Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:30:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maria_hs - 18.10.2008 г.  (Прочетена 12258 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: септември 28, 2008, 12:28:45 »

Айде миличка, време е и ти да си имаш темичка blum
Ще чакаме да разказваш как върви подготовката.
Аз лично много се вълнувам докъде си стигнала, защото мога да си сверя сватбения часовник по теб. Все пак булките на една дата трябва да се поддържаме smilesmilesmile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 28, 2008, 18:03:29 »

4естита теми4ка, мариа_хс  Bravo хаиде 4акаме да разказваш до къде си стигнала с подготовката.. smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 28, 2008, 19:58:23 »

Честита темичка и от мен! Разказвай, че и твоя ден вече наближава!
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 29, 2008, 13:01:03 »

Здравейте, не мога да ви опиша колко се зарадвах като видях, че имам тема.  yahoo
Бях 100% сигурна, че няма да имам, защото по принцип не съм от най-активните.
Сега на темата - доста сме напред с организацията, поне според мен. Вече дишам малко по-спокойно. Роклята си я взех в събота, заедно с булото и чантата. Остава тази седмица да станат и обувките. Младоженецът си има костюм и обувки, само ризата му остана. Единствено с поканите се забавихме, имаме още 4-5 за раздаване, но пък хората и без това си знаят, че са поканени. Тази седмица ще ходим до ресторанта да опитваме менюто, резервирали сме стаи в хотела. В събота с приятелки ще опаковаме подаръчета. И остава да си организираме ергенското и моминското парти. danceg
Искам да ви питам, дали знаете нещо повече за ваденето на медицинско, защото с това не сме готови и се притеснявам да не се забавим. За колко време стават орентировъчно? И знаете ли дали ни трябва направление за Васерман или просто отивам в поликлиниката и им казвам какво ми трябва и си плащам?
За сега това. После пак ще пиша и много благодаря за темичката  smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 29, 2008, 13:18:02 »

maria_hs честита темичка и от мен. Малко остана и до вашия сватбен ден.  smile
За поканите да ти споделя, че аз имам още две-три покани, които не съм дала, а то време не остана. Хората като си знаят кога и къде ще ви намерят. Поканите може и по-късно да им ги дадете за спомен.
За медицинските за София- и двамата отидохме първо при личните си лекари. Мойто стана за 10 мин. за 10 лв. Личния ми лекар се разписа навсякъде и не ходих никъде допълнително за прегледи. Личната лекарка на половинката ми го прати да дава кръв за васерман, който по принцип е задължителен (резултата стана за един ден, струва 10 лв.) и за печат от психото (пак 10 лв. за преглед).
Та първо отиваш при личния и казваш че ти трябва медицинско за гр. брак и той те разпраща нанякъде.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 29, 2008, 13:26:45 »

Много ти благодаря, само да попитам като изпраща личната лекарка, половинката ти на васерман, давала ли му е направление или не? Защото на мойта половинка са му искали в една клиника и аз много се учудих.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 30, 2008, 12:45:01 »

Днес си резервирахме почивката за след сватбата. Седмицата след нея ще ходим в Сандански, а на пролет или в началото на лятото мислим да се разходим в чужбина. Вчера се видях и с оператора, защото го сменихме тези дни. Надявам се само да не вали на сватбата, че сме замислили да има хора, когато ме извеждат. Всеки ден гледам прогнозата за след 10 дни, но за момента не ме обнадеждава това, което виждам sad
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 30, 2008, 12:49:05 »

Времето до 18.10 ще се смени още сто пъти. Ще стискаме палци да е към хубаво smile
За васерман съм почти сигурна, че не трябва направление. Нали ако искаш можеш винаги да отидеш в някоя частна лаборатория да си пуснеш това изследване.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 30, 2008, 12:52:24 »

Мария, честита темичка, май не съм се разписала при теб още! Исках да те успокоя за времето, защото аз бях на 21.09. и всички булки от този ден само се притесняваха, даваха го студ и да вали, и накрая цяла сабота облачно, студ, валя, а неделя като блесна едно слънце цял ден! Беше дори топличко (или на мен ми е било само  tease). И понеделник пак студ, дъжд, облаци. Има време, ще видиш че времето ще е  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine

И за медицинското, ако не сте го извадили още, става и за 1 ден в часните клиники, в краен случай!  good
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 01, 2008, 11:01:32 »

Благодаря ви, дано да е слънчево наистина. За медицинското разбрах как са нещата, даже половинката ми вече е готов с неговото. Днес ще ходим до ресторанта да опитаме менюто, че още не сме свършили тази работа. А на всичкото отгоре съм болна от понеделник  cray
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 01, 2008, 12:17:49 »

не се притеснявай имаш врее до сватбата да оздравееш, аз все още подсмърчам и в гърлото все едно съм глътнала таралеж а време не остана кога да оздравявам напълно:) пий разни неща и спокойно, незнам да е имало болни булки, от адреналина ще оздравеем smile smile smile
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 01, 2008, 13:50:24 »

Още не сме си взели книга за поздравления, а и на двамата ни харесва като идея. Можете ли да ми дадете идеи от къде мога да намеря. Мисля си, че сигурно ще има в Сватбения център, в който аз така и не отидох. Ако някой има идеи да казва. smile smile
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 09, 2008, 08:13:57 »

Здравейте момичета, малко се поизгубих последните дни. Организацията върви с пълна пара. В събота с приятелките опаковахме подаръчетата. Много симпатични станаха, взехме ги от Джъмбо. В понеделник уточнихме менюто в ресторанта. Вечеряхме с кумовете и на тях много им хареса. yahoo
Но да ви се оплача момичета вчера ходих на фризьор и нищо не се получи с пробната прическа.  cray
Днес ще зъвъня на още 1-2 места да видя какво ще стане. Това ми е най-голямото притеснение и се ядосвам на себе си, че го оставих толкова за накрая. Стискайте ми палци да си намеря.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 26, 2008, 11:32:39 »

Миличка, честито.
Пожелавам ви слънчев съвместен живот, изпълнен с много щастие, любов и късмет.
Чакаме разказчето ти и да качиш малко снимки, че сме много любопитни smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 31, 2008, 12:26:11 »

Със закъснение, но честито и от мен на младото семейство. Бъдете много здрави и щастливи заедно.  give_rose
Ще ни разкажеш ли как мина вашия ден?
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines