Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:20:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 120812 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 23, 2009, 11:05:32 »

Ели, много ти благодаря! Т.е като вляза в 14та седмица или като изпълня 14та седмица влизам в 4тия месец? Май съм оглупяла Girl_hide
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 23, 2009, 11:11:11 »

Дарлинг и аз като теб си мислех например, че с влизането в 13 седмица вече ще съм в четвърти месец, но се оказа, че с излизането от нея влизам в четвърти. Добре, че си имам линийка да се ориентирам.
Наталия аз  вече преустройвам вкъщи, местя разни неща, преподреждам гардероби и т.н., но засега ще изчакам да се постопли, защото стаята, която ще бъде детска е боядисана в ярко оранжево, а за детска стая трябват по-меки цветови и мисля нещо в зеленикаво-жълто да пребоядисаме, а има една стена, която не ми харесва като шпакловка и нея ще я комбинирам с тапети+фризове в подходящ цвят. Като мебели за тази стая ще ми трябва само креватче и скрин.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 23, 2009, 11:21:52 »

Момичета вие още след раждането ли ще отделяте бебето в отделна стая, аз поне засега мисля най-малко до 6 месеца да спи при нас в спалнята, а после ще видим. Ще му обособим кътче, като мисля стената до леглото да бъде в съвсем бледо розовко и да сложим както на Ина-лемон по станата разни картинки.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 23, 2009, 11:26:56 »

Голди,аз съм на мнение,че отначало е по-добре бебо да си е в спалнята при нас...просто така ще сме поспокойни някакси от начало pardon Зная как кака ми не искаше да отделя очи от племенничката ми от начало...а и бебо само да гъкне ти ще си веднага там  pardon Това си е радбира се мое лично мнение smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #64 -: февруари 23, 2009, 11:31:44 »

Аз преди си мислих, че направо в детската ще го сложим, но сега съм на мнение, че ще е при нас.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 23, 2009, 11:37:04 »

Ние сме в двустаен апартамент за сега и бебка ще е при нас в спалнята. Мисля, че така е по-добре в началото.  smile  Ще започваме с преустройствата в края на март надявам се, когато се стопли  smile
За цвета все още се колебая между бледо зелено и бледо оранжево с разни лепенки/картинки отгоре в зависимост дали е момченце или момиченце. Освен легло и скрин ще трябват някакви по-свежи и цветни килим, пердета, абажур.  smile нямам търпение вече
За броенето на месеците, аз се ориентирам най-лесно според термина. Моя примерно е 18.08, следователно на 18.02 влязох в 4 месец, на 18.03 ще вляза в 5-и месец и т.н. Линийката също е много точна. good
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 23, 2009, 11:38:22 »

Благодаря ти Вики! Значи още няколко дни и влизам в четвъртия! danceg Тогава и кг-те ми не са много. А относно детското легло от опит препоръчвам да е близо до вас, защото първите месеци ходих като сумнанбул. Хубаво е вечер като плаче да ви е няколко крачки, за да не се разсънвате и вие много. Това разбира се е лично мое мнение.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 23, 2009, 11:56:48 »

В нашия случай за да съм по-близо до бебето /то ще си спи в неговата си стая/ аз ще се преместя временно при него, точно поради причините, които изреждате, а и за да може таткото да се наспива и да е работоспособен. Вместо цяла нощ да ставам и да ходя до другата стая, а и да будя и него и двамата да не можем да спим, по-добре просто да се преместя при бебето докато е мъничко и да има поне един наспан.
Наталия сигурна ли си, че искаш да слагаш килим? Аз на този етап се въздържам въпреки, че имам чисто нови килими. Знам, че не е хубаво при бебето да има килими, мокети и т.н., защото се завъждат както акари, така и много прах  в килима.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 23, 2009, 12:07:02 »

Zahira™ , това за килимите не съм се замисляла crazy Може би наистина е по-добре на по-късен етап, когато започне да пълзи бебчо.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 23, 2009, 12:18:08 »

Добър ден и от мен момичета, като гледам каква темичка сте захванли ми стана така мило - разтопих се. Миного от тези въпроси вълнуват и мен, ние за сега ще сме с бебчо в една стая , а и ние жиевеем с мойте родители и не че няма място има още една свободна стая и можем да я направим детска , но за сега искам да е при нас. И нас ни чакат велики ремонти - по точно ще си сменяме мебелите с нови и по комактни за да направим място за кошарка. Прочетох и това за килимчето , е не било добре то добре че нашето бебе ще е лятно че аз лятото си махам килимчето и сме само на ламинат и това няма да е проблем.
Искам да ви питам вие ще купувате ли някакви тенджерки или посуда за манджите на бебето, или ще ползвате тези оито си имате?
Да ви кажа вчера с илото като пазарихме в си купихме едно бебешко пюре да видим како е не бях очаровано но си го изпапках, нали трябва да свикна да дояждам бебшка храна.
А щях да забравяи нащия татко в петък вечер осети бебока и даже малко се стресна, но бее много щастлив Bravo yahoo
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 23, 2009, 12:27:02 »

Аз мисля за сега да вземем само съд за преваряване на вода. За бебешките манджи ми се струва, че е рано. smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 23, 2009, 12:29:24 »

А то че е рано , рано е ,ама аз питам по принцип - дали трябва и какво да е
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 23, 2009, 12:29:53 »

Така килимите са най-подходящи,когато бебчо започне да сяда,слагате на земята върху килима,около него играчки и така ,преди това не е препоръчителен,както и пердета  pardon
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 23, 2009, 13:07:13 »

Ние сега сме с пердето ни мисля да си сложим от тези вертикалните шори , че трябва й да става по тамно като спи бебо, а в стаята от обяд свети слънцето и то много
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 23, 2009, 13:41:43 »

Роди браво на бебчо че се е показал и пред татииии Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines