Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:22:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 2  (Прочетена 211292 пъти)
 
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 13, 2009, 13:50:14 »

това са все пак сватбени етикети, а не етикети на първата срещната ракия. какъв по-хубав символ от халки и цветя за една сватба? освен това етикетчето е малко и не искам да се претрупва. не ми говори за идейност защото съм работила 2 години в рекламна фирма.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 13, 2009, 13:55:00 »

въпрос на личен избор. аз мисля, че етикетите са прекрасни. Така не са натрапващи и натруфени, а са едно прекрасно допълнение към цялата визия на сватбата. Аз за съжаление се отказах от тях. Нямам опит в тези неща, а не ми се иска и за това да давам пари за да ми ги направят. Но ако имах способностите на Цвет -3 със сигурност бих ги направила точно като нейните.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 13, 2009, 14:04:32 »

въпрос на личен избор. аз мисля, че етикетите са прекрасни. Така не са натрапващи и натруфени, а са едно прекрасно допълнение към цялата визия на сватбата. Аз за съжаление се отказах от тях. Нямам опит в тези неща, а не ми се иска и за това да давам пари за да ми ги направят. Но ако имах способностите на Цвет -3 със сигурност бих ги направила точно като нейните.
благодаря за подкрепата!  give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 13, 2009, 14:12:30 »

И аз мисля, че вторият етикет е страхотен, а и защо трябва да копираме етикета на някоя ракия, която продават в магазина? Според мен сватбеният етикет носи друго послание, той не продава стока в магазина, а е наситен с емоционалния заряд на едно красиво събитие ...
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 13, 2009, 17:24:10 »

TSVET_3 ...на мен и 1-ва снимка и 2-ра снимка не ми напомнят дори за етикет. O_OИмате само една снимка на цветя и на пръстени .. и добавен някякъв надпис с имена...Абсолютно безидейно решение.Дори и снимките не са СИЛНИ- носещи  настроение или каквото си там...Мисля , че по добре да ви кажа какво мисля отколкото заучените реплики "ау колко са хубави"... :girl_impossible:Ами разходете се до най-близкия магазин  , разгледайте етикетите на различните бутилки - от безалкохолно до алкохолното и ги сравнете с вашите ... ohmyЩе ви дойдат ИДЕИ.Не е нужно да търсите в нета нещо- ей там в магазина ...

Aз пък лично никога не бих си сложила за сватбен етикет типичния такъв ракиен. За мен лично(да не се засегне някой) точно там е безидейното решение! girl_wink

Колкото до двата етикета- аз съм за втория- нежен и изчистен, първия също не е лош, но аз лично не харесвам червено tease. А и щом втория ти се вързва с цветовете на сватбата- супер!
« Последна редакция: април 13, 2009, 17:27:55 от mucito » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 13, 2009, 18:46:53 »

И аз искам да си направя етикетчета,но както и по горе съм спомена едва ли ще мога сама,търсих по сайтовете нещо готово,но не можах да си харесам,спрях се на една идейка,но сега тепърва ще търся кой да ми го направи.Искам като 3 етикетче на снимката,на мен ми допада,а и се връзва идеално с лилавата ни сватба.Съответно ще го направя за вино,ракия и водка може би.Даже сега като ги гледам и този за ракийката не е лош вариант.


* index2.jpg (56.5 KB, 650x460 - видяно 702 пъти.)
« Последна редакция: април 13, 2009, 18:48:35 от lady_in_love » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 13, 2009, 19:48:34 »

И аз искам да си направя етикетчета,но както и по горе съм спомена едва ли ще мога сама,търсих по сайтовете нещо готово,но не можах да си харесам,спрях се на една идейка,но сега тепърва ще търся кой да ми го направи.Искам като 3 етикетче на снимката,на мен ми допада,а и се връзва идеално с лилавата ни сватба.Съответно ще го направя за вино,ракия и водка може би.Даже сега като ги гледам и този за ракийката не е лош вариант.
На мен също третото ми харесва най-много! good
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #247 -: април 13, 2009, 21:16:53 »

Третото е и мой фаворит!
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 13, 2009, 21:19:52 »

Още един глас за третия етикет - много е нежен smile
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 13, 2009, 21:36:10 »

Определено третия  good  good  good
Активен
mtzaneva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 13, 2009, 21:42:00 »

И на мен третото ми харесва най-много, а и щом си отива със стила на сватбата още по-добре.



Активен
mtzaneva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 13, 2009, 21:44:18 »

Ако ще използваш, като темплейти показаните етикети, ще ти помогнем за дизайна. Като ги гледам ще стане за не повече от 10 мин.  smile
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 13, 2009, 21:58:16 »

Найстина ли? Можете ли да го направите? *YAHOO*Аз си мислех,че дадената снимка е много малка,за да се използва,защото после като се печата,няма ли стане не както трябва.Иначе ви благодаря за подкрепата и аз мисля,че третото е най-нежничко и хубаво.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 13, 2009, 22:03:48 »

Супер са и трите етикета, така е най-готино - за всяко питие различен етикет  Bravo
Активен
mtzaneva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 13, 2009, 23:10:06 »

lady_in_love, пращай на личен, имена, дати и какво искаш да има изобщо на етикета, утре вечерта ще ги имаш, а и по възможност линк, от където си изтеглила етикетите, за да мога да изкарам възможно най-доброто качество.

Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines