Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:36:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Кристинка- 06.06.2009  (Прочетена 71883 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 10, 2009, 09:36:38 »

Дойде и моя ред да споделя как премина нашият сватбен ден...
Денят преди сватбата дойдоха моите родители и сестра ми..всичко беше спокойно, защото знаехме че няма какво да се прави...вечерта решихме да отидем в р-т" Мегдана" и с голям кеф гледахме фолклорната програма, чакайки моите приятелки да пристигнат.После отидохме с кумата да вземем украсата за колата, защото бяхме решили да я украсим от вечерта и да бъде готова.Всичко вървеше по вода, докато жената от кетъринга не ми се обади и каза че мезето е недостатъчно и не може да направи месните дървета...а часът е 23...та се започна едно рязане докато ние киприхме колата..
В полунощ всичко беше ок, занесохме мезетата и се прибрахме.Имахме много смели мечти с мама че ще спим, но уви...докато преговорим всичко, кой къде какво и беше станало 4.30...та реших да поспа макар и малко.Събудих се в 6.30, изкъпах се и тръгнахме със сестричката за фризиор..първо направиха нея, а аз през това време отидох да видя как върви подготовката при мъжо..после седнах аз, бях готова за 1.30 мин.Еее няма да ви казвам че точно тогава ми спряха и телефона и то без предупреждение..и се оказахме без телефон..цирка беше пълен.Изядохме по един кроасан, докато чакахме да вземем фотографа с нас и да отпрашим за грим.Всичко там мина супер бързо, снимки, грим..бяхме направени като кукли със сестра ми.
Отидохме си в нас..пълна галимация..всеки беше леко поизнервен че уж нямало време..през това време мама и шаферката Франи се завърнаха от фризиор, и мама ме облече.Започна фотосесията..то не бяха чупки и стойки.Повече от 2 часа ми правиха фотосесия в домашна обстановка...започнаха да прииждат гостите...донесоха и кетъринга..та докато си хапвахме сладко сладко някой каза " Идваааат".
Вече чух клаксоните на колите и тотално се вцепенихх, спокойствието с което се бях запасила, се изпари някъде...Скрихме обувката, и вече чух и тъпана...сърцето ми щеше да изскочи....Започна се един пазарлък на вратата, едно бутане..30 мин  бутаха вратата...ее не можаха да влязат де, голям зор видяха.Пуснаха ги през първото препятствие, но имаше и второ..трябваше да ме купят...С много зор милото ме купи за 56 лв...и шепа стотинки..намери обувката и ме обу.Кумата ми даде най-прекрасния букет..и закичи с бутониерка най-близките.Певицата от оркестъра запя " Ела се вие, превива.." и татко ни изведе...Тропнахме едно хорце и се накачулихме по колите..Тръгнахме към църквата за да оставим гостите там, а ние да отпрашим за фотосесия...Пристигнахме в Стария град, снимки, стойки и чалъми...бяхме истинска атракция за група японски туристи които се снимаха с нас, после група италиянци ни преследваха до края на фотосесията..Въпреки адската жега, вярвам че снимките да станали страхотни.
Отправихме се към църквата..там ни чакаха всички гости, както и най-готините съфорумки-Лазаринчето, Цвети и Дани  give_rose
Направихме се снимки докато чакахме да започне ритуала..попа ни обясни какво да се прави и беше време да влизаме.Малко почакахме докато свекървата донесе халките че ги беше забравила и ритуала започна..Никога не съм присъствала на по-тържествена церемония..докато попа четеше, хора пееше..цялата церемония продължи 45 мин...добре че имаше вентилация в църквата..Отправихме се към входа на църквата и чухме тържествените камбани..беше невероятно..
Беше време да тръгваме към ресторанта.На входа на Тримонциум изчаквахме всички гости да дойдат и си направихме няколко снимки, след което се качихме в лоби бара за уелкъм дринка. С чаша шампанско в ръка, получихме поздравления от гостите, а чакащите си похапваха сладко сладко плодчета от динените кошници..Всички вече бяха настанени и беше време да ни приветстват  в ресторанта.Водещата ни успокояваше и обясняваше всичко и обяви нашето влизане.Всички бяха на крака и ръкопляскаха...а аз не виждах нищо..все още незнам как съм стигнала до шатрата..Започна ритуала по всъпването в граждански брак( фиктивен), последваха и обещания за вечна вярност и обич.
Минахме по бялото платно, обсипано с цветя и ритнах менчето..така го засилих че изпръсках гостите от близката маса.И двете китки изкочиха.. blush После ни захраниха и ми поднесоха семейния огън.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 10, 2009, 09:44:10 »

Криссс, супер!  Bravo Bravo Bravo
Настръхвам, докато чета!  smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 10, 2009, 10:03:04 »

Седнахме за кратка почивка и под звуците на Is this love на Whitesnake  изтанцувахме първия ни танц.Започнаха танци манции..прощален танц с татко.. cray
После ме пребулиха, а мъжо го бръснаха..започнаха се едни хора, и целия ресторант танцуваше.Така неусетно дойде време за кумската ръценица..голям купон стана там.Не след дълго беше време и за изненадата за кума, за която никой не подозираше.Кума седна отпред,и влезе първата изненада..танциорка.изигра страхотен танц..и тъкмо когато всички си мислеха че е свършило, Дж-яр пусна арабска музика и влезе втората изненада-кючекиня..облечена в бяло, облечена като арабка..горкият ни кум така се припотии..това момиче му взе акала..от там тя отиде при двамата бащи..и се започнаха едни танци..та мина през целия ресторант...голям купон стана, що пари се хвърлиха там..никой не знае..
След това беше ред и за изненадата за родителите, а именно 3 родопски гайди.И като засвириха..цялата бях настръхнала..беше невероятно.Понеже свекърите са родопчани, под звуците на гайдите започнаха и да пеят песни... smile
Последваха танци-манци и неусетно беше ред за тортата..която беше невероятно красива и вкусна.Разрязахме я с огромен меч, и се нахранихме взаимно- аз него с виличка, а милото с една лопатка  funnytooth Никой не предполагаше че ще се режи още една торта-на моите родители, които в тоя ден навършваха 30 години брак-сребърна сватба.Те бяха много развълнувани.
Никой не подозираше за следващата изненада, когато водещата Бояна обяви конкурс за най-добре танцуваща двойка, а за печелившите имаше и подаръци-златен прътен за момичето, и бутилка марково уиски за момчето.Записаха се 5 двойки..започнаха с ръценица, преминаха през кючек, денс, блус..и накрая танц с елементи на стриптийз...А ние, в името на почетното жури, не успяхме от първия път да определим печелившите..беше адски трудно.Та Булката реши да има и втори кръг, с 2 двойки...танците бяха канкан и кючек с елементи на стриптийз..такова шоу не съм виждала...такъв смях...Накрая журито си каза тежката дума-и двете двойки печелят-едното момиче спечели златния пръстен, защото се поразсъблече  blush, а от другата двойка-момчето-бутилка уиски.
Купона беше на макс...много танци и песни, откарахме в ресторанта до 2.30.Всичко приключи след песента на една близка приятелка която изпълни отново "Ела се вие.." специално за булката..след това всички дружно се отправихме към Планета-Пайнер...бяхме около 30 души...и булката моментално беше качена на бара..оркестъра ни свиреше...цяла вечер получавахме поздрави от най-различни посетители, правихме се и снимки с тях...
Вече беше 5 сутринта и героите на деня бяха много изморени..решихме да се приберем в хотела да отпочинем...А беше ред и за първата брачна утрин...
Та така, мили момичета прекарахме нашия невероятен и незабравим сватбен ден. heart
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 10, 2009, 10:18:13 »

Нямам търпение да чуя целия разказ лично и да видя всички снимки! Ох, така се развълнувах. yahoo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 10, 2009, 10:21:46 »

Леле направо цялата настръхнах докато четях и ми стана едно такова мило Girl_hide.Направили сте голям купон,браво.И аз вече нямам търпение за снимките.........хайде,че няма да можем да спим докато не ги видим.Целувки специално за най-сладката булка!!! air_kiss air_kiss air_kiss
« Последна редакция: юни 10, 2009, 10:37:54 от lady_in_love » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 10, 2009, 10:33:24 »

Докато ти четях разказа бях  shok Girl_sing cray laugh bouncinggirl
Нищо друго няма да добавя, освен че чАКАМ ОСТАНАЛИТЕ СНИМКИ С НЕТЪРПЕНИЕЕЕЕЕЕ
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 10, 2009, 15:32:11 »

Супеееееееееер, Крис!
Така страхотно сте ознаменували началото на вашия семеен живот!!! Браво!!!!!!!!!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 10, 2009, 16:00:25 »

 Bravo Празника ви е бил страхотен, много мило ми стана. Пожелавам ти целия ви съвместен живот да е пълен само с такива весели моменти. Чакаме снимки  Wink
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 10, 2009, 16:59:25 »

Страхотен разказ, не се и съмнявах, че ще изкарате така весело  yahoo нека винаги да сте така щури и да посрещате всеки ден с усмивка и много любов по между ви  blum
На няколкото снимки които си пуснала си като кукличка миличка, много си хубава, истинска принцеска, и аз нямам търпение да видя и останалитееееее
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 10, 2009, 17:26:53 »

Прекрасен разказ и имам чувството, че и аз съм присъствала на твоя празник  Bravo
А на снимките си просто прекрасна - рокля, прическа, грим - абе всичко е на 6  Girl_hide  и отличен и на фотографа ти.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 10, 2009, 20:00:00 »

Криси, имала си страхотна сватба! Пожелавам ви целият ви съвместен живот да бъде толкова весел, изпълнен с хубави изненади и щастие!  give_rose
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 11, 2009, 09:01:20 »

Кристинка, била си невероятно красива и неотразима give_rose
Докато четях разказа ти потънах в атмосферата на вашата приказка и сега изобщо не ми се работи :\Имали сте страхотен сватбен ден!!! :bravo:Пожелавам ви много усмивки,щастие,радости и неспиращи малки изненадки,които да поддържат магията на брака ви @}->--С нетърпение очаквам още и още снимки  yahoo
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 11, 2009, 09:46:53 »

Честитоооооо Криси и от мен.  give_rose Желая ви много разбирателство и детски мях. Тържеството е било страхотно и много весело, а ти си била очарователна булка! Значи са си стрували всички усилия през всички месеци!  good След като прочетох разказа ти, само може да се надяваме и нашите предстоящи сбатби (на всички съфорумки) да протечат така! Браво!!!  Bravo Bravo Bravo
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #268 -: юни 11, 2009, 19:19:11 »

Криси благодаря за подробния разказ. Много се развълнувах! smile  cray cray
Радвам се, всичко е минало чудесно!
Обичайте се!!!
 twohearts give_rose give_rose give_rose
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 12, 2009, 11:22:04 »

Криси, голям купон сте завихрили! Браво! била си много красива, с нетърпение чаками още снимки! danceg
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines