Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:26:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172630 пъти)
 
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: декември 20, 2009, 13:54:51 »

Велвет,страхотно стилни покани,между другото това бяха и нашите цветове smile (справка в галерията) smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: декември 23, 2009, 11:18:19 »

Аз да споделя, че планувам да дам поканите на родителите и сестричката ми на Коледа. Приготвила съм по една кошничка с вино, ядки, синьо сирене, коледенн щолен и разпръснати бонбонки. Така се вълнувам и нямам търпение вече. Дано се получи така както съм го замислила blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: декември 23, 2009, 11:29:06 »

Страхотна идея!  Bravo Много емоционално, семейно и празнично звучи!   Wink
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #513 -: декември 23, 2009, 11:54:13 »

Zori83-прекрасна идея и безумно вкусна! Стискам палци да се осъществи представата ти good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: декември 23, 2009, 12:30:35 »

Zori83, подготвили сте има много хубав коледен подарък girl_wink
Ще се радвам да ни покажеш и снимки.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: декември 23, 2009, 14:25:22 »

Благодаря ви give_rose
lionelsa ще ги снимам и ще ви ги покажа, но ще стане след празниците good
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: декември 29, 2009, 18:34:32 »

Момичета, да ви се оплача.Заела съм се да направя поканите и уж с половинката се спряхме на един вариант, но сега почнах да се чудя дали не е много претрупано.Ще помогнете ли малко с мнения?Качвам я в галерията.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #517 -: декември 29, 2009, 19:05:07 »

Момичета, да ви се оплача.Заела съм се да направя поканите и уж с половинката се спряхме на един вариант, но сега почнах да се чудя дали не е много претрупано.Ще помогнете ли малко с мнения?Качвам я в галерията.

 Здравей smile Първо да ти кажа , че е важно вие двамата да си харесвате поканите Wink Нека те си бъдат каквито си чувствате, че са хубави. Но... и на мен ми се струва малко претрупана Wink Основата е много хубава. Можеш да избереш само по две от другите елементчета- например само халките и розичката или само човечетата и гълъбчето. Четирите заедно май са малко в повече  give_rose Можеш и ако искаш да си съчетаеш цветово елементите на поканата или да са в контраст. В случая розичката е контрастна. Пробвай различни варианти smile Мисля, че първоначалната ви идея е хубава и нежна  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: декември 29, 2009, 19:13:24 »

Използвах готова картинка, само добавих гълъба и човечетата и смених цвета на розата и халките.Явно ще трябва да си поиграя още малко  Xixixi. Благодаря, michelle  give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: декември 29, 2009, 19:41:30 »

Да - и на мен замисълът много ми допада, но наистина 4 в едно идва малко повече. На мен лично най- ми се връзват халката и младоженците pardon И ако младоженците са по- големи и част от тях "влиза" в сърцето...мисля ,че ще е супер...или в сърцето ще е текста?
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: декември 29, 2009, 21:22:50 »

Текста още не сме измислили точно къде ще е, но имаше вариант на поканата, в който младоженците бяха в сърцето, а текста беше около тях, застъпвайки и другите картинки.Идеята да застъпва част от сърцето много ми допада и мисля да я пробвам.Благодаря и на теб, skylife  give_rose .Скоро ще кача новите си творения.  biggrin
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: декември 29, 2009, 23:16:29 »

Момичета "изобретих" няколко варианта на покани. На едната идеята е малко открадната от съфорумничка, за което се надявам да не се обиди. Качила съм снимки в галерията. Бихте ли споделили мненията си? Само да отбележа, че на варианта с цветето в левия ъгъл по панделата съм сложила от лилавото листенце (което е като камъче, от другия вариант).
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: декември 29, 2009, 23:45:14 »

 Bravo Bravo :bravo:Мен ме кефят и четирите yahoo yahoo
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: декември 30, 2009, 00:05:15 »

И на мен ми харесват и четирите, но като че ли най-много първи и трети вариант. Първата е адски нежна, а третата би била просто страхотна, ако ѝ махнеш лъскавото листенце. Според мен то ѝ идва в повече, стават твърде много различни елементи, но това си е мое мнение, разбира се.  smile
Втората също би била супер без листенцето и в плик, който е по-лек вариант на бежовото на самата покана. Не виждам много ясно от снимката, но този ми изглежда бял - ако се бъркам, прощавай.  smile
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #524 -: декември 30, 2009, 00:19:55 »

Защо не опиташ първата да я направиш с перфоратора на последната - малко ми се "бият" сърцата с цветята... А също и това подгънатото ъгълче да го отрежеш във формата на половинката на цветния мотив, като също може да го отпечаташ там, но във вариант воден знак, т.е. само да загатва с много блед цвят. Не знам дали успях да обясня какво имам предвид, но дано да си ме разбрала правилно. Иначе са много сполучливи, просто съвет give_rose
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines