Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 08:47:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българският сериал - ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ  (Прочетена 101986 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 24, 2009, 14:42:58 »

И аз съм към изнервените заради БигБрадър  NO Значи.....то бива, бива, бива ама 3-4 часа лайфовете им не бива, евала им на Мюзик Айдъл, правят каквото правят 22часа са свършили, значи няма да ви казвам че мога доста по рано да заспя, ама все си викам "айде да дочакам филма и ще лягам" , да ама не - филм няма!! Незнам защо са си въобразили хорицата от НоваТВ, че по важно или по скоро по-тежко е ББ и всички трябва да са му фенове, е да ама не са, аз искам да си гледам филма!!! Значи направо много съм им бясна!! Защо не решат една вечер да не дават ББ заради филма, ами все обратното става  diablo diablo


Иначе филма е ОК   good Интересно стана покрай хомо развръзката на филма  pleasantry
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 20, 2009, 15:37:33 »

Ейй, много напечено стана в нашия сериал. Тая Марина май лошо и се пише  diablo diablo diablo
Ама да ви кажа тук от няколко серии - Маймуняка ми е много положителен герой. Много ми е сладък  blum
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 20, 2009, 15:45:07 »

ох, аз изпуснах няколко серии - даже доста - около 10 и не знам какво става...... sad
ще взема да си ги изтегля май....
Не знам какво става с Мартин и Софи, а там ми е много интересно  blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 21, 2009, 18:59:53 »

Oooo aз не изпускам серия  blum
Маймунката ми е симпатяга от самото начало, с глас се смея  smile

А във вестник телеграф четох че:
1. ще имат лятна почивка, демек лятото няма да го дават  NO
2. ще влизат Лео, Златка, Графа мисля и не помня още кой по добре да не се изложа че вестника не е пред мен, но те ще са с епизиодични изяви
3. за постоянно в шоуто влизат Яна (от сървайвър, от българския сериал "хотел България"), която ще играе тайнствената Ева, най мистериозната геройня във филма, жена която ще прелъсти Мартин и ще го накара да се влюби и някаква друга дето участва в рекламата на бира Шуменско, мацката ще се появи в класа на Нора, Фичо и Яна и ще е бунтарка, конкурентна по красота на Нора
4. Софи напуска сериала
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 21, 2009, 21:55:12 »

Е нескашната серия направо ме уби...
Ама аз от самото начало си бях сигурна, че сънуват... Wink blum blum
Да видим утре какво ще става с "Маринчето". А иначе това че Софи напуска - и аз го четох някъде  huhhuh.gif
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 22, 2009, 14:39:47 »

Taя снощната серия си беше чист тъпизъм  nea Нищо не дадоха, само глупости  pleasantry
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 22, 2009, 17:37:02 »

е как нищо....
1. Андрей се сети къде е Марина
2. чичо ти Митко разбра какво би изтървал ако беше останал с Анастасия
3. най-накрая стана ясно, че Стойо наистина е влюбен в Маринчето
....
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 22, 2009, 18:23:19 »

Брееее колко неща съм изтървала. pardon
Кажете ми моля, какво става със Софи и Мартин?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 22, 2009, 19:17:32 »

Alucinado мммм да, имаш право, ама там стана тъпо с Явор "сестра ти, не ти е сестра"....ей там малко попрекалиха. То всеки си сънуваше неговите сънища аама.....  nea А разбрахме че и ФИл харесва Нора, нещо което подозирах честно казано  good
Agent T покрай тях стават разни недоразумения. Примерно Мартин показа ехографска снимка от бебто на Елица на СОфи и тя се разтопи, след което той се оплака на баща си че Софи му намекнала за деца и той яко се е уплашил, а Софи говори с на Явор баба му (не се сещам как се казваше) че Мартин покрай бебето на сестра си се е разнежил и сигурно вече иска собствено дете   sarcastic  После Софи и МАртин секс щяха да правят, ам тя отиде да си сложи еротично бельо през това време той видя в чантата й книга "ще ставам майка", която Софи беше купила за подарък на Елица.....но Мартин пребледня като я видя......след това сънува един кошмар че е баща на 20-тина деца и Софи е бременна с поредното ....и се събуди облян в пот. Това е покрай тях.
И Анастасия видя Софи качена на билярдната маса в оскъдно бельо докато чакаше Мартин, за да я води на вечеря при родителите си  sarcastic
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 25, 2009, 07:37:24 »

Момичета, на мен мисля че ми просветна кой беше взел Марина в миналия епизод. Аз се съмнявам да не е приятеля на Митето, онзи полицая.... защото той разбра,ч е имат парите за откупа и след това отиде да разпитва един от хората на Пецата. Той може да му е казал къде е Марина и да е решил да се възползва от ситуацията.
Вие как мислите?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 25, 2009, 10:33:44 »

 Bravo Bravo Bravo
И аз съм на абсолютно същото мнение. Особено като видях онзи ден какво ще се случи в понеделничния епизод. Там Митето пита полицая какво се случи на разпита я онзи му вика - аааа, той човекът беше пътник. Като отидох се събуди за малко, ама бълнуваше и после пак изпадна в кома. (или нещо подобно, не съм сигурна че пресъздавам думите напълно)...Така че и от мен 100% че полицая е замесен!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: май 25, 2009, 21:40:44 »

Ууу я виж ти, аз нещо съм изпуснала нишката, ама бях сигурна че е някой от "добрите", в смисъл че не е човек на Пецата  Wink

Абе аз питала ли съм ви....според вас все пак Явор и Елица брат и сестра ли са, или ще се окаже нещо по друго?!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: май 25, 2009, 22:36:24 »

Според мен там има някаква уловка - много е възможно и да се окаже нещо друго. Хм, незнам smilesmilesmile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 26, 2009, 07:47:13 »

Аз снощи не го гледах, сега ще си го пусна някъде в нета  good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 26, 2009, 10:42:03 »

Направо съм убедена че е приятеля на Димитър само как го подлъга и снощи първо за парите взе да казва че най добре е да дадът парите които имат
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines