Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:14:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци ще има за всички от сърце :)  (Прочетена 123271 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #360 -: ноември 25, 2008, 11:38:01 »

Ох, и аз голямо чудене се чудя  girl_impossible Чета Горещ стол, чета мненията, които са 100000000000 (това ми отнема супер много време), вглеждам се в снимки, които е пускала - само и само да избера подходящ подарък  pardon Ако е на коледна тематика е по-лесно, те повечето неща са много сладурски, но още не съм решила дали да е лично или коледно  tease

И все пак като се оплаквам, че се мъча, поне да не измъчвам моята снежанка. Не, че нещо конкретно мога да кажа, аз съм лесна, всичко харесвам и нямам претенции какво да бъде. Хресвам и практични неща, и коледни украси, и книги, сребърни джунджурии и ........ Всичко харесвам, така че каквото и да е, не се тревожете - няма да го върна  good
« Последна редакция: ноември 25, 2008, 11:40:58 от Слънце » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: ноември 25, 2008, 11:38:33 »

Аз нищо не мога да измисля. Ама и моето цвете никакви жокери не дава. Четох четох и нищо не ми хрумва. Мислех си че ще ми е лесно, защото отдавна пише във форума...обаче като взех да мисля и ударих на камък!  girl_impossible
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: ноември 25, 2008, 11:39:12 »

И аз напълно подкрепям Гостенка! Това е най-важното! И аз мисля, че всеки един от нас се старае да даде частица от себе си за да избере най-страхотния подарък! така че, момичета, действайте смело! Не че аз не се чудя, определено  момичето, на което ми се падна да подарявам заслужава страхотен подарък и ми се иска да е нещо, което е свързано с нещата, които харесва(доколкото знам от форума). Аз съм се спряла на не коледен подарък, засега...Успех на всички! Вече нямам търпене да си ги подарим и сложим снимки...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: ноември 25, 2008, 11:45:00 »

И аз немога да измисля подарък още - в голяма чуденка съм и се надявам скоро да получа вдъхновение  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 25, 2008, 13:47:34 »

Аз успях, увършах магазините т.е. купих подарък.Ако кажа че изнервих продавачките няма да сбъркам, не че съм купила кой знае какво, но мисля че е хубаво, а важното е че е от сърце. blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 25, 2008, 14:13:35 »

май проблема ни е всеобщ !!! и аз не знам какво да купя на моето "цвете" !!!!!  pleasantry pleasantry pleasantry мисля - хем нещо коледно, хем и неколедно !!! ще видим, и аз четох горещия стол, ама пусто никой не я питал "какво подаръци искаш да получаваш ? "  ха ха ха lol
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 25, 2008, 14:20:06 »

Хихихи, и аз така. Голяма чуденка пада smile. Прочетох сума ти нейни мнения, гледах снимки, но вместо да ми става по-лесно, то ми става все по-трудно. Страхувам се да не е прекалено елементарно и все едно, че съм отбила номера.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 25, 2008, 15:31:08 »

Момичета, какво значи прекалено елементарно, за отбиване на номера  beating Я стига, преди всичко е важен жестът, а не колко голям, практичен, коледен или незнам какъв е подаръка! Според мен няма момиче от нас, което да не се зарадва на подаръка си, какъвто и да е, защото това е внимание и остава за спомен! Аз лично бих се зарадвала и само картичка да е, защото все пак, Повтарям, преди всичко са важни жестът и вниманието  blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: ноември 25, 2008, 17:18:25 »

Момичета, аз вече купих подаръка на моето послушно дете.  yahoo Изчетох много от мненията му, изчетох и мнения с това какво харесва и какво не. И съм готова, сега чакам само да му дойде времето.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: ноември 25, 2008, 19:28:32 »

Момичета, какво значи прекалено елементарно, за отбиване на номера  beating Я стига, преди всичко е важен жестът, а не колко голям, практичен, коледен или незнам какъв е подаръка! Според мен няма момиче от нас, което да не се зарадва на подаръка си, какъвто и да е, защото това е внимание и остава за спомен! Аз лично бих се зарадвала и само картичка да е, защото все пак, Повтарям, преди всичко са важни жестът и вниманието  blum

Петенце, съгласна съм с теб!!! good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #370 -: ноември 25, 2008, 22:13:17 »

Хихихи, и аз така. Голяма чуденка пада smile. Прочетох сума ти нейни мнения, гледах снимки, но вместо да ми става по-лесно, то ми става все по-трудно. Страхувам се да не е прекалено елементарно и все едно, че съм отбила номера.

Даниела повтори моите страхове, но аз съм готова  yahoo
Днес се реших и купих това, за което най-много си мислех от всичките ми идеи. Някакси ми се беше натрапило и трябваше просто да узрее. Много съм доволна и се надявам от сърце, че ще се хареса на детето. При всички положения е избрано с много желание  danceg yahoo danceg
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: ноември 26, 2008, 10:20:36 »

Момичета, убедена съм, че всички ние много ще харесаме подаръците, които получим, защото наистина ще са изпратени от сърце и ще са избрани с много желание. Така, че пожелавам ви успех. И не разбирам какво означава елементарно и отбиване на номер, нали си говорим че е важен жеста.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 27, 2008, 21:19:12 »

и аз днес се " снабдих" с подаръка за моето цвете... остана само да го опаковам, но се замислям дали да не й го дам лично  blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: ноември 27, 2008, 21:25:43 »

Аз избрах половината подарък.Аз реших да съчетая коледна и не коледна част.Почти съм измислила и не коледната част.А украста на подаръка ще е мое дело и съм я замислила отсега
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 27, 2008, 22:26:29 »

Мале момичетаааааааааааааааааааа.Толкова ми е трудно да избера подарък.Даже не ми хрумват идеи :huh:Ужас.Страх ме е да не се изложа.Представям си как моята снежанка вече ме е зарадвала/демек ми е взела нещичко/а аз се чудя и мая все още.
Разбира се че най-важното е да е от сърце.Аз никога не съм получавала подарък от непознат човек.И толкова се възлнувам.Да си призная нямам търпение да разбера коя сладурка е моята красива снежанка и да и благодаря лично защото съм сигурна,че от сърце е избрала моето подаръце.Много се вълнувам признавам си blush
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines