Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:14:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 159849 пъти)
 
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: октомври 30, 2009, 10:47:21 »

какво мислите за това?
 blush
http://www.vbox7.com/play:db071522
Пожелавам ви да се преместите скоро в другата тема... heart heart heart
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #196 -: октомври 30, 2009, 17:17:46 »

това клипче е доста смущаващо но никой не може да гарантира че ще стане точно така...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: октомври 31, 2009, 19:15:48 »

Здравейте!
Поогледах се и установих,че и аз съм за тази тема.
Искам да завърша висшето си образование преди да имаме бебе.
Сега съм в 4-ти курс,но с всичките невзети изпити се надявам след година по това време да се готвя за държавен.
Той казва,че е вече готов,аз смятам,че все още съм "малка".
Въпреки решението,което сме взели,тези дни ни е много трудно да устискаме,защото на наши близки приятели им се роди дъщеричка.Сега споделяме техните емоции от първата срещата с малкото човече,нейните първи снимки,днес е първият й ден у дома.
Успех на всички и дано бързо да преодолеем препятствията,които ни спират да станем родители!
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 06, 2009, 15:11:15 »

И  аз съм тук............засега
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #199 -: ноември 14, 2009, 09:56:59 »

Да побутна тая тема, със споделянето, е съм на последна седмица противозачатъчни, след което ги спирам и почвам фолиевата, но продължавам с изчакването.  pardon
По лекарски съвет трябва да минат 3 до 6 месеца за възстановяване на овулацията, така че пролетеска с разцъфването на дръвчетата и хормоните, може да разцъфне и нашето цветче... ако мога така поетично да се изразя  girl_haha (междувременно се надявам със спирането им да ми се върне (поне част от) либидото, че откъм тая страна съвсем съм се кротнала пък без нея ни цветче, ни плодче ще видим)  blush

Иначе като всяка друга жена ме тръскат разни черни (и егоистични) мисли: как не ми се променя стила на живот, как не ми се влага време в нещо друго освен в себе си, ще съм способна ли да бъда добра майка, ами ако не мога да забременея, ами ако не мога да го износя и тем подобни призраци ме навестяват  shok shok shok но ги оставям да си мотаят така без да им давам много ухо, за да не се вкисвам, защото ми е ясно, че със скорошни 34 лета, моментът е сега  pardon

Това е от мен  Wink
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #200 -: ноември 14, 2009, 10:45:02 »

инаксастра, честито ти вземане на решение  give_rose стискам ти палци да ни зарадваш с една прекрасна новинка за пролетно заченато бебче  heart Това с липсата на либидо е от времето- мързеливо, ще видиш като спреш хапчетгата и като се постопли как ще те заблъскат хормоните! Аз вчера точно това си мислех как си бяхме цял ден с моя мъж и си гледахме филми и си правихме вечеря,колко ни е спокойно, че нещата ще са коренно различни като имаме дете. Но 34 години, не че си престаряла, да не се обидиш, напротив, но и аз си мисля, че вече е добре да си мислите за дете  Kinder
Аз да се оплача, че ще съм тука още много време, сега пия хапчета за регулиране на цикъла, правиха ми наскоро лапароскопия, търся си работа и искам да работя поне година, две  cray Ще хвана паяжини, но това е положението  blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #201 -: ноември 14, 2009, 10:54:37 »

Ми то моето либидо от години вече е така  blush мързеливо...  Girl_hide

Иначе не се обиждам. Не съм престаряла (все още  Wink макар натам да вървя хихихии) но просто си е моментът вече  pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: ноември 14, 2009, 12:42:43 »

Ина и аз те поздравявам за решението  danceg Дано пролетта е вашия сезон  Wink И другото дето си мисля е че на повечето момичета бебеправенето им праща либидото на кино, а ти се надяваш при теб да е обратното, дано да е така, че иначе мъжа ти съвсем го е загазил  laugh /шегувкам се естествено, че знам с каква интунация го казвам, ама не знам дали се усеща когато е написано/
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: ноември 14, 2009, 13:57:52 »

бравооо Ина за решението...надявам се в началото на пролетта да се похвалиш а защо не и към края на зимата/феврари, LOVING март например/
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #204 -: ноември 14, 2009, 20:38:28 »

Ина, тези 3-6 месеца не са ли много дълъг период? Така или иначе те пък ще ти дадат време да се подготвиш психически.
И Герганчето е права, че бебеправенето май повече пречи, отколкото помага на либидото, но то е само в случаите, когато не се получава дълго време. Дно при вас не е така  good Успех за когато му дойде времето  give_rose

uliaulia, добре е наистина да имаш сигурна работа преди да излезеш в майчинство, гледай, ако е възможно, да си уредиш добри социални осигуровки good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #205 -: ноември 14, 2009, 22:44:59 »

Ами не знам дали са дълъг период. На моя си лекар му имам пълно доверие и щом така ми е казал така ще бъде. Иначе съм готова психически. Дори от известно време вече, но и при мен е свързано с нагласяне около работата. Още нямам безсрочен договор (чакам го всеки момент) и не мога веднага след като го получа да им тръшна едно майчинство. Хубаво е да минат няколко месеца. По-прилично ми се вижда.

Иначе за либидото викам, не заради бебеправенето, ами заради спирането на хапчетата, че се надявам да ми скочи  Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: ноември 15, 2009, 22:38:22 »

Ина, мила, браво за решението!!!  А относно страховете ти - има време, тогава ще го мислиш.

Юле, правилно решение, добре е все пак и финансово да се стабилизирате, а като работиш 1 година, после ще взимаш и майчинство, дано и на добри парички да те осигуряват!!!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 16, 2009, 10:33:57 »

Ина, моите поздравления за промяната в статуса ти. надявам се да ви се получи още от първия път.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #208 -: ноември 16, 2009, 10:48:19 »

Хахахаха мерси  good

Ма нали ви бях казвала, че решението е взето отдавна (в смисъл преди лятото), беше само въпрос на време. Ха дано ми направят договора.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: ноември 16, 2009, 11:10:17 »

Хахахаха мерси  good

Ма нали ви бях казвала, че решението е взето отдавна (в смисъл преди лятото), беше само въпрос на време. Ха дано ми направят договора.
стискам ти палци!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines