Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:48:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 278664 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 01, 2009, 15:24:11 »

по-скоро се тръгва от това какво се връзва в ресторанта ако наистина всичко искаш да е в тон защото много по лесно се пасва младоженеца предполагам, че на него му отиват повече неща, но ако ресторанта е специфичен просто ....
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 01, 2009, 15:31:58 »

Ами не, ние ще сме навън, има водопадче в самия ресторант гостите ще са на зелена морава, а ние по-младите на по-високо ниво, под дървен навес. Според мен ще отива всичко, а вътре, ако има вероятност да вали е в оранжево и жълто.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юни 01, 2009, 15:34:48 »

А какъв е цвета на сватбата и на твоите аксесоари?
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 01, 2009, 15:38:28 »

Роклята ми е преливаща, от бяло към екрю, засега е само това ясно. Сандалите ми са "златни". Може би трябва наистина да решим цвета, въпреки че на мен ще ми е по-лесно да тръгна от вратовръзката му. Т.к. се триумя за повечето неща, като се започне от цветята, обожавам слънчогледи, орхидеи, маргаритки.
Бих искала да има и пеперудки в украсата и става сложно. Колкото повече мисля толкова повече се обърквам Бубка.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 01, 2009, 15:40:43 »

svetli , първо да ти кажа, че сте много готини и двамата give_rose
Колкото до другото, хич не виждам как ще стане, защото цвета на сватбата е оранжев, моята рокля е слонова кост, а горната и част е със златна дантела crazy (защото и него го мислехме в пясъчен костюм).  cray
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 01, 2009, 15:47:56 »

Ани_чка_п, ами те чудесно се нареждат до тук нещата - рокля в екрю, златни обувки, ресторанта вътре е жълто-оранжев, дано не се наложи да влизате де  pardon
Щом искаш - започнете от връзката - нека примерно тя е също в такива нюанси.
Ще ти кажа ние как процедирахме:
Цвета на сватбата ни е лилаво, моята рокля - бяла с лилава панделка, костюма е черен с райе, ризата е бяла с райе (пак бяло), връзката е лилава, като основния цвят по нея е като на панделката ми.
Когато избирахе костюма имаше примерно черен костюм с вишнево райе, с жълтеникаво, със сиво и т.н. - така е лесно да се избере, защото е ясно, каква риза и връзка им стои добре на тези костюми.
Светъл костюм пък със сигурност ще стои прекрасно на вашите цветове според мен. Може да видиш милото с какъв светъл костюм е на сватбата, на която кумувахме миналото лято  good
Ако пък искате контраст - тогава нека костюма е тъмен, със светла риза и връзка.

Не се тревожи - едно по едно ще се наредят нещата  give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 01, 2009, 15:56:19 »

Благодяря ти много Бубка, видях ви, да. Аз пък и той харесваме светлите костюми повече, затова си мисля, че със светло ще е по-добре. smile
още веднъж благодаря.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 02, 2009, 07:35:38 »

mucito, то много сложно звучи, но мисля, че и в този случай може да намерите решение. От сиво до сиво има разлика естествено. Така че според мен хващайте костюма (или поне сакото) и търсете риза в цвета на роклята ти или нещо подобно, която да му отива. След това е по-лесно с вратовръзката. Проблемът според мен е основно в това, че сивото е студен цвят, а слоновата кост и златното са топли, а топло и студено се съчетават много трудно. Единствения вариант е да прелеете нещата с ризата поне според мен. Успех и се надявам да решите проблема бързо!
Активен
nincheto87
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 02, 2009, 20:38:41 »

помагайте!!!някой случайно да е виждал в магазините в София мъжки сиви обувки?Ако ни насочите къде да търсим много ще сме ви благодарни smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 03, 2009, 12:37:21 »

svetli , първо да ти кажа, че сте много готини и двамата give_rose
Колкото до другото, хич не виждам как ще стане, защото цвета на сватбата е оранжев, моята рокля е слонова кост, а горната и част е със златна дантела crazy (защото и него го мислехме в пясъчен костюм).  cray
А пробвали ли сте с риза оранжева май няма да е добре но просто питам, или може би слонова кост и оранжева вратовръзка  smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 03, 2009, 14:12:12 »

А пробвали ли сте с риза оранжева май няма да е добре но просто питам, или може би слонова кост и оранжева вратовръзка  smile
Аз тъкмо ти писах в твоята темичка, ти тук. Пробвахме с оранжева- хич не е хубаво (поне това оранжево, което имаха в магазина) и взехме слонова кост накрая. Мисля и една с къс ръкав да вземем, защото милият хич не търпи на жега, а на 30 август... Тогава сигурно ще заложим на някакво мнооого бледо оранжево- незнам и аз вече. Ама като му сложим една оранжева бутониерка и готово. Няма да се шашкам повече, че много ми идва. Offtopic аз и роклята си върнах, да ми шият нова, без златно Offtopic, белким си паснем angry
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 03, 2009, 14:38:15 »

ще се напасне smile да бе пусто милион притеснения, ама май трябва по-спокойно да я караме tease
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юни 04, 2009, 17:37:25 »

http://www.viewsofia.com//upload/fck_editor/fck_editor/Image/0000/HM/h-8.jpg ако успеем да намерим нещо такова ще съм адски щастлива. И мисля, че точно този цвят ще подхожда на моята рокля.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 05, 2009, 07:28:27 »

 smile такъв цвят костюм мисля че гледах в МОЛ в Търново в магазин на  pierre cardin прясно ми е защото преди няколко дни обзаведохме и младоженецаааа smile
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 08, 2009, 13:27:50 »

Моят младоженец е готов  danceg. Стана направо неузнаваем. Нали се бяхме насочили към светъл костюм, но след като се облече с един черен, на райета е самият плат, направо му заспа.
Сакото е вталено. Ризата е в цвета на роклята ми, екрю, а втаровръзката има и екрю и оранжево. Снимки все още нямам, но някой вечер ще го накарам да се облече, за да го фотна.
Всичко му взехме от един магазин, има и допълнителна риза с къс ръкав. По-спортна. Като теглим чертата костюма излиза 375 лв, което не е малко, не е и много.
В такъв случай цветовете си мисля, че са ясни. Екрю и оранжево. Мнного съм щастлива.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines