Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:36:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 185327 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 16, 2009, 19:09:38 »

Айде да се похваля, че днес си купих чашите и съм много доволна.   yahoo Просто днес ми беше такова настроението и отидох с Милото и ги взех. Като ги украся тези дни ще им направя хубава снимка и ще ги кача да ги видите. Аз  в една от темите бях показала, кои искам на Полиника са http://www.polinika.com/wr3.htm
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 17, 2009, 21:38:49 »

Тези чаши има ли ги някъде в София? smile

Мисля, че съм ги виждала в Малкия Цум на Пиротска. На 1-вия етаж в дясно има 2 места където продават стъкларии... на едното от двете със сигурност съм виждала модели на тая фирма.  good
Активен
viara_vivi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #332 -: май 18, 2009, 08:43:50 »

Хей lol) здравейте момичета, парво да ви похваля, че сте най-отзивчивите момичета ... толкова много информация и идеи има в този форум, че определно не може да останеш неинформиран. Стига да имаш време да четеш lol))
та това беше само леко  blush .... отклонение ...
сега за чашите, аз си купих едни съвсем изчистени и си ги взех колкото да не остана без .., защото сватбата ми е на 30 май.
Иначе ще съм ви много благодарна, ако някой от вас ме ориентира и ми помогне да намеря ... чаши без столче като тази по- долу, не е задалжително стойката да е такава, може и да е тип вазичка, просто чашите ми харесват
благодаря ви момичета


* index копия.jpg (29.17 KB, 295x440 - видяно 3853 пъти.)
Активен
viara_vivi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #333 -: май 18, 2009, 08:53:27 »

надявам се...да успя да ви помогна с малко идеи от този сайт
http://www.weddingmountain.com/c-435-toasting-flutes.aspx
 ... има много хубави чаши, проблема е че са от Щатите и дори и да си го поръчате - няма гаранция т.е. ако се счупи, парите са отишли на вятъра. Аз имах едни познати, които ходиха преди месец-два в Маями, но не ми донесоха поръчката, явно не им е било до обикаляне по сватбени магазини smile
а ако си намерите някой който да ви ги донесе, може да си вземете имитация на Swarovski
http://www.weddingmountain.com/p-7365-tube-stem-with-crystal-stones-flutes.aspx

пък може и да пробвате с доставката ... аз не рискувах


* 4asha_weddingmountain.jpg (70.91 KB, 300x360 - видяно 4441 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 18, 2009, 08:58:22 »

bergeria честити чаши много са хубави  Bravo
viara_vivi подобни но не същите, а от тези на които стойката е във формата на сърце съм виждала в един магазин до руски паметник в софия, бяха около 60 лв
ако не се лъжа и в гомет хаус има подобни, но не съм ходила скоро там, виждала съм и като два рога вплетени един в друг но във велико търново - бяха 140 лв

а аз да се предам - купих си чаши като на раличка, дано не ми се разсърдиш  give_rose обаче много много ги харесахме с милото
сега се чудим каква да е украсата им, че с тия дълги столчета сатава трудничко  give_rose
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 18, 2009, 09:53:53 »

да се похваля и аз, отметнахме още една задача с купуването на чашите  yahoo yahoo yahoo За съжаление не мога да ги покажа, защото ги оставихме в Бг, но са купувани от този сайт http://vgcatalog.com/glas1/ и сме изключително доволни. Имат изключително голям избор, а цената  danceg е 36 лв. за 2 чаши.
Активен
viara_vivi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #336 -: май 18, 2009, 11:38:40 »

anbibian - благодаря ти за бързата реакция lol
Може ли само да ме ориентираш къде има - Гомет Хаус и дали горе долу си спомняш от коя страна се намира този магазин на Руски паметник ... smile че там има доста разклонения, към кое точно да поема smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 18, 2009, 11:48:17 »

anbibian - благодаря ти за бързата реакция lol
Може ли само да ме ориентираш къде има - Гомет Хаус и дали горе долу си спомняш от коя страна се намира този магазин на Руски паметник ... smile че там има доста разклонения, към кое точно да поема smile
извинява малко грешно съм написала името на магазина give_rose , но ето сайта виж на контакти има и някои модели на чаши
http://gourmethouse.bg/catalog/wedding-glasses

а на руски паметник като тръгнеш от петте кьошета по бул. скобелев от дясно в посока към мола и преди да стигнеш до руски паметник се пада предпоследния или последния магазин - не помня точно
последния път като минах от там имаше някакви скелета ще го видиш  girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 18, 2009, 21:33:28 »

мен малко ме е срам ама ще си питам тук blush
някой да е виждал халби за бира които могат да минат за сватбени
че сватба сватба ама аз пак биричка сигурно ще си пия  drinks
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 18, 2009, 21:55:12 »

anbibian явно сме от една партия. И аз така на сватбата - макар, че хич не е е много изискано и столно ама....Като се замисля малко трудно ще ти е да намериш такива чаши. При всички случаи трябва да са тънкостенни, може би от онези със столчетата, но пък самите столчета са ниски. Но пък може да си вземеш и големи истински халби ида ги украсиш подходящо (не за ритуала, а за ресторната) - голям майтап ще е халби, свързани с панделка. Ако направя нещо подобно майка ми ще се отрече от мен  blush
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 19, 2009, 08:14:20 »

anbibian, защо трябва да имаш специална чаша, от която ще пиеш на тържеството? Те в ресторанта със сигурност ще имат или от тези на столче или от високите и тънките за бира - те не са груби и можеш да минеш с тях за наздравицата. Аз, лично, тъй като също бира пия, смятам точно за наздравицата да си сипя нещо в сватбените чаши, което може и да е около 3 грама водка и безалкохолно
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 19, 2009, 08:20:49 »

за наздравицата най-вероятно ще си е вино или шампанско
пък за чашата за бира - просто искам да се поглезя  girl_wink отдавна си мечтая за някаква по-така специална чаша или халба, коята до си я ползвам у дома да си пия от нея, пък милото нали не пие затова ми трябва само една  pardon и сега мога да използвам сватбата за повод да си купя без да ме гледа накриво  blush

 Мърче вярно голям майтап е това с ритуалните халби даже не ми беше минало през ума  funnytooth
 може да си направя едни за ресторанта да се избъзикам и да стане майтапа  ROFL
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 19, 2009, 10:42:36 »

пък за чашата за бира - просто искам да се поглезя  girl_wink отдавна си мечтая за някаква по-така специална чаша или халба, коята до си я ползвам у дома да си пия от нея, пък милото нали не пие затова ми трябва само една  pardon и сега мога да използвам сватбата за повод да си купя без да ме гледа накриво  blush

anbibian ох доста рових, защото се сетих, че бях видяла кристална чаша за бира и най-после открих сайта - виж може пък да ти свърши работа
http://www.tradernet.bg/shopping-products-action-details-id-121149.htm
Активен
viara_vivi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #343 -: май 19, 2009, 11:19:04 »

anbibian ... междудругото, ако искаш да си е наистина халба, аз съм виждала в Ориндж центъра на Графа ... много яки, с различни фигури - те са цветни обаче да знаеш .. но са много яки, ако можеш мини да ги видиш, последно обаче съм ходила там около Коледа  pardon
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 19, 2009, 17:33:35 »

Telesfora момчетата  от това златарско атилие ги гравираха за 1 ден. Виж сама и прецени дали ти харесват:


* Resized Resized Resized DSC02596.jpg (63.49 KB, 384x288 - видяно 3545 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines