Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 06:59:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 64678 пъти)
 
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 15, 2009, 22:24:13 »

Благодаря ви, момчета! Взех превюта на снимките от фотографа и се надявам преди сватбеното да кача нещичко тук! Допреди минути си четоме картичките с пожелания, сега влизам тук и чета още и още мили думи и се чувствам чудесно! Еуфорията още ме държи и съм много щастлива.

Най-хубавите подаръци според мен са GPS навигатор за кола, страхотен дизайнерски винен сет от genesis, с който може да се сервира и вода или сок и едно закачливо стихотворение специално за нас, съчинено от моя приятелка, което направо ме просълзи. Ще го препиша тук скоро.

Само 2-ма човека не дойдоха на сватбата ни и един си тръгна след църквата. ВСИЧКИ други бяха на линия. И едно момиченце липсваше и два бебока. Направо... голяма посещаемост имахме. 98% активност от страна на поканените. Мисля, че е добре..
« Последна редакция: юни 15, 2009, 22:35:49 от BASTET » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 15, 2009, 22:50:24 »

Честито на прекрасната булка!Била си много нежна и ефирна. @}->--Пожелавам ви много щастие,любов и един низ от приказни моменти от тук нататък.Нека живота ви бъде поляна окичена с безброй цветя. give_rose give_rose give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 16, 2009, 11:09:36 »

Честито на младото семейство, много любов и разбирателство ви желая, виждам много нежност и прекрасни идеи, нямам търпение за още снимки, завладяващи са
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 17, 2009, 15:00:41 »

Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най внимателните, най-любимите, реални, обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри, и строги, и слаби и силни! Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега! Пазете винаги Вярата, Надеждата и нея, Мъдростта!
ЧЕСТИТО  twohearts
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 17, 2009, 21:32:20 »

Ох, мене вятър ме вее на бял кон след наш'та сватба и хич не успявам да надникна тука, а пък тооо.... какви неща съм изпропуснала начи! girl_impossible

Бастетче, като горска фея си! Честито, мила! Пожелавам на теб и половинката да се гледате със същия огън в очите и след много много години! Бъдете все така заразителни и уникални! smile Много те прегръщам и с нетърпение чакам още снимкиииии! heart
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 17, 2009, 21:54:40 »

Аз с малко закъснени  blush  да се включа и да чиститя. Пожелавам ви мнго любов и океан от щастие  give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 18, 2009, 08:44:17 »

Благодаря ви, момичета!
Не знам кога ще ми остане време да пиша и да кача снимките. Имам проблеми в работа. Явно някои хора много завиждат. Супер разочарована съм от колегите си. Нямам търпение да заминем на сватбеното пътешествие, а като се върна ще вдигна големите скандали. Много хора са зли, дребнави и завистливи и много, много проклети. Довечера ще си събирам багажа.. еееех, ех, дано бъде много много хубаво!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 18, 2009, 08:48:34 »

Ох, мила наитина е така май - хора всякакви и доста от тях са неспособни да се зарадват на чуждото щастие, дори напротив. Аз затова не съм и казвала тук в офиса изобщо - знае само колегата, който ще ме замества и шефа.
Пътешествието ви ще бъде супер - най-малкото защото ще се махнете от лудницата тук, ще починете и ще се наслаждавате един на друг. Пожелавам ви невероятно изкарване и да натрупате прекрасни спомени  give_rose
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 18, 2009, 09:17:55 »

Не се ядосвай....хората са променлива величина...!
Наслади се на сватбеното пътешествие.....ще се ядосваш друг път! give_rose
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 18, 2009, 09:24:07 »

Абе аз да не съм бляла като си казвала де ще ходите на меден месец?  blush
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 18, 2009, 13:15:36 »

В събота заминаваме за Мароко. Резервирали сме си голяяма обиколка, няма да спим две вечери в един хотел, би трябвало много неща да видим. Искам пак на камила! Искам и да гушкам малки leon.. Чудя се дали мароканските улични cat  са египетска мау или европейска късокосместа или нещо друго. Разчитам на арабския на мъжо да ми намира нещо за ядене, в което няма агнешко.. Ох, още един ден остава..  danceg 
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 18, 2009, 14:01:40 »

Ей, Бастет - много интересно звучи сватбеното ви пътешествие. С нетърпение чакам отзиви и снимки. И в кръга на шегата, но и не съвсем - внимавай не толкова за агнешко, а за овнешко, че аз такова не ям, а м Турция ме побъркаха. накрая се измъквах, че съм вегетарианка.
Хубаво пътешествие и много прекрасни моменти. Flower
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #222 -: юни 18, 2009, 15:09:01 »

Лек път, да си изкарате незабравимо и чакаме много снимки!!! Наистина звучи страшно вълнумащо дестинацията ви и аз поне нямам търпение да разказваш после!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 18, 2009, 17:14:20 »

В събота заминаваме за Мароко. Резервирали сме си голяяма обиколка, няма да спим две вечери в един хотел, би трябвало много неща да видим. Искам пак на камила! Искам и да гушкам малки leon.. Чудя се дали мароканските улични cat  са египетска мау или европейска късокосместа или нещо друго. Разчитам на арабския на мъжо да ми намира нещо за ядене, в което няма агнешко.. Ох, още един ден остава..  danceg 

леле BASTET страхотно е било всичко...само от няколкото снимки които прати крещят страхотни емоции...
пожелавам ви много любов и семейно щастие...
а като отивате до Мароко и ви остане свободно време да наминете през Канарските острови бихме ви развели без проблем ...тук сме на една ръка разстояние  tease
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 19, 2009, 14:57:51 »

Леле, мацки, аз съм булка-рекордьорка.. днес платих сметките, взех си новата кредитна карта, внесох пари в дебитните, подадох молба за дипломна защита и си предадох магистърската теза.. като се върна съм на защита! А утре рано-рано летим и по обяд ще сме в Казабланка.

P.S.Като прочетох мицубиши и се сетих, че мъжа ти ни спаси от покупка на няколко автомобила в лошо състояние!!!И сме му много благодарни! smile

Ейй, чак сега прочетох това, да, така е, мъжът ми е специалист по японски автомобили, ако имате нужда от помощ, винаги може да се обърнете към него, а аз ще ходатайствам  ако трябва girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines