Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:57:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zahira - 03.08.2008  (Прочетена 76320 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 06, 2008, 08:08:25 »

В момента се опитвам да кача снимки само, че ми дава някакви грешки. Иначе за храната е ясно - всичко беше като приказка, но за куверт от 50лв. на човек хората заслужават поне да си изядат яденето, а не да им го прибират докато танцуват. Вчера като се разобаждах на хората да ги питам и всички до един потвърдиха, че са им вдигали пълни чиниите, платата, прибирали са пълни безалкохолни /а после са ги продавали най-вероятно и са ни ги записвали като допълнителни поръчки/.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 06, 2008, 08:12:16 »

 Oh my ... Това е направо ужасно beating Жалко, че продължава да има такива заведения...
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #167 -: август 06, 2008, 08:24:57 »

Zahira, жалко да го чуя това за ресторанта и обслужването  shok беше ми от фаворитите и определено чаках с нетърпение да разкажеш как е минало всичко в На върха. Сега вече ще ми мига една сигнална лапмичка да внимавам при избора на ресторант. Но все пак, много се радвам, че сте се забавлявали и че сте изживели един от най-хубавите си и значими дни в живота, обгърнати от много любов и настроение heart heart heart

Дано се реши по-бързо проблема с албума и скоро да те зърнем ... всички тръпнем в очакване  blush
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 06, 2008, 08:54:12 »

Захира, Честито и от мен!

Прекрасна, Страхотна, Прелестна, това са трите думи, с които мога да те опиша. give_rose

Мисля, че роклята е станала страхотна. Много добре ти стои! Bravo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: август 06, 2008, 08:59:50 »

Има вече малко любителски снимки в албума.
Кате аз имам много силно развита интуиция и още от самото начало подозирах, че ще имаме проблеми от такъв род. Два пъти ходим в заведението преди сватбата да вечеряме и двата пъти ни излъгаха в сметката. Просто управителя е много много хитър човек и винаги гледа всичко да е в негова полза. На първата ни среща например каза, че може да си внесем всякакъв алкохол без никаква такса. Като отидохме да уточняваме менюто започнахме да го правим по цените им в ресторанта и това в никакъв случай не правеше 50лв., но той каза: "Минимална цена, която мога да ви дам е 45лв. след което добави: Ама това е без welcome drink, значи 49!" После ни каза, че нямало смисъл да влачим каси с бира и ако искаме можем да си я поръчваме от заведението. Но не и че е задължително. След което ние купуваме алкохол включително и бира и той ни казва, че ни е казал, че бира не можем да внасяме.
Аз исках да махнем едни месни плата и на тяхно място да направят плата със сирене, обаждам му се по телефона и му казвам при което той ми заявява, че вече е напазарувал и не може да ги махне, а може само да добави сирене. Казах му да си останат месни плата в такъв случай. И на сватбата какво да видят очите ми - наслагали в платата наполовина сирене наполовина разни мезета за да им излезе по тънко на тях самите. Отваряли бутилки с алкохол при условие, че е имало неизпит такъв по масите.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 06, 2008, 09:01:02 »

Zahira, разгледах снимките, прекрасна си  Bravo Bravo Bravo
Мисли си повече за хубавите моменти, като гледам колко си усмихната - пожелавам ви винаги да сте толкова щастливи!!!
И чакаме още снимки!!!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 06, 2008, 09:03:11 »

На самото тържество определно бях много щастлива - всичко беше страхотно. И въпреки всички неприятности сватбата събужда в мен само положителни емоции. yahoo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 06, 2008, 09:05:37 »

Oh my ... страхотна си мила,толкова си красива и роклята е прелестна ,прическата също-очите ми останаха в теб girl_in_love макар и малко снимки си личи,че независимо от лошото обслужване в ресторанта всички сте си изкарали повече от прекрасно. С нетърпение чакам да покажеш още снимки pleasantry
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #173 -: август 06, 2008, 09:10:36 »

Всичко е било много красиво  Bravo - украсата, шатрите, градината.... булката!!! С нетърпение чакам професионалните снимки.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 06, 2008, 09:11:19 »

Ехааа Eeager Захира, прекрасна булка си! Изобщо цялата обстановка всичко е много красиво. Аз както съм пристрастна към гадинските сватби... pardon Роклята се е получила супер! Много изчитена и красива, браво Bravo
И аз като Надето нямам търпение да покажеш още снимки Girl_hide
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 06, 2008, 09:13:03 »

С малко закъснение, Честито от мен! Пожелава ви да сте много щастливи и да се обичате и уважавате цял живот!

Снимките са много хубави, а ти си направо прекрасна!!!  Bravo Bravo Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 06, 2008, 09:13:15 »

Мила моя Захира, старахотна си!!! Украсата е жестока! Роклята ти е убийствена, не съм виждала подобна сватбена, страхотна е!!! А за прическата и грима нямам думи...мале колко коса имаш!!! Като шехерезада си!!! Не се сдухвай за ресторанта, има и такива моменти, важното е, че си била много красива и безумно щестлива!! give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #177 -: август 06, 2008, 09:16:19 »

 girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love Страхотно изглеждаш ... само ще се повторя, но наистина, роклята, прическата, грима, усмивката, нежния букет ... всичко е чудесно  Bravo Bravo Bravo Много добре сте се справили с украсата и шатрите много ми харесаха  girl_in_love те там ли си стоят или вие ги организирахте и тях така?

Много много щастие и любов ви пожелавам wedding любов заедно и един прекрасен меден месец  Sunshine
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 06, 2008, 09:17:45 »

Ванили - от косата ми кръцнаха близо 10-15см. преди да ми направят прическата sarcastic
Скоро ще получа и професионалните снимки  и ще ги кача и тях.
Да ви разкажа - всички момичета бяха на високи токчета включително и аз обаче не съм предполагала, че чак толкова могат да затъват в тревата и веднага след първия сватбен танц се събух боса и до половин час абсолютно всички жени бяха нахвърляли токчетата по поляната и се вихреше такова хоро yahoo
А пък цветето в косата нали го счупихме и добре, че беше с капсула - откъснах си един лилиум от букетите, които получихме и просто го смених със стария.
« Последна редакция: август 06, 2008, 09:19:32 от Zahira » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 06, 2008, 09:18:47 »

Кате специално тези 2 шатри са си постоянно там. Другите 2 места на които могат да се сложат гостите са 2 навеса, които са обособени и там имаше също роднини.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines