Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 09:22:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 110531 пъти)
 
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 30, 2008, 10:54:24 »

Krasunkata , я горе главата  beating
Никак не ти стои издуто бюстието , изглеждаш като истинска принцеса от приказките , роклята е чудесна и ти стои супер  good
Нали знаеш , че всичко е до въображение , на теб това ти е влязло в главата и затова ти се струва така , помъчи се да го извадиш оттам и всичко ще си дойде на мястото  girl_wink
И спри да плачеш , идва най-щастливият ден в живота ти , а ти плачеш , я се усмихни  kiss2
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #151 -: юли 30, 2008, 10:56:45 »

Хммммммммм... аз не го виждам този проблем! Гледам и не виждам!
Пусни една снимка в профил
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 30, 2008, 11:20:06 »

Teddy_ може би си права и всичко е само в моята глава... Това се опитвам да си разясня сега... То за вас е и малко трудна задача да си дадете обективната преценка, защото нямате реална представа колко е голям бюста ми... Но все пак ако наистина ви се стори че има такава диспропорция , моля ви кажете ми без притеснение- няма да се обидя на никого. Целта ми не е да получа суперлативи, а да реша проблема си на време (с което изобщо не разполагам  sad )

Regina94  след малко пускам- че сега ги получавам на друг компютър. Кофти е че роклята не е при мен- делят ни 350 км и се чувствам още по безпомощна...
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 30, 2008, 11:41:41 »

krasunkata,
роклята ти е страхотна! Гледах, гледах, гледах...и не спрях да й се възхищавам!
На снимкаа въобще не изглеждаш с огромен бюст! Роклята е страхотна!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 30, 2008, 11:48:20 »

Сложих и още 2 в галерията ми...



« Последна редакция: юли 30, 2008, 11:50:09 от krasunkata » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 30, 2008, 11:53:04 »

ей,

ще те напляскам,

много добре ти стои,

забелязах, че си надарена в бюста, но стои супер естествено;

много добре ти стои;

хайде, жените слагат чашки + подплънки, за да изглеждат с по-голям бюст, ти сега ... голям ти бил
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юли 30, 2008, 11:54:34 »

Мила моя, хората дават луди пари да им стои така бюста, аз ли
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юли 30, 2008, 11:59:26 »

Красунка, роклята е страхотна и ти стои перфектно! Повярвай ми! не се занимавай с глупости за ново бустие т.н. Наслади и се пълноценно преди сватбата, наистина е много, много красива и е  Твоята рокля, с твоите си пропорции. Наистина не виждам нищо диспропорционално! girl_in_love girl_in_love
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 30, 2008, 11:59:30 »

Мила моя, хората дават луди пари за да имат такъв бюст, не виждам нищо врапиращо,а само страхотна жена със стархотен бюст и страхотна рокля!!! наслаждавай се на това,което си...защото си преквасна и на снимки и на живо!! give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юли 30, 2008, 13:19:56 »

Краси , със сигурност ако имаше нещо поне една от нас щеше да го каже  beating
Роклята ти стои много много добре  Bravo
Немога да разбера къде ти изчезна слънчогледството в момента , я се стегни  girl_wink girl_wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 30, 2008, 13:43:02 »

Нямам време да прочета какво си се оплакала, но роклята ти стои страхотно. Много нежна и много ми харесва Bravo  girl_wink
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #161 -: юли 30, 2008, 13:45:52 »

Красунка, до колкото виждам тънкия плат на бюстието не е опънат по основата и затова леко бухва. Така е и на готовите рокли - поне тези които пробвах на Проновиас. Много си пропорционална, не се тормози! Във всички случаи се вижда че е естествен бюст, а не нещо подплатено. Мисля, че няма смисъл от пормяна
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юли 30, 2008, 13:59:21 »

Оф чак ме е срам  badgirl че ви занимавам с такива проблеми на глед дребни за другите , ама за мен е цяла драма... Сега съм малко по-спокойна щом никой от вас не възкликна нещо за бюста ми още на първата снимка и все пак за мен това ще си е егати проблема....Още не съм решила да притеснявам ли шивачката за ново бюстие- днес ще е ден за размисъл  crazy. А вместо да ме радва тоя бюст ми създава само проблеми- трудно си намирам удобно бельо и бански(че на всичкото отгоре имам и малка  обиколка под гърдите), отказах се от любимите ми модели сватбени рокли без презрамки... не всички дрехи ми седят добре (ако в бюста ми става ,другаде ми е широко, и обратното)... абе само проблеми.

Ще се посъветвам с фотографа как да ме снима та да стои по нормално и мисля да се пробвам да прихвана част от набора към бюстието по- плътно, това е засега. Иначе слънчогледството днеска тотално здаде багажа, ама сега като се поуспокоих (поне спрях да плача ) взе да ми идва куража. Все нещо ще може да се направи  smile
Една от причините подари които днеска се скъсах от рев е че още вчера на пробите видях че не ми  харесва само отпред тая кройка на 100 % с тоя набор и го казах на шивачката. Тя промени доколкото можа нещата и бюстието придоби нов облик, ама аз пак имах колебания. Успокоявана обаче от присъстващите че е ок- реших да не се вманиачавам и да си остане така.   Врътках се 1000 пъти пред огледалото там и реших че на живо не е болка за умиране (а и хората се бяха занимавали с мен цял ден- от 9 сутринта до 7 вечерта...). Да ама на снимки никак не ми допада sad И така рев голям от снощи до днес защо не си настоях да го промени! Само за инфо да ви  кажа че бях описала една идея за роклята, и беше скроена по описания начин , но като се видях категорично не ми хареса и настоях да се смени. А защо не настоях така и за бюстието?...

Мили момичета ако нещо не ви допада, да знаете че после все ще ви се навира в очите, затова си отстоявайте смело мнението  smile

Е ще видим какво ще стане в крайна сметка и дали ще се промени нещо...

Благодаря на всички включили се по темата  give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юли 30, 2008, 14:02:31 »

Regina94  абсолютно права си  good Бюстието ми продължава няколко сантиметра под гърдите и точно там свършва набора, които бухва и тия няколко сантимертра ми изглеждат като част от бюста. Ще се пробвам точно там леко да прихвана набора да не е така бухнал и дано да се получи
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 30, 2008, 14:11:45 »

Krasunkata, ако не ти харесва роклята, аз с радост ще я взема, хехехе....  tease

Но ако все пак решиш да си я задържиш, да ти кажа, че роклята е бижу и ти стои прекрасно. Bravo
 
Но иначе те разбирам, и аз сега седя и размишлявам дали не съм си взела прекалено простовата рокля.... и се кумя, че не ми харесва бродерията и всяка друга булка ми си струва, че има по-хубава рокля. Роклята ти е божествена, има момичета, които биха убили за такава. И за размера на бюста също!

Моля ти се, стегни се и недей си раваля настроението за такива неща.  good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines