Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:52:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 179661 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #405 -: март 10, 2009, 15:58:26 »

Второто е много деликатно като цветова гама  good но пък ми стои малко масивно като композиция. Аз си падам по по-въздушните и раздвижени (каквото е съчетанието на розите и клонки отгоре). Но ти си се ориетирала точно към този тип (и първата снимка е в този дух), нали ? При всикчи положения и двете са много стилово издържани   Wink  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 10, 2009, 16:23:47 »

Второто е много деликатно като цветова гама  good но пък ми стои малко масивно като композиция. Аз си падам по по-въздушните и раздвижени (каквото е съчетанието на розите и клонки отгоре). Но ти си се ориетирала точно към този тип (и първата снимка е в този дух), нали ? При всикчи положения и двете са много стилово издържани   Wink  good
абсолютно в този стил - да. изчистено и стилно без допълнително висящи панделки или цветя.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 10, 2009, 17:14:24 »

valia_diva много е хубав избора ти ...на мен ми допада...
и си мисля че във втория вариант също може да се направи така че да се поставят свещи и ще стане доста добре  Bravo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 10, 2009, 17:20:56 »

На мен ми се искаше да си направим сами арката за ресторанта...на всички сватби са едни и същи взети под наем от булченските магазини или ресторанта ако предлага такава на всички сватби върви...
е...не знам дали ще имаме времето като се приберем в бг да я направим ,но иначе не е сложно да се направи нещо подобно на това...после малко воали и цветя и ще стане оригинално...и може би няма да ми излезе по скъпо от колкото да си наема окрасата...


* P1180600.JPG (59.28 KB, 384x512 - видяно 251 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 10, 2009, 17:24:54 »

ето я и в действие...


* P1180707.jpg (40.98 KB, 308x410 - видяно 3085 пъти.)
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 11, 2009, 09:16:53 »

BeRa, много е красиво това! Сигурно ще може да се направи, обаче конструкцията е доста сложна според мен.. Тези решетести части.. не знам дали има готови... щото иначе голямо коване ще падне.. Иначе боядисването и украсата си е фасулска работа..

Дано да успееш и Браво за ентусиазма! smile
 Bravo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 11, 2009, 09:39:39 »

BeRa, много е красиво това! Сигурно ще може да се направи, обаче конструкцията е доста сложна според мен.. Тези решетести части.. не знам дали има готови... щото иначе голямо коване ще падне.. Иначе боядисването и украсата си е фасулска работа..

Дано да успееш и Браво за ентусиазма! smile
 Bravo
В големите магазини и градинските центрове със сигурност има подобни, ако не същите решетки
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 11, 2009, 10:19:59 »

Лелее, идеята да си направите сами арка е страхотна! А после можете да си я сложите на вилата или на терасата и да засадиш нещо увивно и цъфтящо по нея.. и така да ви стане красив и полезен мил спомен! Удобрявам с две ръце!  Bravo
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #413 -: март 11, 2009, 22:44:57 »

Здравейте! Да се намърдам и аз в темата за украсата  yahoo Малко прибързвам, защото още не сме се спрели на конкретно местенце за нашето парти, обаче толкова много обичам морето и всичко свързано с него, че решихме да си създадем изцяло морска атмосфера  smile Сега обмислям разни варианти, тук открих прекрасни идеи и с малко въображение от моя страна мисля, че ще се получи страхотно!  danceg  От вас почерпих вдъхновение и кураж да се захвана сама с тази задачка, благодаря ви, че ви има и че сте толкова креативни и положително заредени!  give_rose
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #414 -: март 12, 2009, 20:06:22 »

Браво момичета да имаш време да четеш между вас има наистина които трябва да се занимават със сватби как ви ги ражда глвата...това с арката е супер ама каде ще се намери такава кострукция blush.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 14, 2009, 11:55:08 »

виждала съм метални арки в строителните центрове.макар,че ми се струва,че са скъпи защото кованото желязо е скъпичко.в Търговище в един склад за втора употреба продаваха такава арка само за 30лв
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 14, 2009, 12:54:42 »

smile Фам, и ти гледам ще ставаш от нашия отбор със Слънце с морските сватби.. smile
Аз да метна една бърза снимка на това, с което смятам да украся масите на гостите ни...
Покривките ще са бели.. и може би няма да изпъква така, но като цяло - това ще е..

Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #417 -: март 14, 2009, 13:08:25 »

Ехаа, много е красиво!  good Ами какво ще стане, ако вместо бялото сложиш едно нежно синьо-зелено или лазурносиньо тюлче отдолу? Така украсата ще се открои от бялата покривка, без да се набива много, ще стане много нежно!  Моето виждане е подобно, но още не съм открила снимка, която да го визуализира, затова не се включвам с идеи все още  smile
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 14, 2009, 13:22:26 »

Ехаа, много е красиво!  good Ами какво ще стане, ако вместо бялото сложиш едно нежно синьо-зелено или лазурносиньо тюлче отдолу? Така украсата ще се открои от бялата покривка, без да се набива много, ще стане много нежно!  Моето виждане е подобно, но още не съм открила снимка, която да го визуализира, затова не се включвам с идеи все още  smile

Той тюла е уж жълтеникав, обаче не знам защо така бял излиза на снимките.. sad А иначе идеята е украсата да бъде в тоналност между бледо-бежаво-жълто до кафяво... А ресторанта ни е зелен... и ... няма да отива син тюл.. Може би някакъв кафеникав ама де да знам.. Тюла е по-скоро, за да не са мидичките и останалите неща буквално на покривката.. ще го мисля още.. smile

Мерси за идеите Фам!  give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 14, 2009, 13:40:25 »

Милички, споделете къде във Варна има голям избор на свещи, а също и декоративни стъкълца:



Ходих няколко пъти в „Мосю Бриколаж", но докато преди имаше най-различни свещи, сега е много обрано и бедно.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines