Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 20:19:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форума в Сливен!!!!!  (Прочетена 17456 пъти)
 
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 26, 2009, 15:44:16 »

Аз лично нямам нищо против да се съберем повечко хора,така че Златомира ще се радвам да се запознаем.Ами давайте примерно 16ч. на Стария бряст и ако има възражения да се направят корекции.Да се уговорим от по-ранко :)Хубав ден!

Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 26, 2009, 18:46:15 »

И аз вече щях да питам какво става със срещата, да няма отказали се. Аз, както ви казах, на 31 мога да съм на линия, няма значение часът за мен. Златомира, как може да си помислиш въобще, че някой ще има против това да дойдеш, я моля те stop Хайде, нека и другите да казват те какво смятат по въпроса, че като гледам май само аз, Борето и Ники от сливенските булки сме мераклийките за 31.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 27, 2009, 08:42:29 »

Момичета, аз съм рожденничка тогава и ще се приготвям за гости. Ще прзнуваме в майка и татко в Крушаре и няма да успея.  sad Следващия път ще дойда, живот и здраве, да ми видите томбачето.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 27, 2009, 10:33:19 »

 :)Весело изкарване ,Диде!Да си посрещнеш много емоционално Рожденния ден! give_rose
А за нас-другия път smile
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 27, 2009, 17:57:05 »

Да направите снимка и да я наредите в галерийките. Мерси, Боре! 
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 27, 2009, 23:30:12 »

Значи така се оговаряме 31 Стария Бряст примерно 17:30 за да е удобно за всички. чакам потвърждения вече , и да е готова уговорката. Аз сън ЗА
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 28, 2009, 09:58:01 »

Ники, заведението Стария бряст е затворено-в ремонт е май.
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 28, 2009, 11:15:57 »

Момичета, ще се постарая да дойда и аз, но не обещавам на 100 %, така че определете час, който е удобен за вас. А "старият бряст" действително е в ремонт.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 28, 2009, 13:31:09 »

Ами ако искате на Каприз?
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 28, 2009, 16:37:58 »

Аз имах предвид не заведението,а дръвчето,нали тук си се правят там повечето срещички:),но на "Каприз" на мен ми харесва.И часа е ОК. give_rose
Айде да се присъединят още мацки!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 28, 2009, 20:45:38 »

Абе и аз разбрах за дървото пред Пощенска банка и мислех, че после ще отидем някъде. Аз се надявам искрено да дойда, ако не ни мине котка път, че шефът на Диян май му намекнал, че може да работи и в събота  angry. Уж тази ходи да работи, за да можем да се приберем, а то... Надявам се само така да си приказва. А така като гледам освен мен, Ники и Бори, никой друг не се присъединява. Момичета, къде отидохте всички. Мариянка, Даниелка, Цвети, няма ли и вие да се присъедините?
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 28, 2009, 21:04:57 »

Уф,Виле колко ми е познато това с очакването да се прибереш,а да се объркат плановете-я работа,я лошо време,я нещо друго.Все не стигат съботите и неделите.Надяваме се да дойдете насам,както сте го планирали,но пък ако не стане не се ядосвай прекалено много.Ние чакаме и теб и останалите момичета да се присъединят! give_rose
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 29, 2009, 09:20:55 »

Ще се постарая да дойда и аз. В събота трябва да слагат дограмата на къщичка, ама ще гледам да се измъкна за да се видим и побъбрим  blum така че казвайте къде. Според мен е по добре да е някъде уговорено, а не навън, защото в това променливо време. И аз съм за каприз, само уточнете часа  give_rose
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 30, 2009, 11:23:03 »

Здравейте мацки, моя мъж се нави , да ме докара и да дойде с мен, ако нямате нищо против, само да видим на кой да оставим Михаелчо smile трябва да питам майка и татко дали ще си ходят на село , ако не си ходят ще дойдем!Само да ми обесните къде е това Каприз, че не го знаем!
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 30, 2009, 13:54:06 »

Браво златомира  Bravo , овеличаваме се хайде мацки къде сте останалите кажете какво става.Даниелка къде се загуби хайде чакаме те и теб. Аз не съм много по обясненията нали и аз по принцип не съм сливнанлийка, по добре борито да ти обясни.
« Последна редакция: януари 30, 2009, 14:12:25 от niksha » Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines