Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:41:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 185349 пъти)
 
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 01, 2009, 15:07:34 »

Напълно споделям мнението за Миказа, и аз само от тях купувам.
Често правят разпродажби и се възползвам от възможността за да си обогатя колекцията на доста добри цени.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 03, 2009, 16:57:31 »

Аз се отказах от чашите на Сваровски за 600 лв. и си взех други за 60 pardon Поне няма да им треперя, че може да се счупят. Не се виждат много на снимката, но ето ги - http://gallery.svatbata.bg/users//main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=85483&g2_serialNumber=2&g2_GALLERYSID=163dced7ab890791ebff356eb19ea8dc
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 04, 2009, 15:56:49 »

Ето едни забавни чаши Wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 06, 2009, 21:58:39 »

ей такива чаши като последните на maryeve видях в търново двете за 30 лв
аз още умувам и немога да реша какви да са ни чашите
харесах едни съвсем изчистени цял коплект 6 чаши за 30 лв на бохемия
и едни сватбни 50 лв двойката
и сега се чудя дали искам украсени с цветчета или изчистени и не мога и не мога да реша  sad
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #304 -: май 09, 2009, 12:18:25 »

Момичета, имайте предвид за чашата в църквата, че там не вие я надигате, а попът ви дава да пиете от нея. Едно истинско улеснение е, поне факта, че виждате колко е сипано в нея и като започне да я накланя виждате момента, в който да отпиете, а освен това и попа вижда колко да я наклони, в противен случай може да ви олее без да иска. (Не че самите попове не внимават и не знаят какво да правят, но определено е по-лесно, когато чашата е прозрачна. Поне за нас се оказа истинско улеснение.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 09, 2009, 12:55:27 »

ох аз чашата за църквата много си я харесвам, но за сватбениет чаши много се колебая. Исках нещо по-изчистено, не толкова украсено и забърсах две от една разпродажба. Купих ги с мисълта, че и да не ги хареса милото и родителите за сватбата - ще си ги ползвам за друго. Обаче всички взеха, че ги харесаха. Отначало камък ми падна от сърцето, ама сега ги гледам и нещо пък ми се виждат прекалено изчистени. И почнах да се заглеждам по украсените. Ох....много се мразя такаааааааааааа }:->Момичета много ли е кофти като не са с традиционната форма за сватбени чаши за шампанско???
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 09, 2009, 13:21:08 »

на мен твоите ми харесват, защото не съм виждала преди такива и ги намирам много оригинални
ама из като теб изчистени ли да са или сватбени, че да се знае че това са си сватбените ни чаши и не мога да решааааа  bqsnasym
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 09, 2009, 14:23:16 »

За мен едни сватбени чаши трябва да се харесват на младоженците и да са предназначени точно за сватбата им, такива чаши, които след сватбата само като погледнат ще им напомнят за хубавите моменти. Без значение, дали са с декорация, изчистени, малки, големи, кой каквото си харесва - незнам да има правила за точно определени форми. Пък и нали знаете - традициите не са това, което бяха...
Така че - вземете си тези чаши, които ви карат да се усмихнете като ги погледнете - това е най-важното smilesmilesmile
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 09, 2009, 15:37:13 »

Стаси много си права. Благодаря ти. Нали най-важното е да ни харесват и на двамата - а това е така. Пък и като се измият /защото като ги снимах си бяха прашни, така както са си стояли в магазина/ и като ги украся ще придобият по-официален вид. Аз нали съм си везничка ако не со поколебая няма да съм аз girl_wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 09, 2009, 15:39:34 »

От къде купи чашата за църквата?? give_rose
Купих я от един магазин, който се намира на ул. Калоян в началото - точно срещу Св. Седмочисленици. Много пари дадох за нея, защото обкова е чисто сребро, но я бях харесала още преди да решим да се женим.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: май 09, 2009, 15:41:30 »

Купих я от един магазин, който се намира на ул. Калоян в началото - точно срещу Св. Седмочисленици. Много пари дадох за нея, защото обкова е чисто сребро, но я бях харесала още преди да решим да се женим.
ще споделиш ли колко са чашите обковани със сребро?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 09, 2009, 15:48:33 »

Ами тя е само една и цената й е 110лева. За мен лично това си е доста за една чаша, ама все пак всеки си има собствени критерии. Много се чудех дали е обосновано, но точно тогава дадоха за Великден малко повече към заплатата и аз се предадох. За сметка на това сватбените чаши са ми по 6 лв. едната. danceg
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 09, 2009, 15:56:32 »

Ами тя е само една и цената й е 110лева. За мен лично това си е доста за една чаша, ама все пак всеки си има собствени критерии. Много се чудех дали е обосновано, но точно тогава дадоха за Великден малко повече към заплатата и аз се предадох. За сметка на това сватбените чаши са ми по 6 лв. едната. danceg
Важното е да си я вземеш с кеф няма значение колко струва, ако имаш възможност.Аз още не мога да харесам чаши.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #313 -: май 09, 2009, 17:16:55 »

И аз така мисля. Парите нямат значение, ако нещо ти харесва. Особено за такъв ден. Пък и едва ли някой ще започне кръстосан разпит за цените  good
Аз също имам трудности с чашите, защото реших най-накрая, че ще ги дам в магазина да ми ги направят. преди ги бях снимала и сега вече моите ги няма изложени. Много ме притеснява дали ще ги направят както са на снимката.  Hmmm
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 09, 2009, 17:23:46 »

Не се притеснявай - ако дадеш да ти ги направят в същия магазин, в който си ги видяла ще ти ги направят същите. Аз си спомням, че беше пуснала снимки и бяха наистина много красиви.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines