Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:51:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kopche - 6.08.08  (Прочетена 45071 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #30 -: юли 06, 2008, 12:17:31 »

Момичета, да ви питам ... как се закрепя булото на косата? Моето няма гребенче и не знам какво да правя  pardon
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #31 -: юли 06, 2008, 17:38:18 »

Момичета, да ви питам ... как се закрепя булото на косата? Моето няма гребенче и не знам какво да правя  pardon
kopche, покажи снимка на булото. От къде го купи? Там не споменаха ли как се закрепя? Каква ще ти е прическата?
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 06, 2008, 17:46:05 »

моето също няма и ми го закрепиха с фиби в косата .................те не се виждат.............
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 06, 2008, 19:34:00 »

Благодаря, дорина!  give_rose Колкото повече я гледам книгата за гости, толкова повече ми харесва smile А ето го и сватбения албум smile Облицовката му е хартиена (макар че не знам точно каква хартия), а малките цветенца в сърцето са толкова сладки (и хартиени)! Много си ми харесва! На всяка страница има място за снимка, покрито с целофан, както и няколко реда за текст към снимката yahoo Нямам търпение да си го запълним със снимки! Мисля да започна с няколко снимки от началото на нашата връзка, после да сложим най-хубавите сватбени снимки, после и снимки на децата (размечтах се ...  LOVING) и да стане семеен албум.


Това нещо го гледах в ebay още преди месеци и се чудех дали да го поръчам. Но след твоите отзиви - очевидно е добър избор. Честито! smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #34 -: юли 08, 2008, 21:56:50 »

Здравейте, момичета! Пак ме нямаше за малко, но ходихме на една хижа на едно красиво място да порелаксираме малко  blush Ето ме пак тук! Реджина, след малко ще кача снимка на булото, но христи ме успокои, че го закачат с фиби, та може би се притеснявам излишно  give_rose Снежито, албумът не е много голям, но за сметка на това изглежда много добре. Всмисъл на страница има място за снимка нормален размер и няколко реда за текст. Лично на мен ми хареса много. Харесах си и един по-голям с място за 4 снимки и текст на страница, но той е малко скъпичък и ... абе какво му се чудя, ще си го взема, иначе ще ме е яд после  Girl_hide
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #35 -: юли 09, 2008, 22:09:10 »

Ето ме отново! Не помня дали ви показах тейбъл картичките ни, но ето пак една снимчица. А другото е топа за сватбена торта, който предлагат от кетъринг фирмата към тортата по желание ... не знам дали ми харесва честно казано, но друг не намерихме, а тези, които продават тук са безумно скъпи ... просто не си заслужава според мен  да се дадат над 200 лева за един топ за сватбена торта. Та кажете много ли е зле или става ... . И без това имахме толкова други разходи, тази сватба платинена излезе  cray Топът е висок точно 8 сантиметра и е много лек.





Още не съм решила дали ще имаме топ, другата опция  за топ от фирмата беше една странноизглеждаща птица от нещо като стъкло  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #36 -: юли 09, 2008, 23:15:28 »

Ммм тоя топ  nea не ми е по сърце лично на мене...

В ибей има разни топове, що не погледнеш там или пък си ги направете вие като Гери (по-хубави ще станат от този).
А иначе видях възглавничката за халките и самите халки, и са суперски  good
Дай снимка на мъжот..
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #37 -: юли 09, 2008, 23:38:23 »

Ами май ще минем без топ, ще кажем на фирмата да сложи някаква красива плодова украса отгоре и толкова. На тоя топ само лицата не ми харесват, иначе много сладко са се гушнали, че и тюлче за було си има. Гледахме в ибея, ама и двамата не сме кой знае какви почитатели на онлайн пазаруването. Дали ще дойде, дали няма да е повредено, дали ще е такова, каквото сме очаквали - да видим, да пипнем, да харесаме и да купим - ние сме от тая партия  girl_wink Мъжот е много срамежлив и не иска да се показва в нета засега. Пък не искам да се види в темата, че така или иначе я преглежда (макар че нищо не разбира от написаното, гледа другите теми също и то само снимките). След сватбата ще постна снимки и тогава ще го видите моя хубавец  blush
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 10, 2008, 01:03:31 »

 give_rose копче, поздравления! всичките ти неща са много грижливо подбирани и правени  blush
топа и на мен не ми харесва  nea
ние знаем, че ти си сръчко, така че ако искаш пробвай от захарно тесто да оформиш две преплетени сърца или халки като топ  или там нещо друго по примера на Гери:girl_wink:
а това, че твоя мъж се разхожда из форума и гледа снимки и картинки направо ме уби  funnytooth ROFL голям сладур  good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #39 -: юли 10, 2008, 11:11:08 »

Благодаря, Виенерин. Аз си знаех, че няма да е тоя топ, ама май имах нужда и вие да ми го кажете  pardon Той и моят мъж (така ще го наричам вече) ми каза същото, че така и така режа, лепя и прегъвам умело, що да не направя някакъв топ и за тортата. Ама аз нещо нямам идея. А и искам да се разбера с кетъринг фирмата, ще отида тия дни до там и ще обсъдим въпроса, защото аз не знам точно как ще изглежда тортата (казаха, че готвачите правят всяка торта различна и уникална) и не ми се иска да направя топ, който няма да пасне с украсата на тортата  nea Моят мъж е голям фен на емотиконките тук, особено се радва на тези  crazy yahoo girl_in_love twohearts laugh Знае къде да кликне за темите със сватбите на хората и разглежда ли разглежда, даже коментира понякога  funnytooth Ей, булото щях да снимам, ама айде по-късно, че моят поспаланко спи в стаята с роклята и другите принадлежности.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 10, 2008, 11:29:27 »

Честита темичка и от мен.Булото се закрепва с фиби.Фризьорката ще знае как със сигурност.Така че не сепритеснявай.Другия вариант е да си купиш едно малко гребенче и да се пришие към булото.
На мен топа също не ми харесва.Обаче книгата и възглавничкаат са много нежни.Как е всичко останало.Направи ли си план как ще протече деня.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #41 -: юли 10, 2008, 12:03:50 »

Благодаря, гучи. Щом ще е с фиби, няма да му мисля толкова  good Тук такива джунджурийки като малки гребенчета не съм виждала, а хич не се сетих да огледам, докато бяхме в България  beating План за деня има в "суров" вид.

В 10:30 - събират се гостите, които желаят да присъстват на церемонията (сборен пункт - у свекитата).
В 10:45 - потегляне с колите към ритуалната зала (май няма да наемаме лимузина, че като видях цените ми прилоша, а и свеки има хубава кола)
В 11:00 - начало на церемонията
В 11:20 - край на церемонията (казаха, че е около 20 минути), излизаме от залата, отвън може би ще хвърлят нещо (ако ни позволят, не съм питала), ако не - ще минем само с менчето с вода (менче може и да няма, но подобна съдинка имаме)

Снимки пред залата, суетня, приемане на поздравления. След това двамата с младоженеца и с родителските тела отиваме в професионално студио за едночасова професионална фотосесия, а гостите отиват в наетата къщичка (подозирам, че са намислили някаква изненада, защото повечето от тях изрично държаха да отидем за снимките след церемонията, а гостите да са при хапването по-рано от нас  Girl_hide )

Следва по-вкусната част от сватбата, чиято програма е задължение на тостмастъра (той обявява кое след кое следва, кога ще са речите, кога ще са игрите). Така че за там нямам много идея кое след кое ще последва, аз само трябва да му дам списък на нещата, които съм планирала и гостите, които искат да държат реч (че си има йерархия за реда на речите). Разбира се, ще започнем с валс аз и той и ще завършим, когато и последния гост си тръгне  blum А по някое време в началото ще се обявят и подаръците ( приемане + обявяване ). По-нататък ще постна по-краен вариант на плана, това е горе-долу идеята.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #42 -: юли 11, 2008, 23:20:53 »

Момичета, няма да ме има няколко дни, ще ходим на вила. Да не се чудите къде съм се изгубила пак  give_rose С организация вървим по план, ще ви пиша какво ново има след като се върнем heart
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 11, 2008, 23:35:39 »

ех, копченце, добре си ти, само по вили и релаксиращи места те водят  tease
Албумът ти много ми харесва. Кейк топърът не го одобрявам изобщо. За тейбъл картичките също не съм много сигурна. Черно и бяло - ще ти се връзват ли с другите неща. Аз така и не разбрах дали са купени, де.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #44 -: юли 12, 2008, 00:12:43 »

Ели, сега ми е паднало, че после чак до другото лято няма спиране за релакс  girl_impossible Тейбъл картичките са бяло и тъмнозелено (каквито ще са цветовете на нашата сватба в крайна сметка) и аз сама си ги правих. Наживо са много сладки, а свеки направо остана очарована от тях. Тук се продават тейбъл картички готови, ама нямаше нищо в зелено, все някакви брокатени блестящи неща, дето  nea Тейбъл картичките в този вид ни се връзват с останалата украса на масата, която също ще е с тъмнозелени салфетки, два нюанса зелени свещи, едни красиви зелени малки камъчета и други зелени нещица, покривката ще е бяла, разбира се, а свеки каза, че ще подреди клонки и листа в красиви вазички, та съвсем зеленичко ще стане  yahoo Аз си го представям вече, но няма как да нареждам пробна маса да ви покажа, понеже всичко е при свеки. Предчувствам как ще ви залея със снимки една седмица преди сватбата аз  tease Сега свекитата бистрят някои подробности, че искаха да участват в организацията и те. Зелена лятна сватба, а и понеже ще сме в градина сред зелена тревичка, цветенца, храсти и дръвчета ... става съвсем зелено и свежичко  danceg А на мен точно така ми харесва. Ние потегляме след малко, ще се видим след няколко дни  blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines