Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:22:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 4 част  (Прочетена 163143 пъти)
 
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #225 -: септември 22, 2008, 23:15:08 »

в рекламните студия но много трудно се съгласяват
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #226 -: септември 23, 2008, 10:00:52 »

Аз смятам нашата сватбена книга да я поверя на сестра ми и тя да се погрижи да мине по масите,защото съм сигурна,че ако я оставим на някоя маса никой няма да се сети да напише нещо в нея особено гостите от по-старата генерация,които сигурно даже няма да знаят за какво е тази книга ако някой не им каже!  pardon

Не подценявай хората, в нашата книга се разписаха абсолютно всички без да са необходими много, много разяснения. Пусни книгата веднага след като минете за наздравица и кажи на някой от всяка маса да пуска книгата нататък. Започнете с приятелите или по-младите гости. Възрастните така се радват и попълват книгата с такова желание.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 23, 2008, 18:16:13 »

КлараФина,

не искам да споря, но всяка сватба е различна;

тази, на която аз бях, св. книга си седеше самотна и никой, ама абсолютно никой, нито шаферките, нитодаже сватбените агентки, който май бяха 2 или 3, не й обърна внимание.

При теб не е било така, но има сватби, на които е, затова просто не е лошо булките да предупредят някоя приятелка да я пусне по някое вр., ако никой не го е направил преди това;

Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 28, 2008, 17:04:03 »

аз също мисля 4е много хора пишат в сватбената книга.тая година бях на 7 сватби , на вси4ките имаше такава книга и вси4ки гости писаха..ако се пусне по хората, всеки ще напише нещо..едва ли някои ще откаже..та..и аз си купих..в галерията съм си сложила снимки на книгатА,теибулките( които са излезли бели4ки),жартиера и други щуротиики.. smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 28, 2008, 18:18:20 »

Много красиви чаши kristinka, а и книгата е стилна, изчистена и много нежна.  Bravo Bravo Bravo
Само да те питам тази книга от БГ ли я купи и какъв тип са листите вътре? Имат ли някакви надписи? Питам защото надписът е на английски...
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 28, 2008, 19:20:31 »

Стаси, мерси мила give_rose относно книгата-не е от бг..от лондон си я купих за 5.99 лири..което е направо смешна цена,имаики на предвид какви са цените в бг.отвътре няма никакъв надпис, само на първата страница трябва да се надпишат имената на младоженците и датата..а др страници са из4истени бели и плътни.ако мога да ти помогна с нещо..ю уелкъмм smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 29, 2008, 08:24:39 »

аз също мисля 4е много хора пишат в сватбената книга.тая година бях на 7 сватби , на вси4ките имаше такава книга и вси4ки гости писаха..ако се пусне по хората, всеки ще напише нещо..едва ли някои ще откаже..та..и аз си купих..в галерията съм си сложила снимки на книгатА,теибулките( които са излезли бели4ки),жартиера и други щуротиики.. smile

точно това искам да кажа, че пишат, ако се пусне книгата!!!!!!!!1
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 29, 2008, 11:23:34 »

Аз ще имам шаферка която е 10 годишна мисля чрез нея сватбената ни книга да обиколи всички гости  girl_wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 29, 2008, 15:08:45 »

Много добра идея киколина мисля че ще се получи много интересно
поне е нещо по различно от обичайното  good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 29, 2008, 17:28:55 »

...относно книгата-не е от бг..от лондон си я купих за 5.99 лири..което е направо смешна цена,имаики на предвид какви са цените в бг.отвътре няма никакъв надпис, само на първата страница трябва да се надпишат имената на младоженците и датата..а др страници са из4истени бели и плътни...
Сигурна бях че не е от БГ, жалко, много жалко smile. Но иначе наистина книгата е приказна, а цената е просто  girl_impossible...
И аз си търся книга с такъв вид страници - изчистени бели, но засега все удрям на камък. Но с упоритост всичко се постига, така че все още има надежда да се появи отнякъде такъв екземпляр  smile

kikolina, идеята е супер. Много нетрадиционно, пък и доста сладичко ще се получи едно малко момиче да ходи с книгата на ръце от маса на маса. Жалко че моето шаферче е само на 5 годинки и не бих могла "да ти открадна идеята"... blum blum smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: октомври 02, 2008, 09:41:30 »

Понеже и аз съм вече с опит, да ви кажа какво направих с нашата сватбена книга. Когато тръгвахме за наздравицата с гостите, я дадох на първите, с които започнахме и им казах за какво е, а след известно време книгата се върна при мен и като я четох излиза, че всички са написали по нещо. Просто си е минала по масите без да има нужда от специално внимание. И аз мисля, че ако се остави на отделна маса, никой няма да се сети за нея или поне много малко хора ще отидат да пишат.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: октомври 02, 2008, 09:57:41 »

При нас книгата беше обособена на специална масичка до входа, украсена със свещи и бяха писали повечето от гостите. Странното беше, че най-близките (баби, дядовци) бяха пропуснали. Може би ги е грабнала еуфорията незнам, но сигурно, ако беше минала по масите, нямаше да пропуснат!  pardon
А другите, които не са писали от гостите сигурно са се поразсеяли с танците и за позабрвил и някои, но от липсващите имам картички с пожелания, които мисля да прикрепя към книгата. Така, че може би зависи. Но при нас водещата специално обясни къде е книгата и какво да правят гостите. Някои от гостите я взимаха на масата си, пишеха там и си я връщаха обратно.
Общо взето 4-5 човек не бяха писали само.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: октомври 04, 2008, 16:30:44 »

търся схема на подобни кутийки,май беше побликувал някой във форума но не помня кой blush
помагайте


* 59841_1694820.jpg (39.46 KB, 640x480 - видяно 285 пъти.)
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 12, 2008, 19:07:46 »

Момичетааааааа наи-накрая успях да си поръчам кутииката за халките...е то не е кутиика а една сребърна роза, която се отваря и халките са вътре...много съм щастлива, че успях да я открия защото бях изгубила саита в които я гледах а сега по случаиност  tease...след 10 дни ще пристигне и ще покажаааа yahoo
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #239 -: октомври 12, 2008, 21:10:18 »

Малеее..... Абе вие всеки ден измисляте по нещо ново.Как да ги запомниме всичките тези работи.И най вече как ще ги изпълним всичките.На скоро бях на една сватба на която имаше толко много мероприятия измислени от агенцията че хората в крайна сметка не можаха да се наиграят.Постоянно прекъсвах за разни ритуали игри и.т.н. И накрая DJ-я виновен. 9 часа не им стигнаха.Мислете малко и в тази посока.Все пак сте на веселба а не на някакво представление.Традиционните неща и без това не са малко и като прибавите още няколко и то сватбата свърши.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines