Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:16:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 4 част  (Прочетена 163137 пъти)
 
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 15, 2008, 20:18:27 »

Вижте какво ковчеже си взех за късметите,а после да слагаме пликовете с парички вътре! blush
Само трябва да му сложа някаква украса и е готово за сватбата! yahoo smile


* Ковчеже.JPG (46.88 KB, 512x384 - видяно 315 пъти.)
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 15, 2008, 20:19:18 »

И още една снимчица!


* Ковчеже-отворено.JPG (36.49 KB, 512x384 - видяно 321 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #197 -: септември 15, 2008, 22:06:01 »

Ковчежето е супер яко !!! Но късметите ми стоят странно вътре  crazy Сигурно, защото е нетрадиционно и шашка окото  pardon Не му лиспва оригиналност  good
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 16, 2008, 07:43:34 »

ето ги нашите тейбъл картички за масите -

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 16, 2008, 11:00:17 »

Момичета, имам една дилема в главата и трябва задължително да я споделя с вас. Чудя се, защото сме решили да имаме книга за гостите, където те да пишат сватбени пожелания, та се чудя как точно да организирам цялата идея. Дали да сложа книгата, както в някои ресторанти, при входа на една маса и всеки който мине да пише нещо, или да я пусна по масите?
А иначе имате ли някакви идеи за "обложката"?
А за оформянето?
« Последна редакция: септември 16, 2008, 11:15:49 от Stassi » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #200 -: септември 16, 2008, 11:09:45 »

По принцип е по добре да е пусниш из масите и всеки да си напише пожеланието, но трябва да помолиш някоя приятелка или близка да е предвижва от маса на маса защото не всеки път се получава сами да си е предават , а колкото за обложка примерно с ващите инициали  Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 16, 2008, 11:22:13 »

Аз имам като идея нещо такова за корица:

За жалост не съм сигурна дали ще мога да намеря такава във Варна. А вътре страниците дали е необходимо да са цветни или може и бели?
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: септември 16, 2008, 14:47:01 »

Stassi,аз си купих готова от един сватбен магазин в София.Направена е доста добре има места за снимки и накрая няколко страници на които гостите да пишат по нещо. :)Струваше около 30-40 лв.,така,че можеш да пообиколиш магазините и да питаш!Успех! give_rose
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: септември 16, 2008, 19:36:00 »

Stassi, при нас дадохме книгата на шаферките и те я разнасяха из масите, моя съвет е да поизчакаш малко с пускането на книгата с напредване на вечерта, хората се отпускат и пишат по смeло, поне при нас има разлика от началото, даже едни и същи хора са дописвали по- късните часове
относно обложката и оформлението, ето ти идейка такава е нашата
1 корицата
2 първа страница
3 пожеланията
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 16, 2008, 19:42:51 »

ние в събота бяхме на сватба на близка моя приятелка,и разбрах от сестрата на булката че има такава книга(всъщност беше албум на които се пише на едната страница а на съседната са смятали да сложат снимката със сътветния гост,за да е до неговото пожелания),и книгата беше до вратата на ресторанта,много се радвахме цялата маса че е там ,защото всеки можеше да помисли какво точно да напише и когато искше имаше възможност да го направи.не забелязах да стават навалици пред книгата.много ми хареса идеята,за съжаление ние за нашата сватба не я осъществихме,но съветвам никой да не пропуска тази "дреболийка" Wink
« Последна редакция: септември 16, 2008, 20:49:21 от maslinka » Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: септември 16, 2008, 20:45:20 »

И аз приветствам присъствието на сватбена книга, нищо че е малко непознат за нас обичай. Ние се отказахме от такава единствено, защото решихме че без подготовка много малко от гостите ще се решат да се разпишат с оригинални пожелания, които така или иначе са написали на картичките. Все пак и само наколко да напишат нещо, пак е незабравим спомен. така че не се отказвайте.  good
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 16, 2008, 21:02:48 »

ние имахме сватбена книга, която си вървеше по масите сама ... и за това някои маси останали пропуснати. Може би ако гостите знаят че има такава книга и се попълва там, където стои - вариантът ще е по-успешен. Въпреки че аз съм доволна и от избрания начин за попълване - на практика без 2 маси всички са писали. Лично аз си направих книгата сама - взех албум за рисунки от Слънчогледите за 14 лв. 60 страници - шит (предимството е , че се отваря докрай независимо на коя страница го отвориш), с перфектна дебели страници хартия; облепих го с ръчно правена хартия с детелини, сложих лента за маркиране на последната попълнена страница и написах пожелание на ръка, както и на нашите гости се налагаше. Направете си такава книга, хората харасват да пишат пожелания - винаги това е толкова лично, колкото никой подарък не може да изрази.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: септември 16, 2008, 21:10:50 »

Нашата е ръчно правена от кумата и тя се погрижи тя да мине по масата и абсолютно всички са писали даже и бабите което много ме трогна.Имаме и два отпечатъка от детски ръчички намазани със сватбена торта.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 16, 2008, 21:27:48 »

И ние имахме сватбена книга и сама вървеше по масите. При нас обаче я пуснаха късно и последната маса не можа да я попълни  cray

Книгата е страхотна идея - заедно с всички красиви картички, които хората ни подариха, ни написаха и оделно пожелания и е много хубав спомен. На мен ми действа много емоционално.

Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 16, 2008, 21:53:10 »

Ето я и нашата сватбена книга! danceg
Аз вече лека по-лека взех да я оформям отвътре!
На една от първите  страници напечатах стихове за любовта,на по-следващите страници ще залепя поканата да си я имам за спомен и т.н.!


* GUEST BOOK.jpg (32.33 KB, 600x450 - видяно 287 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines