Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:51:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Bybeto-21.09.2008г  (Прочетена 77831 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 24, 2008, 17:21:22 »

Прекрасни сте! Поздравления и от мен! Ти си много много красива!

Бъдете щастливи!  give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 24, 2008, 18:58:10 »

Бубе,много красива булка си била! А щастието и любовтта са изписани на лицата ви! Страхотни сте  Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 24, 2008, 19:46:58 »

Много красиви емоции са изписани на лицата ви!
Пожелавам ви това винаги да е така! smile
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 24, 2008, 21:18:13 »

Бубе, аз щях да те взема за модел за булчински рокли, ако бях дизайнер. yahoo Страхотни сте!!! Много лИбоФФФ и щастие!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 24, 2008, 22:37:49 »

Ето една много красива и усмихната булка.
ЧЕСТИТООО и от мен
Бъдете все така готини, усмихнати и влюбени както в деня на вашата сватба. Много положителни емоции и щастие оттук нататък.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: септември 25, 2008, 11:11:50 »

Още веднъж много благодаря на всички за хубавите думи, за помощта в цялостната организация на всичко! Без вас момичета, нашия сватен ден нямаше да е такъв, какъвто беше.
Разбира се за това трябва да бладоря и на агентката с която работехме, защото такъв професионалист не бях срещала. Щом успа да разплаче от вълнение железни големи мъже.......дори не мога да намеря правилните думи за нея!

Колкото и да ми е трудно да опиша това което ни се случи, все пак ще се опитам да го разкажа възможно най добре! (макар, че изобщо не ме бива по вълнуващите разкази)

Започнахме от рано сутринта, изритаха ме в 7 от топлото креватче, подредихме всичко по масата преди да дойде фризьорката. Честно казано, нали не се беше получила точната прическа която исках и сложих косичка допълнително, в самия ден си беше направо импровизация моята печеска, но когато приключи и се видях в огледалото, беше точчно това, което исках! Girl_hide От там ме грабна гримьора, попитаме само какво си представям като грим (нямах пробен такъв), Обясних, че харесвам по естествен грим и той сътвори отново точно това което исках. Страхотни професионалисти! През това време дойдоа приятелките ми, облякох се, нагласих се и хоп, фотографката пистигна. Разпана ме на 17 на спалнята за фотосесия (да видим какво сме сътворили), а чувам отвън, че Светли вече на вратат. Викам на фотогеафката, абе мъжа идва стига толкова, тя вика спокойно не е тук, а аз се притеснявам,че няма да има време да скрием обувкатааа pardon Е имахме, фотографката си беше преценила всичко  girl_wink
През цялото това време, моето момче го мъчат, колкото се може повече. Ама така трябва, булка лесно не се дава,я  blum Първо сестра ми го посрещна на заключена долу врата, ма те с кума моля ти се хич не се и засилили. седнали с по шишенце ракия и си запалили по цигара tease Да мисляли какво да павят, да се мъчат да влизат или да търят друга булка beating И точно се засилили да мислят начин за влизане и нашата съседка не могла да изчака 2 мин да разходи кучето си
отворила вратата и те връхлетяли с бойна сила, но..................мъжът на сестра ми ги чака на горната врата. Ианенадаааааа, пише на вратата ЗАТВОРЕНО! pleasantry Сесета ми ги догонила с бойна крачка и не се дава лесно, я  *db*Доста парички са им събрали, но моя приятел предател пуснал барикадатаи пак с доста бутане, опит успешен! Обаче влизайки ги посреща отворената врата на банята, която така застава, че спира пътя пак. Моя мъж не се поколебал и с кума заедно я измъкнали от пантите tease И стигнал до последната врата на спалнята, къдо седи моя милост и чака ли чака.......е тук го пуснаха без бой. Влзе той и  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Но не го пуснах да ме целуне, докато не ми намери обувчицата blum С малко помощт, топло-студено я откри! Как му трепереха ръчичките милия.....Целуна ми кръченцето за да тръгна с него girl_in_love После знаете дреболйките - закичване (тук беше единият малък гаф - липсваха 2-те живи бутониери за кумовете, та бяха с изкuствени, ама......)Като си видях букета много си го харесах, понеже си го съчиних на прима виста. Искам такива цветя, такъв размер, такyв цвят, така подредени и никога не сме го виждали целия готов, не съм показвала примерен и т.н. Но флористката няма грешка - направила го точно такъв, какъвто исках!
Наздравица и тръгнахме да ме извеждат на "Ела се вие, превива". Тук бабите вълнения, малко сълзи......Слизаме долу, майка засилва да счупи чашата пред нас, но тя отскочи като топка и не се счупи и точно преди да спре се пръсна. Като погледнах милото ми майче взела чашаката ми за фрапе, за която специално купихме един куп нескафе pleasantry Майната им на паричките, но те са супер здрави чаши pardon Имах едни други супер тънки, ама.......нищо това е била нашата чашка. И след това хайде на фотосесияяяяяяяяяяяяяяяяя на президенството на фонтана и пред театъра. Ще видим какво са ни сътворили, но с риска да се похваля, фотографката каза, че не можела да спре да ни снима. Били сме униклани, красиви, фотогенични и сме заставали точно както искала! Girl_hide Добре се повъртяхме там седни, стани наведи се, целунте се не не се целувайте pleasantry И там пристъпихме към същинската част - гражданския ритуал.


to be continued....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 25, 2008, 12:34:01 »

Исках и аз (макар и с голяяямо закъснение) да ти кажа: "Честито!" и да ти пожелая един дълъъъг брак пълен с щастливи мигове!  Clover
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: септември 26, 2008, 08:26:39 »

Бубе , прелестна си  girl_wink
Желая ви много щастие и любов , бъдете винаги така сияещи и обичащи се  smile
С нетърпение чакам още снимки  Girl_hide


Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 26, 2008, 11:04:36 »

Да продължим разказа.
Отиваме в ритуалната, вече родителските тела притеснени, понеже идваме 17 без 5, а те паникааааааааааааааа tease няма ги личните ни карти. Оправиха нещата за 5 мин и Татататааааааа Посрещна ни Менделсон в изпълненеи на мъжкия хор. Моето момче, така е бил шашнат, че даже не видял, че има хор, че пеят на живо sarcastic sarcastic Честно казано много бърз  ми се стори ритуала. И аз го настъпиииииииихххх yahoo yahoo Ама какво подскачане падна, понеже аз бойно вдигнала роклята и чакам а той се обръща със замах, но по неговите думи му дожаляло да си стовари големия крак върху моя pleasantry
И последва най-дългото раздаване на целувки в живота ми, усмихване и казване Мерси и Благодаря tease От там до църквата. Направиха ни много красив ритуал. По-дълъг от другите ми се стори, само едно ме подразни - посрещнаха ни с повишената цена от 40 лв т.е. общо 340 girl_impossible И като ти е вече ножа на кокал ще плащаш какво ще правиш. После човек как да уважава църквата? А четвъртък преди сватбата отидохме да я платим цялата и ни върнаха, че нямало на кой, а и с еплащало в самия ден за по-сигурно. Никой не каза, че има завишение.....ама каквото това. Здраве да е pardon
Излизаме от църквата, моята свещ изгасна от житото. Падна отгоре й. Последва тървата изненада за гости и родители - 25 бели гълъба, които пуснахме пред църквата. Ние и кумовете по един от ръце другите от клетката. И от тук като ги подхванахме милите гости и родители, понеже и те нищо не знаеха от цялата организация, не ги оставихем намира до края на вечерта!
Стигнахме до ресторанта и трябваше да изчакаме кумата да нахрани малката бебка. И след това започна същинската част - както каза свеки - все едно бях в някой прекрасен, вълшебен филм, в който си един от главните герои!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 26, 2008, 11:35:51 »

Сега отново първо ще кажа Огромно Благодаря на нашата агентка и водеща в ресторанта - Хриси! Първо го беше направила уникално красив. Бяхме решили да е бордо, но му звънна по телефона и само каза - Бубе, много ми е студен ресторанта, искам да го стопля. Харесва ли ти да е в оранжево/ А аз исках да е оранжево първо, но помислих, че ще се слее с бежовото на ресторанта, а я виж ти, било подходящо. Казах и само Хриси, прави каквото намериш за добре и ме изненадай. Незнам дали е реклама, ще пусна линк към техния сайт, където вече я има напата украса:

Сватбената ни украса

Ако е реклама, нямам против модераторите да го изтрият girl_wink
Та, Влязохме в ресторанта с гръм и трясък на Менделсон, всички гости станах, след което се извиси гласът на Хриси с уникална реч, която беше стих за самодивите, за мо минството - нещо много българско, за жалост нямам това дар слово да я повторя и след последнтие и думи връхлетяха две балерини, облечени като самодиви на една прелестна мелодия, танцуваха много красиво, заляха ни с незнам колко тона листа от рози, сложиха ни венци на главите, а гостите бяха  Oh my ... Oh my ... След това се наредиха милите ни родители - моите за да ме изпратят и неговите, за да ни посрещнат двамата заедно. Е те тук разплакахме всички почти - мъже, жени - всички. Майките и бащите също. cray cray cray cray Ние удържахме обаче. Само на свеки малко се измъчихме и аз и мъжа, тя така се разчувства и разтрепери милата от думите на водещата, че накрая не можахме да я гледаме в очите. А аз през целия ден мислех, че ще се спукам да плача, като се знам каква съм чувствителна, но нееееее усмивката не слезе от лицето ми! Бях страхотно щастлива!
С умел научен в НСА прав вътрешен удър с десния крак пратих менчето в нашата маса и ................близнаци дами и господаааааааааа yahoo
Кумовете ни посрещнаха на масата, поканиха ни да седнем и си казахме ура, най-после стол хахахаха
Кумът много умело се справи с кумовия тост, само дето после излезе навън само по риза и се разпъна като тези Леонардо ДиКаприо в Титаник, че милия се беше препотил 16 пъти и му беше адска жега funnytooth focus
Малко разпокъсано разказвам, но уви, предупредих, че не ме бива много по разказите, но се старая наистина pardon
Последва първия ни танц - избрахме си Обичам те на Силвия Кацарова. Аз исках да изтанцуваме едно аржентинско танго, но моя мъж рече и отсече, че не е за него и затова си се поклащахме наляво надясно с много любов в очичките. Поздравихме и кумовете с техния първи сватбен танц. Бяха много трогнати. Имаше поздрав и за родителите - един за моите един за да на мъжа. Те милите вече не знаеха къде са. Като видях баща ми в каква еуфория еееее, викам му как си. Той милия СУПЕР! Страхотни изненади! Аз викам ако знаеш тепърва какво ви чакаааааа tease



to be continued......
« Последна редакция: септември 26, 2008, 13:15:57 от Bybet0 » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: септември 26, 2008, 12:54:52 »

Бубе, всичко звучи страшно интересно...нямам търпение и аз да разбера какво очавка вашите  blush
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #191 -: септември 26, 2008, 12:58:01 »

Много интересен разказ  good
Със сигурност, когато човек се подготви с организацията, после гостите се чувстват поласкани и специални  Bravo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 26, 2008, 13:35:52 »

много добре се справяш с разказването.
било е много интересно и с нетърпение чакам продължението на изненадите smile
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 26, 2008, 13:53:08 »

Е аз как го представих само  pleasantry Имаше после хора, ръченици, танци-манци. Диджея пускаше точно това, което искахме и бяхме поръчали.Тук май нещо ми се губи....... tease tease tease Но май дойде време за нашите изненади един към друг. Моя прекрасен мъж ми подари нещо, което никога не съм и подозирала,че ще миподари. Е момичета вече на звездното небе, в съзвездието Скорпион (зодията на моя мъж) грее една звезда с името Любомира! Подари ми звезда! Направо нямам думи да ви опиша как се чувствах точно в този мо мемент. Имам си сертификат за името и карта, с която да я намеря, но от тези облаци тези дни още не сме успели. Само не съм сигутна дали скорпион не беше на екватора по-към южното кълво, но ще видим. Ще си имаме задачка-закачка някоя безоблачан вечер! yahoo
Е но както каза водещата, да не си мисли Светли, че само аз ще съм изненаданата тази вечер Girl_hide И аз си имах скътано подаръче за него - една прекрасна песен написана за нашия сватбен ден и специално изпята и записана от Моя Милост singer singer singer Сега стои диск-а на разфта срещу мен точно до моя сертификат. Голям танц падна на песничката ни, всички гости станаха да танцуват заедно с нас, а прятелките ми с които бях пяла дълги години, включително и сестра ми направо пощуряха от кеф. ако трябва да съм честна, си беше и моя мечта някой ден да запиша песен, а по този повод направо.......... yahoo yahoo yahoo Моите родители бяха онемели, родителите на мъжа го прегръщаха и поздравяваха за подаръка, а гостите на всяка крачка ни спираха и повтаряха уникална сватба, няма така организаиция от тръгването ни сутринта от Хасково до този момент, сичко е префектно. Е ние само дето не литнахме от радост, хахаха Aviator Aviator bigthanx bigthanx
Е разбира се и кумовете не ни останах длъжни - подариха ни три бутилки шампанско - една за първата ни нощ заедно, една за първата годишнина и една за първото дете - обакована в синьо, защото искат момче, че да го вземат за зет на тяхната мома funnytooth sarcastic Ще ви ги покажа на снимки после. Само тортата ме разочарова. Бяха я направии доста несполучливо, освен това трябваше да е като пирамида - в смисъл най-долния ред най-голям, средния по-малък и горния най-малък, а долните 2 бяха еднакви. Грозна работа. И не бяха уцелили цветовете на розите които исках захарните. Но както и да е. ПОне бяха оранжеви и паснаха на украсата на ресторанта pardon Обачееееее беше стояла в хладилника до преди да я разрежем, беше с шоколадова заливка и позанайте далои не я рязахме с 4 ръце едваааааааммм. Борбата беше безмилостно жестока, но успахме. Похапнахме си един от друг и след това извикахме наши приятели двойки, да си хапнат от същото парче, за да са следващите младоженци  blum
Пак танци, танци.....оооооооооо забравих, че първо беше кумовото надиграванееее. Бяхаме поканили 4-ма професионални танцьори. Голям смях падна. Докато танцуваха първо кума сбута кумата и вика - Кума дай ние да си ходим, тея нямат надиграване. А те като им изиграха едно шопско със скоростта на светлината и........ tease НО после така умело отмъкна кума всичко, с малко помощ от кумата, че стана любимец на всички. Бил най-готиния и весел кум, хахаха danceg
Е дойде време и за жартиераааа. Бях взела такъв, който се разлепя, но за да си го заслужат мъжете трябваше да играят Кан-кан. Поизпотих ги, че все им виках, че могат още sarcastic sarcastic ROFL Е нали съм жалостива съгласих се накрая, но моя мъж много бързо отлепи жартиера и аз го стиснах между коленете и не пускам (жартиера говоря), че не може така лесно, я cap Хвана го най-добрия ми приятел! После цяла вечер ми се смя, че ми откраднал бельото pleasantry
Хвърлих си и букетчето, което за малко да отиде в ръцете на младоженеца, но една висока мома, го грабна - една от най-добрите ми приятелки, с коато седяхем на един чин в училище, тренирахме заедно, абе всичко заедно правехме като младежки.
Някъде в цялата лудница минахме и за наздравица и подарихме на гостите по едно стъклено лебедче - което водещата представи като символа на любовта, понеже лебедите двойки остават завинаги заедно.
Е точно когато си мислехме, че това е всичко, пристгна Хриси до нас и ни каза, че точно когато си мислим, че това е всичко, нееееее, кумовете имат още нещо за нас и по-точно тяхната малка сладурка Ралица. Трябваше да търсим из ресторанта нещо, което тя иска да ни подари. Издирихме го сравнително бързо - едно от нейните биберончета с пожелание най-скоро време да влезе в употреба за да си има Рали другарче yahoo
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 26, 2008, 13:53:36 »

До колкото развълнуваната ми главица помни това беше официалната ни част от вечерта! После след 2ч. вечерта ( или сутринта ) се преместихме дружно в караоке бара в хотела и ме питайте защо още нямам глас tease Пяхме (или по-точно пограчихем) до 6:30 сутринта!!! Така са се дъхновили всички, че искат пак да ходим заедно на караоке, същата голяма група Girl_hide
Е така завърши звездната ни вечер. Прибрахме се дваминка в стаята на хотела, където нашите мили кумове ни бяха украсили стаята с много цветя, бяха ни оставили 2 чаши и първото ни шампанско, кошница с плодове и една червена кутия, в която имаше подарък 2 чаши за кафе (по-рано ние си разменихме кафемашини) и малка картичка с пожелание - животът от тук нататък да ни е толкова сладък, че да пием кафето си само без захар.....Страхотно ни трогнаха! Е ние предварително бяхме мислили и за друг подарък, но уви трябваше да е на другия ден, когато отидохме у тях да хапнем нещата, които кума отмъкна така умело. Подарихме им една наша снимка изрисувана с лазер в стъкло - на нас 4-имата, с надпис: Благодарим ви че сте наши кумове! 21.09.2008 Свельо и Люба
Останаха много очаровани от подаръка. Стои на светеща стойка на секцийката в хола им.
Е май е това.
Дано не съм ви досадила! Истината е, че няма как да ви предам емоциите, които се вихреха вечерта, но тези, които са минали от там, ще разберат, какво искам да кажа! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines