Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 23:28:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 180773 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 14, 2009, 19:13:44 »

Сисе, ние сме със същата количка, само, че друга разцветка, много съм доволна и на Коско му е комфортно в нея!!! good Wink
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 14, 2009, 19:35:41 »

Ел, аз покрай твоето търсене на количка взех да се ровя из нета и харесах тази: http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=375 Не знам дали е качествена, на мен ми хареса като дизайн. Може би мамите могат да кажат дали е хубава  pardon

И ето тази ми хареса: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_580/products_id/5471

И тази: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_162/products_id/1356
« Последна редакция: април 14, 2009, 19:42:11 от Капризче » Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #257 -: април 14, 2009, 19:52:47 »

Аз нали на всяка манджа мирудия....
Сисе на твоята не се местеше "поставката" за крачета...това при Лумината го има обаче. А също предложих Чикото , но искам да кажа....че старата ми количка беше с точно такъв дизайн на коша и именно за това я смених...защото крачетата му висяха напред, изпънати и той едва ли не увисваше на колана между крачетата му...
Леле Ел....незнам как ще избереш количка blum

Ина ком'пани никога не е излишна  tease ..аз нищо специално няма да търся..ама все още ми доставя удоволствие да харча в такива магазинчета blum
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 14, 2009, 20:09:02 »

Незнам дали темата вече не е изчерпана, но аз искам да споделя за нашата количка Peg Perego Uno изключително доволна съм от нея. Маневрена, лека, с обръщаща се дръжка, с един кош който става и за новородено (това ми беше желаното условие да не са два коша), голям багажник!- установих колко е важно, широка е и на дължина е доста...ами това е звучи като реклама малко но наистина съм много доволна  good цената и беше 695 лв. до колкото помня.
« Последна редакция: април 14, 2009, 21:45:58 от Invisible » Активен
mimi6
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #259 -: април 14, 2009, 20:35:19 »

 :)Благодаря за отговора, явно ще пообикаляме още, макар 4е на този на Богориди имаха до скоро само един модел, но сигурно са заредили
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 14, 2009, 21:33:17 »

Invisible, супер е че имаш добри отзвиви за Пег Перего, и аз съм се насочила към същата количка.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 14, 2009, 21:49:22 »

Invisible, супер е че имаш добри отзвиви за Пег Перего, и аз съм се насочила към същата количка.
Ами айде в такъв случай и аз да дам една хубава оценка за Пег Перегото smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 14, 2009, 21:52:17 »

Invisible, супер е че имаш добри отзвиви за Пег Перего, и аз съм се насочила към същата количка.
Ами айде в такъв случай и аз да дам една хубава оценка за Пег Перегото smile

Ами, като сте тръгнали така, хайде и аз в кюпа, доволни мами от "Peg Perego" (Даже със Сиска сме с еднакви колички, но различни цветове и години) good
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 14, 2009, 23:17:13 »

Ами айде в такъв случай и аз да дам една хубава оценка за Пег Перегото smile


Ами, като сте тръгнали така, хайде и аз в кюпа, доволни мами от "Peg Perego" (Даже със Сиска сме с еднакви колички, но различни цветове и години) good

Аз също съм ЗА! - моята количка е почти същата само дето е с друго име  blum
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #264 -: април 15, 2009, 07:56:01 »

Незнам дали темата вече не е изчерпана, но аз искам да споделя за нашата количка Peg Perego Uno изключително доволна съм от нея. Маневрена, лека, с обръщаща се дръжка, с един кош който става и за новородено (това ми беше желаното условие да не са два коша), голям багажник!- установих колко е важно, широка е и на дължина е доста...ами това е звучи като реклама малко но наистина съм много доволна  good цената и беше 695 лв. до колкото помня.

И нашата втора количка е същата...много съм доволна за сега good....само че я взехме 2ра ръка blush
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 15, 2009, 08:19:58 »

picolina и аз се бях насочила към тях, но промениха цената. Иначе и аз съм за Peg Perego. Skate преди много ми харесваше, но е много тежка и после летния вариант ми се струва тесен за бебето.
Ето за мамчетата, които могат да чакат:
http://www.mamasandpapas.co.uk/cat/prams-pushchairs/

Някой да е посещавал вече софийския Вис Виталис?
« Последна редакция: април 15, 2009, 08:28:06 от aleksa_sm » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 15, 2009, 14:08:33 »

Някой да е посещавал вече софийския Вис Виталис?
Я, кажи къде се намира, за да го посетим?  Girl_hide
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 15, 2009, 14:45:02 »

Я, кажи къде се намира, за да го посетим?  Girl_hide

Не съм го посещавала, но се информирах...намира се Симеоновско шосе до хотел /комплекс Макси. Като се слиза от околовръстното в посока Студ. град се пада от ляво, а в посока околовръстното като се движите по Симеоновско шосе е в дясно.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 15, 2009, 15:07:53 »

 Благодаря на всички за помощта!!!Аз като видях колко препоръки се изредиха за Пег Перегото и се загледах по тях. Уно е много хубав модел, но комплектът е без дъждобран и цената става 690+60 - 750, което ни идва в повече. За Плико Суич какво ще кажете smile

 
 Иначе като видях Чико Фор ми, казах на мъжа ми това е, ама Мая ме разубеди, включително ми даде доказателство със снимков материал smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #269 -: април 15, 2009, 15:55:22 »

Ел, какво те разобеди за Чикото, защото и аз много го харесвам. Другото, което също много ми харесва е Пег Перего Уно. Но и двете не съм ги виждала "на живо" За сега това са моите фаворити по картинки.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines