Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 14:26:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165092 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 05, 2008, 16:06:17 »

Забравих да допълня, че най-тъпото при цялата работа е, че си плащаш двойно, а накрая не получаваш това, което искаш  diablo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 05, 2008, 16:11:13 »

Малиии  insane scratch one-s head вий направо ма сбъркахте crazy Еми да - ние за това - в ритуалната, хубава - грозна, каквото е такова...Пък и както сме коментирали - тя не е "грозна", а направо "УЖАСНА" ама...ние нали ще сме хубави sarcastic laugh Това е важно...и щом климатик има, да'н са потим докато казваме "ДА" good
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: август 05, 2008, 16:23:14 »

Е хайде стига излишни драматизми де. Каквато такава е ритуалната зала, и да я обсъждате тука, става само чесане на езиците.Една ни е и никой не ни кара да се женим в нея, като не ни харесва плащаме си повечето пари за изнесен ритуал и точка по въпроса. На всичкото отгоре незнам дали си правите сверки с другите градове, ама в нашия ритуалите ми се струва че са най-евтини от големите областни градове, така че.......
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: август 05, 2008, 16:38:06 »

Ей, мамче, леко раздразнителна си станала май че lol
Спор няма, че е една ритуалната и вариант има за който не му харесва, ама съвсем други работи коментирахме в случая.
Дали си чешем езиците - ами казваме си мнението просто за подробностите около цялата тая история (писнала ти явно вече да я четеш) с ритуалната.
То като се замислиш по другите теми - да не би да не си чешем езиците с това втеляване за глупости като например розовата на панделка на кошничката за късметчетата всъщност не е ли по-добре да е 2 тона по-светла от стандартното екрю и със златен кант ли да е или да прелива към меден цвят, а късметчетата с пайети ли да ги обшием или със сатенен кант в основния цвят на сватбата  funnytooth ROFL DANCE
Просто всеки си обсъжда каквото го вълнува - понякога си чешем езиците за абсолютни глупости, а как да не обсъдим подробностите около нещо толкова важно като гражданския ритуал?
съжалявам, ако съм  Offtopic
То при теб това сигурно не е раздразнителност, ами понеже не си падаш явно по излишните "драматизми" и сватбата си я възприемала като купон с приятели, а не като занимаване с ненужни подробности, дано и Точко да наследи това твое веселяшко и непукистко отношение към живота и да не си прави сам излишни драматизми  Wink Опс, това май беше за другата тема, ама нищо, пожелавам ти го и съм сигурна, че така ще стане  Bravo
Ама нали знаеш - хора всякакви, а булките са малко по-различни от нормалните хора и затова добре че го има този форум - че да се подложим на нужната терапия lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: август 05, 2008, 16:38:30 »

Е да де, и аз туй искам да кажа. И да - вярно е, че е от най- евтините.
 blum Мамо- дебеланке, не ни се ядосвай на глупостите, да е спокоен точко Wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: август 05, 2008, 16:41:31 »

 sarcastic sarcastic sarcastic За бременните казват че не са болни жени, ама и здрави не са съвсем, та интересно ми е какъв е случая с булките, ха ха ха. А иначе момичета, аз ни най-малко не се ядосвам бе, да не си помислите че тука седя и дъвча нокти  и кожички, неееееееееееее........ няма такива филми. И не съм раздразнителна ни най-малко, аз така си говоря.
Пък Точко - да има късмета да не е непукист, ще го обезкостя на мига  laugh laugh laugh laugh
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: август 05, 2008, 16:42:12 »

Пък Точко - да има късмета да не е непуксит, ще го обезкостя на мига  laugh laugh laugh laugh

 funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: август 05, 2008, 16:45:20 »

Абе мацки, мнооого хубаво сте се разприказвали, а няма ли да обсъдите и идейката за една среща????????? А,а,а,а,а???????? Пак изостанахме след другите. Айде след 08.08 - мислете срещи. Нали Скайлайф, тогава си идва насам?  tease
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: август 05, 2008, 16:49:08 »

А, да, че е от най-евтините Ритуалната - поне за това трябва да сме доволни!  good

Хаха, Инче, пак уби рибата с този кометар, направо ми гарантира добро настроение до утре най-малко:prepare-fish: lol banana sarcastic sarcastic

А Точко току-виж се възмутил и той от излишните драматизми lol, затова не е препоръчително за мама Ина да попада сред компанията на жени от неизследвания достатъчно човешки вид "скорошни и бъдещи булки", за чието поведение учените все още се мъчат да открият възможните причини, защото току-виж сме отказали Точко от сватба до живот с тези наши сватбени драми lol

Съжалявам, че пак съм  Offtopic, ама не можах да се сдържа с тази веселба дето настана lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 05, 2008, 16:51:29 »

ОООО да, на 09.08 (живи-здрави) съм си в Бургас. За съжаление ще пропусна плажа събота и неделя (поради липса на козметик за сега tease), НО съм готова за сбирки, пиянски вечери и т.н. Bravo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: август 05, 2008, 16:51:46 »

Не е лоша идеята, този път и аз искам  yahoo,  ама аз на 08.08 май съм нощна смяна, трябва да погледна графика, а Кларафина и тя ще си идва скоро, дали да не я изчакаме?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 05, 2008, 16:52:31 »

Ами Точко още отсега съм го имунизирала от  излишния драматизъм наречен здравословен живот, ха ха ха, в петък го водих на кръчма до 12 и много часа, наквасих го с бяло вино до удавяне сигурно и това реших че не му стига и в събота го водих и на плажен бар до 2.30-3часа сутринта. Да знае какво го чака.  danceg danceg danceg danceg danceg danceg И после се чудя що не ще да се обърне в позиция за нормално раждане детето, ми няма да се обърне ми, да не е луд. Като знае какво го чака и не смее да се появи сам на бял свят  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 05, 2008, 16:58:22 »


Пък Точко - да има късмета да не е непукист, ще го обезкостя на мига  laugh laugh laugh laugh
с такива весели и готини родители,не вярвам детето да е се трогва от такива ненужни нещица,сори за спама,ама да ви кажа варненки са по-зле от вас от това което чета,а и сега сори ако греша и Ина е била с изнесен ритуал,но на мен залата от снимките <където се фръцка с прекрасната си рокля> ми хареса и не отстъпва на столичните зали,даже е по-красива от някои Offtopic
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 05, 2008, 17:01:08 »

Кикси, ритуалът има смисъл, когато се изпълнява от човек, който е посветен на действието, който обрича с думи преминали от ума през сърцето, и чак тогава изречени, и който представлява някакъв автентичен авторитет. Никаква клетва, изречена пред държавен служител на "държавицата", за която говориш, не смятам за значима. Що се отнася до църковния ритуал - пак може да попаднеш на "човек", който само да ти маркира събитието и никаква достолепна обстановка, няма да спести липсата на душа в обреда. По отношение на църквите бих могла да споря с теб дали Бог стои само между стените им или може да благослови брака на всяко място под небето. Въпреки, че църквите са свещено място, не то напълва обреда, а свещенослужителя, който с думите си призовава духът да съедини душите на мъжът и жената, обрекли се един на друг. Както знаеш свещенослужители могат и изпълняват ритуали извън сградата на храма и венчанието не от вчера се прави и на открито и за разлика от "изнесения" театър дубликат на реалното действие, тайнството венчание се извършва само веднъж, пък било то и на лодка в морето. Моето мнение обаче си е лично и се надявам да няма засегнати.  
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 05, 2008, 17:01:26 »

Цъ, не съм била с изнесен. Бях си във въпросната ритуална зала, после църквата, после ресторанта. Без изнесени неща. Имах си там квото си требе - украски, подаръци за гости, чуденки по въпросите за това и онова, ама си бях в ритуалната.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines