Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:25:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ralichka___ - 06.06.09  (Прочетена 116876 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 29, 2009, 18:46:47 »

Браво, Рали! Страхотен стил и красота! Много добре става!  judges
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 29, 2009, 19:02:17 »

 Раличка, ТИ ЩЕ БЪДЕШ НАЙ - СТРАХОТНАТА БУЛКА!!!  yahoo
Страшно много ми харесват идеите ти! Като гледам всичко, което си направила, се чувствам замечтана, вдъхновена от красотата, която струи от подготовката на сватбата ти и с още по-голямо вълнение чакам да дойде момента, в който и аз ще мога да се развихря и творя за своята собствена приказка (която ще е чак другата година).
Определено ми въздействаш като вдъхновение и много ме радват хора като теб - влюбени, красиви и идейни!
Поздрави и много усмивки!!!  give_rose
ВСИЧКО Е СТРАХОТНО! Sunshine
Определено си моя любимка и един вид - пример! smile
« Последна редакция: май 29, 2009, 19:08:23 от lunno_momiche » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 29, 2009, 20:08:22 »

Абсолютен стил и красота  Bravo
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 29, 2009, 22:26:19 »

anbibian, ellie_bellie, много се радвам, че ви харесва!!!  danceg

lunno_momiche, най - сърдечни благодарности!!! Няма по - хубаво за мен, от това да чуя, че вдъхновявам някого  Girl_hide Огромна прегръдка имаш от мен и ти желая най - прекрасната сватба!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 29, 2009, 23:09:26 »

Уаааааааааууу, Рали, страхотно е!!!страшно много ми харесва, представям си в ресторанта..всичко украсеноо...мммм върха е. Bravo
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 02, 2009, 09:17:53 »

Рали, поздравления, мила! Великолепно е! Тези свещничета-столчета са тооолкова изящни.. Ох, напълни ми душичката!  yahoo  give_rose
Това е украсата за Бар Ко, нали?
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 02, 2009, 10:16:40 »

Ох, аз чак сега видях украсата със столчетата! Много са изящни!  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #157 -: юни 02, 2009, 10:26:01 »

 :bravo:Браво,Рали!По-оригинална украса не съм виждала!А и показаните от теб аксесоари са.....ВЕЛИКОЛЕПНИ!За жалост не мога да вляза в галерията ти да видя рокла,но като виждам какъв ти е вкуса,не се съмнявам ,че и тя ще е блестяща!Пожелавам ви първия ден от вашия семеен живот да е изпълнен с усмивки,весело настроение и щастливи младоженци!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 02, 2009, 11:06:35 »

Рали, до къде стигна с подготовката? Време не остана Wink
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 02, 2009, 12:06:13 »

Мерси много, милички! Радвам се, че ви харесват нещата ни  give_rose give_rose give_rose Столчетата и аз много си ги харесвам  blush
Подготовката върви перфектно, само документите не сме си занесли още, днес ще свършим тази работа. Вчера си купих огрооомна орхидея за букетите, косата ми и разни други украси, такова чудо не бяй виждала! Цветовете й са 48бр, има 3 цветоноса, всеки разклонен... цялата е висока близо 1м!!!! Цветовете й са огромни също  yahoo Много й се радвам  Girl_hide
Уредих се с 60 божура, все още са пъпчици и ще ги запазим до деня  yahoo Всичко върви по план!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #160 -: юни 02, 2009, 15:00:02 »

Браво, Рали за цветята! Това е супер!
Като знам аз колко ще съм напрегната за тях, представям си колко се радваш сега, че тая грижа вече я няма. А тази орхидея чудо да я снимаш!

Всъщност от къде ги взе цветята? Зарадвай ни със снимчици!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 03, 2009, 08:28:28 »

Да, разбирам те, аз също до скоро бях много напрегната за цветята, но взех, че се успокоих. Каквито и цветя да купя, все ще станат хубави аранжировки Wink Половината пожури за от градината на свекървата, а другата половина - от селото на кумата   heart Правим им магии - стоят на тъмно с дълги дръжки, за да не се отворят пъпките, но някои се отвориха... в крайна сметката колкото имаме - толкова.
Фотоапаратът не е зареден, за да ти я покажа орхидеята, но днес ще гледам да я снимам smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #162 -: юни 03, 2009, 12:21:54 »

Ей, браво на вас! АЗ много ги харесвам разцъфналите божури, не се ядосвай, че се отварят  Wink

Ще чакаме снимки на орхидеята.  blum И аз мислех за този вариант с цяла, пък после да и късам цветовете, но като видях една беше толкова прекрасна, че не мога да посегна дори да си откъсна цветче, камо ли да я съсипя така  sarcastic Така че аз ще оставя друг да извърши жиртвоприношението. Аз не мога.  sarcastic

То май всичко ви е готово? Ох, остават броени дни! Като чета и направо настръхвам, а за вас - булките не знам!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 03, 2009, 12:34:27 »

И аз обожавам божури, само дето мисля, че за моята сватба краят на август няма да има.
Рали и аз чакам снимки на цветята  give_rose
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 03, 2009, 15:40:21 »

Не си бях пробвала роклята 1 месец и сега така приятно ми стана  yahoo Поотслабнала съм, много се харесах с нея и реших да си прикача воала отзад на роклята smile Ще стане интересно, за съжалени сама се снимам и няма как да ви покажа кой знае какви снимки, но след сватбата със сигурност ще има много за показване smile Ето ме булкааа  yahoo


* bulka2.JPG (62.98 KB, 303x500 - видяно 199 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines