Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:30:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 2  (Прочетена 210955 пъти)
 
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: май 23, 2009, 01:07:43 »

Аз като минала по този път вече smile да ви споделя, че моите етикети ги печатаха на самозалепващо фолио, аз исках и да ги ламинирам отгоре, но момичетата от копирния център ме увериха, че няма смисъл. Та след като бутилките престояха около 48 часа в хладилниците на ресторанта, само на няколко от тях етикетите бяха леко поразскъсани в краищата или с леко размазано мастило, но не и фрапантно /от 50 бутилки да сме имали такива деформации на най-много 10/. Затова съветът ми към вас е ако искате перфектните етикети, печататйте на лазерен принтер на самозалепваща хартия, а след това ги и ламинирайте отгоре. А ако не сте чак такива перфекционисти и само на самозалепващо филио става.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: май 23, 2009, 15:43:52 »

Може би ще ви се стори глупав въпросът,но какво ще рече да се ламинират?
Аз ще си поръчам от този сайт етикети http://new.print.bg/index.php/bg/product/41 ,там има да си избереш дали на самозалепваща хартия или на фолио да ти ги направят и аз вече се обърках и не знам кое е по-добре.
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: май 23, 2009, 17:52:24 »

Абе не знам точно "ламинират" ли е правилната дума - но това е както на някои визитки или некролози се слага един прозрачен пласт като твърд найлон, само че за етикетите имат и в по-мек вариант, за да пасва на извивките на бутилката.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: май 23, 2009, 21:19:36 »

 Ами ламинирането е когато се слага документа или картата (на ЖП картите ги правят така) в един найлонов джоб ,но с по-голяма плътност и минава през една машинка която го загрява и залепва и от двете стрни.Така от горе може да се излива вода и няма да се нарани документа smile. Krissy беше писала че ако си поръчаш бутилки ще са без тапа,аз също си харесах бутилки и ще струват 1 лв със запушалката заедно,даже бях много доволна когато ми казаха че ги има и в син цвят понеже ресторантът ще е син и ще си паснат страхотно Bravo
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: май 23, 2009, 22:20:24 »

Ламиниране се нарича отново просто е едностранно и за такива цели се използва много тънко фолио моето е 25 микрона. Листа се слага под фолиото и отново минава една машина отгоре, която го нагрява и по този начин то прилепва плътно към самия лист и не допуска влага. По този начин етикетите стават и малко по лъскави  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: май 23, 2009, 22:28:55 »

Сватбени етикети 3
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines