Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:26:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 185294 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 26, 2009, 11:51:12 »

Честито момичета, чашите и на трите ви са страхотни  Bravo
Амелиа ти какви чаши търсиш имаш ли снимка на тези които искаш.
Аз обикалях пак да търся и нищо не ми хареса от тези, които са си сватбени и май ще купуваме класически. Без малко да купя 6 бр на Бохемия ама милото каза - не ще търсим още, ако не намерим тези ще са  blum Радвам се, че има мнение по въпроса та затова го слушам  girl_wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #286 -: април 26, 2009, 12:03:35 »

http://polinika.com/wedding-bg.html Като втората снимка на първия ред трябва да са, за да си направя украсата.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 26, 2009, 12:08:41 »

на тази фирма ги има навсякъде чашите, просто се разходи, питай дали зареждат от тях и ако нямат точно този модел дали могат да ти го поръчат
не пречи да се обадиш и във фирмата, те са варненци и да питаш дали могат да ти ги пратят с куриер
аз се бях насочила също към техен модел първият на четвъртият ред и мисля че от мънистото, но не съм много сигурна ми бяха казали, че могат да го доставят
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 26, 2009, 12:24:18 »

Amelia - чашите са страхотни. Тук във Варна съм ги виждала в представителния магазин на фирмата. Така че, смятам че дори и да ги нямат в София винаги могат да ти ги доставят...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #289 -: април 26, 2009, 13:53:21 »

Благодаря ви, момичета. Ще поразпитам. аз първо ще взема да пробвем сама да си направя украсата с едно шампанско и чак тогава ще тръгвам за чашите, че не вярвам много в способностите си.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 28, 2009, 08:49:32 »

Аз пък какво се зачудих да видите,колко дълги трябва да са тези панделки,с които са вързани чашите и свещите,че май ще се пробвам да ги правя?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 28, 2009, 09:09:38 »

Според мен трябва да са толкова дълги, колкото на вас ви е удобно. Аз се спрях на дължина от около метър - метър и половина за всеки случай. Пък и дори да се окаже малко дълга - няма да се препъваме в нея я.  Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 01, 2009, 10:40:27 »

А при мен се получи обратното - първо си взех чашите и сега ще мисля за шампанското. Но понеже са с пеперуди май нещо ми се измени темата на сватбата, та сега ще трябва да се съобразя поне шампанското да е в тон с чашите. Украсата им е същата като на ножа и шпатулата в галерията ми.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 01, 2009, 10:44:34 »

Според мен трябва да са толкова дълги, колкото на вас ви е удобно. Аз се спрях на дължина от около метър - метър и половина за всеки случай. Пък и дори да се окаже малко дълга - няма да се препъваме в нея я.  Wink
В неделя бях на сватба и панделката на чашите беше около 1,50м. Но май ми се струва че е малко късичко, защото ако се обикаля по масите за наздравица с всеки гост малко се получава едно опъване. единия по-напред, другия по-назад, така че още малко отгоре не е фатално, даже ми се струва по добре да е по-дълга. А за свещите май няма проблем да е по-къса, защото по време на ритуала младоженците са близо един до друг.
А може и да се направи една тренировка вкъщи с обикновена панделка за цветя. 
Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 01, 2009, 11:05:53 »

http://polinika.com/wedding-bg.html Като втората снимка на първия ред трябва да са, за да си направя украсата.


Amelia, чаши на тази фирма бях гледала в Асеновград.Ако имаш път натам, мога да се опитам да ти обясня кой е магазина.Ако не се лъжа всички чаши там, бяха на тази фирма.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 01, 2009, 11:59:39 »

Amelia,ако държиш на тези чаши точно,вместо да обикаляш по магазините и да ги издирваш,по добре им се обади и си ги поръчай,аз така направих миналата година,тъй като исках да подаря две чаши на милото са Свети Валентин,и си харесах в Полиника,обадих се,говорих с тях,поръчах и после те ми ги доставиха в магазина с който работят в Пловдив.А обще взето тяхни чаши по мое впечатление има почти навсякъде.Хората са много отзувчиви и никога няма да ти откажат.Така че действай смело! good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #296 -: май 01, 2009, 12:02:37 »

Благодаря, момичета. Аз май се разколебах да си ги купувам, защото една ролко гайтанчета е 15лв и като си ги купя нещата отделно ми излиза с 10лв по-евтино. От което няма никакъв смисъл. Хем ще е  по-грозно, хем време ще ми отнеме. Да не говорим, че не мога да намеря изобщо чоши, които да нямат никаква фабрична украса. Така че май ще е най-добре да си ги купя готови с шампанското.

и накрая да не го покажат в ритуалната  beating
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 01, 2009, 12:05:12 »

и това го има. Аз в събота гоних лелята на булката по коридорите да снимам бутилката за спомен , а и за идея
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 01, 2009, 12:24:10 »

Сега чета тук и се чудя,вие със сватбените чаши ли ще правите наздравицата?защото аз мисля да минем и да се чукнем с хората с други чаши,че много ми е съмнително с нашите да вървим,всичко се случва,да вземем да ги счупим,да ме яд после.Пук и като са вързани с панделка,не мисля,че щение много удобно.Споделете вие как смятате?
Активен
maryeve
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #299 -: май 01, 2009, 12:44:34 »

Някога харесвах чаши с необичайна форма, купувах за позната две които влизайки една в друга образуват сърце. Сега не бих купила такива, още по-малко тези закачени на една дръжка които бяха показвани по-напред. Идеалните чаши трябва да са такива с които да може да отбелязвате всеки един семеен празник, такива които ще изглеждат органично на празничната маса. А значи класически, изчистени, но качествени и стилни.

Ето от мен предложение за чаши които харесвам.

Версаче си е Версаче.



Микаса е един от най-добрите производители на кристал. Не мога да опиша с какво безупречно качество са. Разните му там Бохемии са абсолютен боклук пред Микаса. Чашите са с невероятен хипнотизиращ звън и изключителен блясък. При чукане кристалът вибрира дълго в ръката. Невероятно удоволствие е да се ползва такава чаша.
Този модел ми харесва.



Мисля че е около 40 евро някъде.

И този модел също ми харесва. Имам голяма слабост към високи и елегантни чаши. Имам подобни на Олег Кассини и треперя над тях.


« Последна редакция: май 01, 2009, 14:31:32 от maryeve » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines