваме на моренцеее  Sunshine Sunshine Sunshine
Другата седмица ще ходя на пробен грим при Слави - мисля утре да му звънна, да не му звъня в последния момент. И до фризьорката ще ида да говорим какво ще я правим косата. Запланувал съм за уикенда да довърша окон1ателно подаръчетата. Дано нещо не изникне. Уффф, сега се сещам, че и менюто трябва да уговорим другата седмица! ЛЕлелееее...план-програма, цялата седмица ми е разчетена!  Oh my ...
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 04, 2009, 12:25:00 »

няма опасност да те намразя не се притеснявай kiss2. само дето ме прихвана и мен и сега мисля трети вариант на нашите етикети. надявам се че утре вече ще ти се обадят за пробата на роклята, ако не ти ги атакувай. beating
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 04, 2009, 12:54:49 »

Мила само по себе си златното е красиво,но найстина има опастност,ако не е наситено да с еизгуби във виното,затов а аз клоня към червените,повече ще се откроят определено.Хайде ще чакаме с нетърпение снимки от пробния грим. good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines