Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:51:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 278765 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 01, 2009, 08:02:09 »

Amelia,  и ние сме с оранжава сватба.Моята рокля е екрю, а комбинацията на младоженеца я измислихме така



Всичко е купено от Пиротска
Костюм 199лв, риза 44лв, вратовръзка 28лв.
« Последна редакция: април 01, 2009, 08:04:25 от valka27 » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 01, 2009, 08:18:01 »

Валка, много добра комбинация  Bravo
Както знаеш, аз съм пристрастна към светлите костюми, а оранжевото ми е слабост  Wink

Другото, което много ми харесва, освен цветовата комбинация, е кройката на костюма - тип "спортно-елегантен" - хем официален, хем леко-небрежен. Определено ви поздравявам за добрия избор!  Bravo Bravo Bravo
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 01, 2009, 08:32:07 »

Кикси, тъкмо щях да ти пиша на лични да си кажеш мнението... Много се чудих за тази вратовръзка, защото има и едно ... как да кажа вишнево участие( ама как се изразих - има по нея тъмно червен почти вишнев цвят) , но вчера ми светна една идея... за нея вече ще ти пиша другаде, да не става  Offtopic
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 01, 2009, 08:37:48 »

Валка, разкошен е костюма  good
Милото има подобен цвят костюм от сватбата, на която кумувахме и сега се чуди дали да не е със същия на нашата сватба. Аз честно да си кажа предпочитам да си вземе нов, но незнам  crazy
Вие какво ще кажете - дали не е по-добре да си има от нашата си сватба костюм, или да не задълбавам толкова и ако не иска друг, само да вземем малко по-тъмно лилава риза и връзка (той беше с много бледо лилава риза тогава), така че да се вържат на нюанса на панделката на моята рокля?
А идеята ми за чисто бял костюм беше категорично отхвърлена  huhhuh.gif
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 01, 2009, 08:48:17 »

bubka, ти си решаваш... ако моето мило си имаше костюм не бих хвърляла още пари за нещо, което едва ли ще го облече повече.Но ако можете да си го позволите, ако ще се чувства по-комфортно и уверено в нов - действайте good.Идеята да добавите нова лилава риза е чудесна Bravo, оше повече, че вече е носил стария и му е свикнал.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 01, 2009, 08:51:28 »

Валка,
костюма е страхотен! judges И нашата сватба е оранжева yahoo
а каква е материята?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 01, 2009, 08:51:40 »

Ами, Валка, виж сега, аз въобще не го забелязах въпросното "вишнево участие".
Чак сега като ми казваш и се загледах и разбрах за кои ивици говориш, но на снимката изглеждат по-скоро кафеви и затова не прави впечатление.
Щом на снимката изглежда така, предполагам, че и на живо, не е някакво крещяшо вишнево, по-скоро дискретен цветен елемент.
Казвам дискретен, защото тези т.нар. вишневи ивици са много по-нарядко в самата вратовръзка и не се натрапват на очи, пък ако ще и да са вишневи. А ако са само светли и оранжеви ивици, няма да стои толкова добре, точно този тъмен, вишнев нюанс придава някакъв лек, приятен акцент на цялата визия.
Така че според мен няма от какво да се притесняваш.  good
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 01, 2009, 09:05:25 »

mucito, да живее оранжевото yahoo
Аз от материи нищо не разбирам, продавачката каза, че е студена вълна, пък дали е така...Важното е, че той си се хареса и аз го харесах и не сме обикаляли много( бях се подготвила за цял ден обикаляне в търсене на по-спортен модел, а го намерихме във втория магазин, в който влязохме)Тук срещнах положителни отзиви за тази материя.
Кикси, знаеш, че аз дори не исках вратовръзка, но младоженеца си искаше... Те и продавачките малко го навиха "Как без вратовръзка, не може, трябва да си личи, че сте младоженеца" аз им казах споко, всички го познават младоженеца, няма начин да го объркаме Yes
Радвам се, че одобрявате, защото специално за вратовръзката много се колебаех give_rose
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 01, 2009, 14:56:33 »

чудесен е, валка! Честито! give_rose
Ние още сме доникъде по тая част...
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 01, 2009, 17:12:42 »

 sarcastic   и ние! Мисля да  решаваме този въпрос някъде след месец , щото Гого често варира в килограмите crazy crazy crazy
 Инъче мисля да го курдисам в подобен костюм , ама без елечето щот сигурно ще ме hunter............. funnytooth funnytooth funnytooth


* 11039_545331.jpg (44.11 KB, 338x408 - видяно 2979 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #250 -: април 01, 2009, 17:23:08 »

bubka, мисля че няма нужда да пръскате пари за нов, но вие си решавате. И ние, като Валка, смятаме, че не е нужно да се хвърляме в излишни разходи. Е, виж, ако всички гости от сватбата ви са го виждали с този костюм, може би е по-добре да си има новичък. Или да се ползват ризата и врътовръзката ...нещо такова - д асе ползват части от тогавашното му облекло.  smile

sarcastic   и ние! Мисля да  решаваме този въпрос някъде след месец , щото Гого често варира в килограмите crazy crazy crazy
 Инъче мисля да го курдисам в подобен костюм , ама без елечето щот сигурно ще ме hunter............. funnytooth funnytooth funnytooth

Ния, много ми харесва костюма, но и моят ще ме тупне с нещо по главата ако се опитам да го облека в елече. Добре, че не съм им голям привърженик.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 01, 2009, 17:25:11 »

То и аз не съм привърженик на елечетата. Снимакта беше такава.
  Пък и средата на юни  с риза , елече и сакоооооо  еми ще заври. funnytooth
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 02, 2009, 09:54:10 »

Аааа nia - beating август е бая по- топло от юни, така че хич не ми се оправдавай blum И моя беше против това, против онова, ама я виж - сам си пожела и елека, и фишуто и всичко. Това в кръга на майтапа - като отидете да пробвате някой- друг костюм, той сам ще си прецени за елека girl_wink

А иначе костюма е judges Ние искахме нещо подобно - е, разбира се купихме съвсем различен де, ама blush


* kostum.jpg (42.18 KB, 475x425 - видяно 391 пъти.)
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 02, 2009, 10:01:17 »

Ами, какво да ви кажа - той точно, защото не му се дават пари за нов. Има два сега и много рядко му се налага да ги облича. Дори в работата като има по-важни срещи си ходи само по риза и панталон.
Но пък наистина - повечето ни приятели бяха и на сватбата, където кумувахме, та не е добре да е пак с него. Другият му е син един такъв - хубав е, но не се връзва на лилавата ни сватба.
Аз затова го навивам, като не иска бял, поне черен да купим - такъв костюм никога не е излишно да имаш в гардероба си. Но да видим каква ще я измислим - ще се похваля де, като имаме решение  pardon
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #254 -: април 02, 2009, 10:11:03 »

nia, skylife, точно нещо подобно искам и аз за милото, но няма как да го щракна в магазина. Само че при нас ще е бял.

Момичета, имам проблем. Като костюмът ще е бял, откъде да изкопая подходящ колан? Като гледам навсякъде са някакви черни и много тъмно кафяви, няма никакви други.  crazy
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines