Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 16:25:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165103 пъти)
 
limonada
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #195 -: юли 24, 2008, 15:36:36 »

да в Мирена като 4е ли има най-голям избор
само да се похваля въпреки 4е не е зе този форум но моя син току 6то проходи сам и много се радвам  Bravo 6те ми е 6афер
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #196 -: юли 24, 2008, 16:07:25 »

Повечето сватбени салони работят с по няколко рекламни агенции и сайтове за онлайн поръчка на покани.Разнообразие има, аз моите ги харесах в Мирена също, после изгледах още няколко камари и на други места и в крайна сметка пак се върнах там и ги поръчах - просто ми хванаха окото.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 25, 2008, 09:28:49 »

Аз си харесах покани от новия каталог на Такрида , имат ги в магазин "аз и ти".
Активен
mimi6
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #198 -: юли 25, 2008, 13:41:42 »

Здравейте и от мен!
Включвам се и аз в този чудесен форум. Имате ли впечатления или отзиви за Иван Тодоров- ди джей; Веско Лазаров - видео. Препоръча ми ги Жечка от фото Гея, но много ще се радвам ако някой сподели нещо за тях. Утре ми е срещата с Иван , така че чакам Wink
Активен
cvetulka
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #199 -: юли 26, 2008, 16:54:07 »

Здравейте, днес капарирахме и поръчахме роклята danceg Bravo Много си я харесах. Поръчах си и було (ще ми го шие за мен, че съм нисичка  blush) а също и чантичка, т.е. от тези сладки торбички. И да ви питам - вие сънувате ли организацията на сватабат? Аз май нещо съм се вживяла много и всяка вечер запазвамя рокли, я камера търся... tease shok crazy crazy crazy
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 26, 2008, 17:40:05 »

 funnytooth Не си сама, споко. Аз току сънувам, че камерата съм забравила да поръчам или че не ми носят тортата, или фотото го няма, или примерно гостите не са дошли...абе лудница. Нормални работи good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юли 26, 2008, 19:17:28 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Абе момичета я се успокойте малко! Всичко ще е наред и торта ще си имате, и рокля, и фото, и видео, гледайте най-важното да е с вас........МЛАДОЖЕНЕЦА!  blum blum blum Я стига сте се шашкали, не бива д апозволявате нищо да ви помрачава настроението. А и колкото повече си мислите, че ще забравите нещо - най-много наистина да го забравите. Горе главите сладурки!

cvetulka, браво за роклята, а няма ли да пуснеш някакво моделче?  blush
Активен
cvetulka
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #202 -: юли 26, 2008, 21:06:14 »

Не съобразих да снимам днес, пък и тя ми е доста голяма  blum Ще трябв ада почакате още около месец. Поръчахме я в Мирена, цвят екрю, без презрамки. Ако сте ходили там може да сте я виждали. В момента има изложени само 2 рокли в екрю - едната е с презрамка през врата, другата е като моята. Снимки чак на 20 август когато ще ходя на първа проба. pardon
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 26, 2008, 21:14:56 »

Еййййййй това новите булки сте лоши хора.... cray нищо не показвате! Ама айде ще стисна зъби, то ей къде е 20.08 - сега ще дойде.  tease
Но щом е от Мирена  good good good good good good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #204 -: юли 26, 2008, 23:55:32 »

 welcome-2 на всички нови були във форума.

Момичета, аз днес направих НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА  GROAN, изпекох се жестоко на къси панталони (не е толкова фатално), къс ръкав и деколте. Като се видях на какво съм се направила  Oh my ... ми се доплака. Вие като морски чеда да знаете как да корейгирам ръкава и деколтето, имам около месец.

Мисле утре да намажа изпечените места с факто 50+ и да изпържа и останалата част или пък да ходя на салариум?

И да ви питам лъчите от солариума проникват ли през тъкани, т.е. ако са покрити отделни часте те също ли потъмняват или не?
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юли 27, 2008, 00:23:33 »

Момичета какво можете да ми кажете за Сватбен салон "Минон"? Благодаря ви.
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #206 -: юли 27, 2008, 11:55:52 »

Здравейте и от мен!
Включвам се и аз в този чудесен форум. Имате ли впечатления или отзиви за Иван Тодоров- ди джей; Веско Лазаров - видео. Препоръча ми ги Жечка от фото Гея, но много ще се радвам ако някой сподели нещо за тях. Утре ми е срещата с Иван , така че чакам Wink


Здравей и на теб и добра дошла  smile

За Иван Тодоров няма да сбъркаш, голям купон прави - ангажирали сме го за няколко фирмени партита, на една сватба също ми хареса много.Веско Лазаров също мисля, че ще ти хареса - не е лошо да погледаш няколко негови неща - аз така го избрах, както и Жечка от "Гея".Айде успех, да разказваш smile
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юли 27, 2008, 18:45:58 »

Здравей и на теб и добра дошла  smile

За Иван Тодоров няма да сбъркаш, голям купон прави - ангажирали сме го за няколко фирмени партита, на една сватба също ми хареса много.Веско Лазаров също мисля, че ще ти хареса - не е лошо да погледаш няколко негови неща - аз така го избрах, както и Жечка от "Гея".Айде успех, да разказваш smile

На мен ми беше Иван Тодоров DJ на сватбата.
Ами, справи се. Като изключим, че обърка поредността на ритуалите с пилето и тортата и рязането на сватбената торта.
Бях му направила един много бърз списък - с около 30-40 песни, които исках да пусне - не ги пусна. Моят Димитър не е доволен от него  pardon
Нооо и твоята среща с него вече е минала, как ти се видя???
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юли 27, 2008, 19:38:06 »

На сватбата на брат ми беше Жечка и Веско Лазаров и те са доволни. И аз си поръчах май същите, но не съм много сигурна, 4е ще са те, може и колеги от тяхната фирма. Поръчах ги чрез агенция Диаманти.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 27, 2008, 21:37:42 »

welcome-2 на всички нови були във форума.

Момичета, аз днес направих НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА  GROAN, изпекох се жестоко на къси панталони (не е толкова фатално), къс ръкав и деколте. Като се видях на какво съм се направила  Oh my ... ми се доплака. Вие като морски чеда да знаете как да корейгирам ръкава и деколтето, имам около месец.

Мисле утре да намажа изпечените места с факто 50+ и да изпържа и останалата част или пък да ходя на салариум?

И да ви питам лъчите от солариума проникват ли през тъкани, т.е. ако са покрити отделни часте те също ли потъмняват или не?
Абе момиче.... beating така ли се седи на слънце като тебе? На първо време се намажи там където си изгоряла, защото може да започнеш да се белиш. А за един месец, ами ако имаш възможност се печи редовно. Ако ли не, солариума също е вариант. но незнам нищо повече за него.  pardon Тук няма как да помогна.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines