Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 09:14:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 3  (Прочетена 181439 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 23, 2008, 10:44:29 »

За момент си помислих да си купя изкуствен букет, но добре че си имам близки, които да ме разубедят - моята кума и моята свекърва give_rose!!! Ако не бяха те сигурно щях да го купя, защото беше в цветовете които искам, модел какъвто искам, но добре че ме разубедиха! Сега съм доволна, че не го взех!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 23, 2008, 13:42:47 »

извинете ме за глупавия въпрос, но за какво е микрофона в букета??
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 23, 2008, 14:17:34 »

Микрофона означава, че букета няма нужда от потапяне във вода (предполагам, че е напоена гъба или нещо подобно). Лично моят беше такъв и съм страшно доволна. Но съм чувала, че ако е по-голям букета започвал да тежи доста.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 23, 2008, 22:17:07 »

Микрофона е пластмасова стойка в която има гъба напоена с вода.Наричат го микрофон защото доста наподобява на истиски микрофон като форма.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 30, 2008, 13:43:17 »

Ето това представлява въпросниата пиафлора-микрофон



Горе в гъбката напоена с вода се забождат цветята. И моя букет беше така, колкото и да не исках, но за да се получи формата трябваше да е така pardon На мен лично не ми тежеше. Незнам дали се брои за голям букет, но не беше и много малък.
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 30, 2008, 16:53:43 »

По принцип микрофона е доста удобно приспособление, особенно ако искаш цветята да останат по-дълго време свежи. И аз съм чувала че доста тежат букетите с микрофон и освен това че стават и доста големи, защото трябва да се скрие микрофона с цветя.

Моя букет не беше с микрофон, но използвахме една малка хитринка за да остане свеж /за протокола - всички букети и цветни атрибути си ги направихме сами/ - та мисълта ми беше, че може да се натопи едно памуче във вода и дръжките на цветята се увиват с него и то ги държи влажни; отгоре - найлонена торбичка и върху нея се увива от онова зеленото цветарското тиксо за да скрие памука и да изглежда добре. Така хем букета е лек, хем цветята са свежи и са във вода.

За всички момичета които още нямат букети ще дам един съвет - направете си букета възможно по-малък - доста по-удобно е и леко(за носене и за хвърляне), освен това букета е аксесоар, а не акцент, т.е. големия букет ще привлича повече от вниманието което трябва да бъде съсредоточено върху вас(и роклята ви) и ще ви скрива на снимките. Моя букет беше от 7 средно-големи бели рози и беше най-сладкото и красиво букетче което съм виждала някога (ще кача снимка по-късно че не съм си в къщи в момента)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 02, 2008, 09:10:43 »

И моя букет беше на микрофон, но нито беше тежък, нито обемен. Просто беше перфектен! Ще гледам скоро да кача снимки, за да го видите, но определено микрофона е доста удобно нещо, стига да не е нещо голямо. Наистина той е само аксесоар.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 02, 2008, 09:43:43 »

И моя букет беше на микрофон, но нито беше тежък, нито обемен. Просто беше перфектен! Ще гледам скоро да кача снимки, за да го видите, но определено микрофона е доста удобно нещо, стига да не е нещо голямо. Наистина той е само аксесоар.

Това се опитах да обясня и аз. Букета ще ви го направят толкова голям и обемен колко поискате. Още повече за тежестта - реалното време, в което държите букета, е около час. По време на гражданския ритуал, фотосесия (и то не винаги и не през цялото време) и за малко в църквата (през останалото време сте със свещ, а букета е в кумата). След това просто соти пред вас на масата.  pardon
В галерията ми има снимки на моя букет. Не е най-малкият възможен (дори казаха, че бил от големите). Т.е. на микрофон може да се направи и по-малък от моя girl_wink
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 03, 2008, 17:39:43 »

и аз мисля че не е малък но е много красив  Bravo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 05, 2008, 21:06:13 »

а един въпрос...а по скъпо ли е да се начправи на микрофон букета или е едно и съ6то...
сигурно 6те е по скъпо де ама аз да си питам  blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 05, 2008, 21:17:34 »

а един въпрос...а по скъпо ли е да се начправи на микрофон букета или е едно и съ6то...
сигурно 6те е по скъпо де ама аз да си питам  blush

Моя букет беше на микрофон и цената ми се увеличи със 6лв. Не мисля че е нещо фрапиращо, плаща се малко повече за самия микрофон, но поне букета ти стои свеж цял ден.

Да ви кажа...моя букет, той беше на микрофон, но само от горната му част, без дръжката, за да може да стане като топка. Букета стана красив, но цветята не бяха подходящи и не издържаха много на жегата. За това не е важно само букета да е на микрофон, важен е и избора на цветята за съответния сезон Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 05, 2008, 21:37:18 »

Ами самия микрофон струва 5-6 лв и не оскъпява толкова а и за цветарките е по лесно да работят на такъв микрофон защото по лесно се аранжират цветята.
Активен
bonbonnin
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 05, 2008, 22:29:56 »

моя букет също беше с микрофон, много си го харесвах (аз май асичко много си харесвах  yahoo )


* buketa.jpg (73.22 KB, 167x250 - видяно 2987 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 06, 2008, 14:59:33 »

ееее...не е кой знае какво оскъпяването...6 или 7лв.ама си струва определено...
а и аз научих не6то ново...  yahoo
благодаря ви момичета...  Bravo give_rose Bravo give_rose Bravo give_rose
ЗЛАТНИ СТЕЕЕ... yahoo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 06, 2008, 15:08:58 »

Ето момичета снимка на моя букет -и той май е с микрофонлНезнам цената му защото кумата държеше да го купи Затова само си избрах цветята от които да се направи Моите любими-рози екрю


* DSC_0171[1].jpg (36.48 KB, 500x334 - видяно 312 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines