Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:48:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеният ден вълшебен на Оля и нейния любим- 31.08.2008  (Прочетена 40187 пъти)
 
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 25, 2008, 10:30:32 »

Ето ме отново на линия!
Би трябвало да е нормално това да не мога да спя като хората, но се чудя защо съм толкова негативно настроена. Искам да кажа, че осъзнавам прекалената си вманиеченост за всичко около сватбата, но какво пък, в крайна сметка най-важното е да не взема да си разваля сама празника!!!
Както и да е. Да ви кажа почти сме готови вече! Днес да стискате палци за пробната прическа - дано фризьорката остане същата, че не ми се мисли кога и къде ще търся друга!
Сега ще се разровя да ви видя какви ги вършите вие и да си пооправя настроението!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 25, 2008, 10:48:23 »

Ще стискаме палци и ще чакаме отчет ;)Аз като се замисля, че и на мен това ми предстои и  crazy.гледай по-позитивно на нещата, недей да се впрягаш много то накрая ще бъде както стане.Все пак от много мислене накрая самите ние си прави м проблемите, а и мисля, че само ние забелязваме дреболиите  pardon
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 25, 2008, 20:59:24 »

Момичета, много съм доволна! Мацката си игра с мен буквално 3 часа, докато решим окончателно каква да бъде прическата и накрая ми взе само 15лв. Каза, че няма проблем да дойде направо вкъщи и да направи майка ми и сестра ми.
Днес си взехме украсата за колата, а утре остана само да минем през дома за таксата и да оставим документите.
Маги, много си права, че май само ние си забелязваме дреболиите. В оставащите ми 5 дни до сватбата - никакви нерви и глупости!!! Ще си свиркам и това е.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #63 -: август 26, 2008, 11:16:00 »

Миличка, стискам палци за една супер готина и весела сватба! Аз вече съвсем изперках, а в крайна сметка каквото такова, в момента един приятел подстригва кандидат - мъжа ми smile
Аз на пробна още не съм ходила, успех на сватбата и после чакаме разказче и много снимки.
целувки мила
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 26, 2008, 11:19:30 »

Момичета, много съм доволна! Мацката си игра с мен буквално 3 часа, докато решим окончателно каква да бъде прическата и накрая ми взе само 15лв. Каза, че няма проблем да дойде направо вкъщи и да направи майка ми и сестра ми.
Днес си взехме украсата за колата, а утре остана само да минем през дома за таксата и да оставим документите.
Маги, много си права, че май само ние си забелязваме дреболиите. В оставащите ми 5 дни до сватбата - никакви нерви и глупости!!! Ще си свиркам и това е.

Супер, много добре вървите с организацията, сигурна съм, че всичко ще е повече от прекрасно!!  LOVING И точно така - не се трвожи, това ще е Твоят ден!!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 26, 2008, 11:46:34 »

Оля супер, радвам се че си избрала прическа, а снимка има ли  blush
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 26, 2008, 12:01:51 »

Ех, колко се радвам, че сте съпричастни с моите вълнения и терзания!
Снимка няма, нали ми се развали фотоапарата  cray ... , а от телефон няма смисъл да ви я показвам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 27, 2008, 15:10:56 »

Оля, то при теб съвсем не остана.казвай какви са последните новини и ще имаш ли поне един ден за релакс?
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 27, 2008, 15:35:25 »

Мила Маги, релакса ми ще бъде в събота. Тогава ще надуваме балони за вкъщи и входа, ще си направя още един грим (последно остана сама да се гримирам, ако го закъсам много - ще има наблизо кой да помага). Маникюра също ще ми го правят в събота.  Мисля да се видя със сестра ми, като едно време (сега тя е в София, а аз живея с Ники от 2 години)... Ще сме заедно целият ден, а и вечерта ще си остана при нашите. На 100% ще съм като бомба от вълнение и няма да мога да спя - в това съм сигурна. Аз като чуя клаксони на някоя сватба и без да познавам празнуващите ми заседва една буца.... Мдааа, от ревлите съм  pardon
Обаче, да ви кажа тези дни ми е едно такова хубавоооо, леко ... само вечер малко ми се отразява на съня напрежението.
Днес си купих Ясмин. По мои изчисления, трябва да цъфна или на сватбата или на морето. Дали не е късно като ги почвам няколко дни преди датата - макар че тя е много общо понятие, понеже цикълът ми е доста нередовен.
Като казах морето. Наели сме една къщичка на 3км от Лозенец за една седмица, ще бъдем тумба 8 човека, но мисля че ще е весело. Ще ходим със сестра ми, нашите и приятели. Не съм на мнение, че като е медена седмичка задължително трябва да сме сами.
Като ми свършат очните може да отскочим до Велинград за 2-3 дена само двамата.
Е, до скоро!  kiss2
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 27, 2008, 15:54:31 »

Лозенец ми е останало в детските спомени като едно невероятна място Sunshine
имаше едни много готини къщички с червени покриви знам, че там плажът е много добър, а като сте 8 човека със сигурност ще си изкарате много забавно  smile
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 27, 2008, 21:59:58 »

Супер, Оля, добре сте го измислили! Не е казано, че трябва да сте само двамата разбира се - ако сте с любими хора - още по-добре  Bravo
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #71 -: август 29, 2008, 10:50:18 »

Привет Оля,
ето че и аз се включвам в твоята темичка smile
Не си ми писала в мейлите за проблемите и сега се чувствам малко виновна, че чак сега прочитам цялата тема give_rose
Всичко ти е страхотно, това е твоят ден и горе главата, нищо и никой не трябва да ти разваля деня!!!!
Жалко, че ми пропадна идването в Пловдив /при моята сестричката smile/ тази седмица, иначе щях да ти помахам от тълпата girl_wink
Хайде много целувки и чакам снимки!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 29, 2008, 12:16:42 »

Здравей мила Дани!!!!! Благодаря ти за хубавите думи. gu6 Твоята подкрепа е много важна за мен! give_rose
Всъщност, мисля че сега е време да благодаря на всички вас, които бяхте  с мен и моите вълнения.
Днес ми последният работен ден като госпожица. Довечера ще преведа в изпълнение последният от списъците със задачки!
А за събота планчето е по-горе (да не се повтарям).
Още веднъж благодаря на всички ви и скоро време ще се включа с разказче и снимки!
Стискайте палци!!! Целувки на всички .....
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #73 -: август 29, 2008, 14:24:00 »

Оля, за противозачатъчните Ясмин -- те се започват на първия ден от цикъла ти, а не преди това, нито след това (пише го на листовката), така че не мисля, че ще ти помогнат да забавиш цикъла си този месец. Аз съм пробвала с големи дози витамин С да отложа М, но незнам дали на теб ще ти подейства ?

Пожелавам ти страхотна сватба!
Активен
milena_k8
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #74 -: август 29, 2008, 14:59:56 »

Оля, весело изкарване на сватбения ден и от мен, а след това и една страхотна почивка на морето....
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines