Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:58:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zahira - 03.08.2008  (Прочетена 76321 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 04, 2008, 22:09:03 »

Здравейте!
Сватбата вече мина - всико беше повече от чудесно, но ще разказвам с подробности утре, защото съм страшно уморена!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #151 -: август 04, 2008, 22:21:57 »

Zahira, честито!
Пожелавам ви много късмет и щастие!
Винаги да се чувствай обичана и в хармония със съпруга ти.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #152 -: август 04, 2008, 22:38:02 »

Здравейте!
Сватбата вече мина - всико беше повече от чудесно, но ще разказвам с подробности утре, защото съм страшно уморена!

И снимчици чакаме не само разкази  smile Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 05, 2008, 07:53:10 »

Захира, и аз нямам търпение да чуя разказа ти и да те видя като булка!! give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #154 -: август 05, 2008, 09:17:54 »

Ей, Zahira, ти се появи  yahoo Страшно ми е е интересно да разбера как е минало и да те видя като булкаааа! Кога ще тръгвате за страхотното си сватбено пътешествие (за което благородно ти завиждам  girl_wink )?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 05, 2008, 09:30:58 »

Момичета още съм в лека еуфория от преживяното и не знам откъде да започна! Girl_hide
В деня преди сватбата имаше малко неприятни ситуации - цял ден обикаляхме по какви ли не задачи, загубихме едни пари /или по скоро ни излъгаха в банката/ .
Аз съответно не можах да спя цяла нощ. Към 8ч. сутринта отидох с една сговорна дружина от 10 човека в ресторанта да украсяваме - получи се що годе добре с воалите и балоните.
В 10ч. вече бях при фризьора, който първо ме подстрига /взе ми доста от дължината на косата shok/ и после вече започна да ме къдри до 2 и 30. Такава прическа за 4 часа и половина няма. Сложи ми и цвете в косата с капсула. И вече закъснявайки за грим /часа за грим ми беше от 2 и 30/ се качих в едно такси, чийто водач беше конкурентоспособен на състезател от Формула 1, беше пълен простак, но като му казах, че съм булка и страшно закъснявам взе да минава на всички светофари на червено.
Гримът стана готов за около половин час и пак с такси се прибрах до вкъщи. И тогава вече започна голямата драма - при обличането на роклята я изцапахме доста с грим, счупихме цветето в косата и се започна едно чистене с мокри кърпички. Вместо ние да отидем да вземем кумовете ги викнахме по спешност те да идват да помагат. С общи усилия прикрихме изцапаното и потеглихме за фотосесията, за която също закъснявахме.
Историята по нататък ще разказвам по-късно, защото трябва спешно да изляза. blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 05, 2008, 09:37:33 »

 shok Направо като чета твоят разказ и този на Kiksi, направо почва да ме хваща страх... Хич и не смея да си помисля, какво ще се случи с нас на 16-ти... Хайде - чакаме продължението и се надявам да е със супер щастлив край good
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: август 05, 2008, 09:58:44 »

Ай ....то май без такива моменти никой не минава  pardon

Ще трябва да се подготвим психически за изненади ....важното е да ни останат приятните емоции и да си спомняме със смях  blum

Нямам търпение да прочета останалата част от разказа .....а и да видя снимчици  Girl_hide
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 05, 2008, 13:35:46 »

И аз нямам търпение да прочета продължението!! Прави сте, че не минава без такива неща! И аз започвам да се притеснявам за 23.08. Но съм сигурна, че има щастлив край историята...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 05, 2008, 15:09:22 »

Извинявам се за Offtopic, знам че не е точно за тук, но след като прочетох премеждията на Kiksi, съм решила да си взема секундно лепило на сватбата за лепене на токчета sarcastic
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 05, 2008, 15:53:08 »

Хайде Захира, чакаме продължение и снимкиииии Bravo Bravo Bravo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: август 05, 2008, 16:41:56 »

... след страхотната фотосесия се отправихме към ресторанта, където вече ни чакаха всички гости. Татко си ме заведе и ме предаде на младоженеца /момичета носете си кърпички, защото на мен от притеснение ми се появи хрема и ми идеше да потъна в земята от срам от подсмърчане по време на церемонията/. Обредното лице направи страхотна церемония при все, че микрофона отказа и тя се мъчеше да говори колкото се може по близо до хората за да се чува, това което казва. След това всички гости започнаха да минават и да ни поздравяват. Гаф от страна на ресторанта беше това, че се бяхме уговорили да има маса за цветята и подаръците, но такава въобще нямаше както и това, че се бяхме уговорили да има столчета за по възрастните хора по време на церемонията, а такива също липсваха и всички стояха прави. Не че това е помрачило хубавото ни настроение. След което направихме снимки с гостите, които искаха и се почна веселбата - имаше много народни хора, ретро, латино и най-интересното е че диджея не пусна нито една чалга, а импровизирания "дансинг" беше препълнен от хора. Диджея /Стоян Петров/, който направо си заслужава темичка за похвали се справи просто блестящо. През цялото време водеше много културно без глупави шегички, нито за миг не се отклони от музикалните ни предпочитания и ритуали. Ако трябва пак да избираме  - бихме спряли избора си на него. От фотографа също всички са възхитени как не е седнал човека през цялото време. Още не сме получили снимките, но съм повече от сигурна, че всеки ценен кадър е запечатан. От ресторанта се поиздъниха и разбрахме впоследствие, че са прибирали порциите на хората без дори да са ги опитали. На един са взели предястието, на друг салатата, на трети станал да танцува и му отмъкнали основното ястие, тортата пък да не говорим. След забележка от страна на роднини казали: "Кой ял, ял и без това няма място на масите". Което е страшно нагло. Като местополжение и обстановка всичко беше перфектно , но тези дребни тарикатлъци много отблъскват хората. На мен дори не ми беше сервирано основно ястие или дори да е било сервирано сигурно докато съм танцувала са го отнесли.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 05, 2008, 22:49:12 »

Ллелеееее,

като чета - не вярвам, ама ....


както и да е, то  ... българска му работа;


мила, нали си била щастлива, нали е бил вашият ден, недей да си разваляш спомените с тези .... постъпки, помни само хубавото и споделените емоции, погледът на любимия човек;

нека всеки спомен от този ден да е насочен към тези неща, а не към историите с некомпетентни хора от ресторанта!!!!

Ще чакам с нетърпение снимчиците!!!!!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: август 05, 2008, 23:27:56 »

Важното е че вие сте били най-щастливите младоженци в този ден и всичко е минало като по вода , няма пълно щастие все пак  pleasantry , това са бели кахъри на фона на цялата сватба  give_rose
С нетърпение чакам снимки ... girl_wink
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: август 05, 2008, 23:37:53 »

Захира, важното е че сте се забавлявали и сте били щастливи,пък другото....
Чакам още подробности и снимки smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines