Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 22:25:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 120997 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 25, 2009, 10:06:16 »

Аз дадох сутринта кръв и урина за изследване и за всеки случай отидох на гладно и жадно. Тъй като беше рано сутринта не ми причини голямо неудобство, а сега си наваксвам Torte
Искам да ви попитам има ли някъде в интернет събрани на едно място бабините методи за определяне на пола. Примерно:ако ти се яде солено, бебето ще е .....; ако коремът е по-изпъкнал, бебето ще е .... и т.н. Или вие кажете кои знаете. Любопитно ми е дали познават и дали при мен ще познаят smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #91 -: февруари 25, 2009, 10:10:28 »

 Наталия, ето  http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B5+%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%BE&meta=lr%3Dlang_bg&aq=f&oq=
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 25, 2009, 10:48:03 »

На мен пръстена вързан на конец ми позна. Връзваш на един конец пръстен и даваш на някой да го държи над корема ти. Ако пръстена се завърти в кръг ще е момиче, ако се люлее напред-назад момче good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 25, 2009, 10:58:22 »

На мен всички калкулатори в нета ми даваха доста големи проценти за момиче
Баба ми ми ръси сол на главата без да зная и ме гледали каде ще се барна Е барнала съм се по устата и пак излиза че ще е момиче
По корема всички ми казваха момиче
Не кусвам сол а само сладко като луда ям
Ноооооооооооооо видеозона беше категоричен МОМЧЕ
Затова аз вече не вярвам
А и още един метод баба ми ми гледа врата отзад под косата за нещо и пак каза момиче pardon
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 25, 2009, 11:05:35 »

Дидето и аз ям сладко като луда,а на нас видеозона показа на 100% момче! baby_boy
Незнам,има мното поверя,например скоро ми казаха,це ако стои от лявата страна ще е момиче и от дясната на десния яйчник,момче.При мен май е повоче от дясната,но можеби вече си внушавам,защото знам какво ще бъде blum
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 25, 2009, 11:14:01 »

Според мен е чиста доза съвпадение
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 25, 2009, 11:17:30 »

Това за ляво и дясно не бях го чувала. Но мен  ме рита и го усещам само от ляво, а и доктора ми каза, че яйцеклетката ми се е отделила от левия яйчник.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 25, 2009, 11:24:29 »

Как е определил от кой яйчник се е отделила яйцеклетка crazy
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 25, 2009, 11:26:09 »

Аз гледах в интернет 9 различни метода и таблици, но всчики си противоречат. Оказа се, че 5 показват момче, 4 момиче.  nea  Май всичко е въпрос на съвпадение. pardon
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 11:33:40 от Nataliya » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 25, 2009, 11:29:56 »

О тези тестове нещо не ми показват- всеки различен резултат ми дава.
Сега ми се обади акушерката и ми каза че ми сменя дата от 2.03. на 4.03. и така времето дакато разбера пола пак се одължава sad така се бях надъхала вече а то пак чакане.
Аз о другата седмица излизам в отпуска един месец и после мисля да си вземам болнични. Така че скоро започва моята голяма почивка преди бебо да се появи smile
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 25, 2009, 11:36:38 »

Родиии много тъпо така ма поже пък да е за добро споко поще малко и ще разбереш каква мишка се крие вътре yahoo
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 25, 2009, 11:43:32 »

Всички тия методи са пълна глупост, а най-смешни са бабините деветини.

Това с яйчника също не ми се струва логично, нали чйчниците се редуват всеки месец? А докторът може да ти определи от кой яйчник е дошла яйцеклетката при замбременяването - на мен също ми казаха още на първия и после пак на втория преглед.
Нещо по-"умно", което съм чела за пола беше следното: ако си забременяла на деня на овулацията си (т.е. точно тогава сте имали контакт) - бебчо ще е момче. Ако контактът е бил ден-два по-рано от деня на овулацията - ще е момиче. Логиката е, че сперматозоидите, носители на мъжки пол са по-бързи, но живеят по-кратко в тялото ни, а "женските" са по-бавни, но по-издръжливи.
Проблемът е, че човек обикновено не знае кога точно е била ову-то. Макар че при редовен цикъл си е горе-долу ден 14. Така че при мен по този метод пак излиза момче, както и ни казаха лекарите досега (макар и да не са 100%).

Роди, аз ще разбера на 10 март чак.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 25, 2009, 11:45:43 »

Абе и аз забременях в деня на овулацията, защото тези научни методи ги знаех ,и исках момче, ама се оказа момиче. Така че шанса е 50/50, каквото и да правиш. А доктора още на първия преглед ми каза като ме гледа на видеозона от кой яйчинк е отделена яйцеклетката, явно го вижда
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 25, 2009, 11:55:48 »

А как опеделяте с точност дали сте забременели точно в деня на овулацията
Аз убййме няма как са знам точния ден huhhuh.gif
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #104 -: февруари 25, 2009, 11:56:08 »

Подкрепям напълно мнението на Ночко24  good Абсолютно всички тези методи за определяне на пола са пълна измишльотина  nea И ако се окажат верни, то си е чисто съвпадение, все пак вероятността винаги е 50/50.
Дидето на видеозона се вижда  от кой яйчник се е случила овулацията. Ако не се лъже след спукването на фоликула на неговото място се вижда т.нар. жълто тяло, което първоначално  храни бебето. Но за това последното не съм много сигурна, малко по спомени ви го разказвам.
И Дидето, не знам за другите,но аз едвам ти чета постовете  girl_impossible  Много бързо пишеш ли, какво ли, но повечето пъти нищо не ти се разбира. Все пак, ако искаш да останеш разбрана пиши малко по-добре  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines