Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 07:19:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 180996 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 30, 2009, 10:38:26 »

Аз да попитам според вас понеже бебо нали ще е юни какви дрежки се купуват по летни или като за всяко бебе
Направо незнам какво ще кажат мамите
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #181 -: март 30, 2009, 11:15:03 »

Ами според мен летни дрешки ще ти трябват повече. Все пак Юли и Август са най-горещи. Вземи и няколко с дълги ръкавчета и крачолчета за всеки случай  good А като дойде есента и ви трябват по-топли дрешки тъкмо ще се пораснали вече и ще минете на следващ размер  good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 30, 2009, 11:20:55 »

Офф и аз незнам то за начало знам ли няма ли да е много малко за съси ръкави  *crazy*изобщо не съм на ясно с тез неща
И за още нещо се замислям за количката вчера гледах колички и пипнах тези койтоимат зимен кош ми той има 10см вата пухкава ми то това бебе ще се роди още един път лятото ако го навра там
Взех да се замислям за другия вариянт без кош
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 30, 2009, 11:26:28 »

Диде,моят кош например няма такава дебела вата и сенникът на самото кошче-чанта е със цип и се маха и сащо горната част се маха...в смисъл истава само като ваничка pardon Дано ме разбра crazy
А за дрешките и аз не съм си много сигурна и затаво и с късо и с дълго ръкавче съм си взела а то бебо и времето ще си покажат pardon
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 30, 2009, 11:30:46 »

Да Майче видях я твоята количка че е така и това е добре ама проблема е че си харесах количка но е с кош и сега съм чуденка какво да правя не че сега ще я копувам но....
Ето тази
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 30, 2009, 11:37:12 »

Диде,така или иначе трябва да е с кош отначало...а може просто по-леко да го обличаш бебчо да не прегрее вътре.Оф и аз не зная,мила-дано се включат мамите с летни бебоци.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 30, 2009, 13:59:27 »

Определено ще ви трябват летни дрешки, особено в големите жеги.  good
Съгласна съм, че в началото е хубаво да не се разсъблича съвсем бебето, но сега си прегледах снимките от първия месец на Жорко да видя как съм го обличала. Слагала съм и с дълъг ръкав, но задължително тънки и памучни блузки и ританки, както и с бодита с къси ръкавчета и крачолчета, а има и дни, в които беше само по боди без ръкав.  pardon Казвали са ми, че колкото и топло да е дете до 1 година винаги трябва да има чорапки на крачетата, но аз не винаги слагах, защото беше адски горещо и задушно.  pardon
Ако детето се поти (защото и бебетата се потят, колкото и да ми казваха, че не го правят  pleasantry) разбира се, че ще го облечеш по-леко, но се ориентирайте и дали са им студени крачетата и ръчичките. Малко по малко ще свикнете да преценяте как да ги обличате, никой не се ражда научен и знаещ всичко!  good
Относно зимния кош за лятно бебе има противоречиви мнения. Ние сме с комбинирана количка без зимен кош и съм доволна. Ако коша за новородено е с дебела вата, както казва Дидето, не мисля, че е подходящ за лятно бебе.  nea
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 30, 2009, 14:03:26 »

Всъщност, Миме, на децата до 1-2 годинки, кръвообращението не е регулирано като на голям човек и както ние се ориентираме по ръцете и краката, това за тях не важи. На Стилиан ръцете му ВИНАГИ са студени, крачетата - чат пат, и аз се ориентирам по нослето. Малко кучешки звучи, ама така става. Топло ли е нослето - всичко е ок.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 30, 2009, 14:07:07 »

Ина е права за нослето - и аз общо взето по него се ориентирам, но гледам да не са студени ръчичките и крачетата най-вече.  pardon
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 30, 2009, 14:10:13 »

Мерси момичета за мненията най-вероятно ще купя и от едните и от другите то и времето и бебо ще пкаже после
Аза количката ще продължавам да оглеждам и ще видя ако има с кош но без вата и това е вариянт  good
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 30, 2009, 16:41:01 »

 И аз сега трябва да избера количка за бебо и то с възможно най-малко обиколки по магазините, предвид фактът, че той вече лежи в кошарката си blum
 Ако някой се сеща за количка около 500-600лв, подходяща за новородено, с обръщащ се кош или превъртаща се дръжка, да не е тежка, нека ми помогне със съвет give_rose
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 30, 2009, 17:04:27 »

Ел , това е моя фаворит http://www.kasidabg.com/peg-perego-black-tile-2009.html?osCsid=sda2sp927fhvsln84dsp1rvsp2 засега за комбинирана количка , която става и за новородено. Но гледам цената е по-висока за модел 2009 690 лв shok , стария модел, т.е. 2008 е 600 лв, но нежго откривам, разликата е основно в материите. В София в Пигис Хаус я гледах.
« Последна редакция: март 30, 2009, 17:06:11 от paolla » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 30, 2009, 18:33:15 »

Ел ми те са толкова много мила гледайв нета и си харесай нещо или някой ден остави сладучетона бабите и излезте с мъжо да вземете
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 31, 2009, 07:54:27 »

Диде видях че количката която си показала е същата която Митко беше харесал в началото и да же и ходихме да я видм, но е 15 кл. бая с тежи. Ние гавно заради това се отказахме от нея.
Прочето вдругата тема че си куила нещо за бебо , я го покажи а видим.
Вчера майак ми се прибира и много доволно ми заявява че е купила комплект за бебо. По късно ше го покажа - вътре има ританки, блузка тип прегърни ме , ръкавички , шапка и лигавник, а тя допълнително взела и терлички. Много е сладурски комплекта Bravo yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 31, 2009, 08:10:10 »

Rodi ,чакаме да покажеш комплектчето smile
Аз да ви кажа какво направихре с милото...ами искахме да си купуваме активна гимнастика-и викам чакай да щракна в ebay-може там да има нещо по-евтино...и какво гледам Активната гимнастика -»Rainforest« на Fisher-Price...втора употреба,в отлично състояние ,дадена на търг...направо като ми засърбяха ръцете-викаме с милото ще наддаваме пък ... pardon Аз викам повече от 26 € не давам.А инче струва 60 ...Остават 2 мин до края на наддаването и аз някакво чувство-викам не пиша 27€-натискам бутона и НАШО Е!!!!!!! Последното предложение е :ило 26,50€ и аз на косъм са го купила  yahoo yahoo Та сега ще го чакаме да пристигне...Ето така изглежда  smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines