Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:52:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 4 част  (Прочетена 163020 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 14, 2008, 12:31:42 »

Ами - за съжаление (или не) сложих още няколко цветенца, но не стана много - сложих само 1 цветенце (имам предвид 1 отрязано цветенце) от едната страна и едно с листенца от другата, но го сложих повече върху средната розова панделка и така почти не си личи Wink Поне съм доволна, че е максимално семпло pardon
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 14, 2008, 14:47:30 »

аз лично съм виждала по кинкалериите сатенени панделки различни цветове продават и на метър. а това цветенцето съшо съм виждала много и различни - пак там. струваше стотинки май-май pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 14, 2008, 15:05:57 »

Цветенцата са апликации. Да - продават ги в кинкалериите - различни видове, светове и т.н.Тази струваше 2.90/ бр.
Активен
usmiv4icata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 14, 2008, 16:24:01 »

Момичета,здравейте!Аз също се омъжвам скоро,и вече започнах да подготвям своята украса за да почувствам и да се насладя в най-голям размер на този вълшебен ден.Ориентирала съм се към цветове:бяло и червено,или бяло и златно.Тъйкато нямам още рокля,не съм определила цвета на украсата.Въпреки това,ето моя първи опит за украса,това са мойте късметчета.Имат още неща за ремонт,затова очаквам вашите предложения smile
P.S.Шампанското е много красиво,и аз несмятам,че му трябва повече smile


* P8140006.JPG (59.48 KB, 640x480 - видяно 297 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 14, 2008, 16:28:55 »

Много са сладки късметчета.Може и нещо да сложиш на панделката -перличка или калинка  и ще стане още по сладурско според мен.
skylife нежно се е получило и аз смятам че няма нужда от повече.
Su_to много ми допадат идеите ти за украсата.
Активен
vivi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #110 -: август 14, 2008, 16:36:57 »

Здравейте!Искам да ви питам знаете ли дали в България продават някаде такива черупки от охлюви като тази,на която съм сложила снимка в галерията си?
Активен
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #111 -: август 14, 2008, 18:22:59 »

Vivi, в момента навсякъде по морето продават различни черупки на морски обитатели Wink Предполагам,че ще се намерят и такива, или поне подобни. На Златните и Дружба (до Варна) съм виждала големи пакети, ако имаш време, разходи се и виж  fish
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 14, 2008, 21:03:20 »

Някой може ли да ми каже някой сайт, от който мога да си сваля шаблони за тейбъл картички?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 14, 2008, 21:31:45 »

Я вижте какво си купих  за разрязване на тортата yahoo Това е нож и лопатка в едно.
« Последна редакция: август 14, 2008, 21:33:45 от snezhito » Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 14, 2008, 23:09:10 »

Браво, Снежи!Много семпло,оригинално и практично Bravo
Активен
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #115 -: август 15, 2008, 06:18:36 »

Snezhito,  Bravo Bravo Bravo
От къде взе това 2 в 1?  girl_wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #116 -: август 15, 2008, 08:21:18 »

gucci Благодаря!  blush

usmiv4icata Идеята, която ти е дала gucci е много хубава и според мен ще пасне идеално. Другото предимство е, че се изпълнява с минимум усилия.  girl_wink А по разните джиджавки има доста работа и икономията на труд не е за пренебрегване.

Аз си мислех следното, добре е да знаеш каква ще ти е роклята, защото е хубаво късметчетата да ги съчетаеш с цветовете на сватбата, а обикновено роклята е едно от определящите цветовата гама неща (когато се колебаеш между две рокли). Но, ако ти е кеф да си правиш късметчета си направи и в червено, и в златисто и се радвай на резултата. (Аз не мога да си избера само една идея и затова ще осъществя всичките... мисля да нямам повтарящо се късметче.  crazy )

За късметчетата...като ги видях първото което ми изникна в главата беше...две момиченца в роклички и със сламени шапки си играят в слънчев пролетен ден. Излъчването на късметчетата  ти е много симпатично.

Можеш да опиташ малко да намалиш диаметъра на кръга или страната на квадрата тюл, от който ги правиш...така бялото над панделката ще се скъси и мисля, че ще станат още по симпатични.

Общо взето, мисля, че си уцелила много добре късметчетата като стил и оттук нататък можеш да работиш единствено върху дребни подобрения.

Но...ако обичаш разнообразието можеш да опиташ например да сложиш два цвята тюл и да търсиш контраста. Или пък да ги поръбиш със сатенена панделка, или да ги нашиеш откстрани с мъниста, или да им сложиш цветенца или кристалчета в средата, или да ги завържеш с този (ех, все му забравям името) тел, обвит в канап и да го огънеш красиво...може да го оставиш изчистен или да залепиш по него камъчета, абе...идеи много...

Чак сега осъзнавам защо трябва да си снимам нещата. Само с думи е малко трудно.

Обаче, пак да кажа... гласувам за тези, които си показала, много са романтични и, ако това на снимката си ти, много ти отиват.  good

snezhito Колко парички и къде откри това хубаво нещо?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 15, 2008, 08:45:29 »

Snezhito,  Bravo Bravo Bravo
От къде взе това 2 в 1?  girl_wink

От един магазин в Сити Центъра, но беше единствено. От някакъв скъп комплект на Бохемия е - от тези с по 100 чинии, чашки, вилички и голям супник.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 15, 2008, 12:27:31 »

Su_to моите късметчета бяха около 7-8 вида и беше много интересно защото гостите като си събрах и гледат че всеки има различно и даже почнаха да се пазарят кой какво му харесвало и да си ги разменят.Ако на някой му се занимава мога да ви кажа как да си направите цвете от перлички и разни други украски на късметчета.може и да се повкарям ама ще ви пусна да видите част от моите късметчета на някой може да му допадне и да си крадне идея.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #119 -: август 15, 2008, 20:07:33 »

gucci, благодаря ти! Сега милото, ако седне да казва, че ме гонят лудите, ще му покажа твоя пост, за да види, че не съм само аз. Хихик!  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines