Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 22:25:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165222 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #150 -: юли 16, 2008, 20:52:11 »

Благодаря за отговорите  give_rose

На мен започва да ми става ясно, че моята програма ще се пропука някъде между ритуала и ресторанта   Count
Не съм оставила време за снимки, защото исках снимките да са преди ритуала, но тогава ще е една жега и слънце...
Ще ме взимат от Лозенец и си мислех на път за Созопол, да кривнем някъде за снимки, тъкмо и гостите ще имат време да си намерят място за паркиране и да се занесат на руините.

Понякога се чувствам отчаяна, такова планиране му метнах последната една година и накрая какво - скъпоструваща боза!  girl_impossible

А и цигулките отпаднаха, две от момичетата не могат тогава и останалите три не щят да свирят без тях.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #151 -: юли 17, 2008, 14:05:27 »

KlaraFina, какви са тия приказки. Я не се отчайвай. Естествено, че всичко ще мине както трябва. Колкото до снимките - от Лозенец до Созопол има толкова невероятни места на които можете да спрете. Има едни чудни скали след Дюни, има плажове, има зеленина, зависи какво искаш за фон. Мисля, че ще се получат невероятни снимки. После може да си направите сесийка и на руините. Направо вече си представям прекрасни снимки.
Колкото до музиката - смяташ ли да търсиш алтернатива? А, и защо не сме видяли (поне аз) снимки на нещицата ти?
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 17, 2008, 14:16:10 »

привет и от мен - мерси пак за помощта  saludo kiss2
имам си късметчета - в галерията са  danceg
снимките не са добри, но с вображение се вижда  funnytooth
след малко ще кача и снимки, от изненадата, която имах сутринта  girl_in_love
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 17, 2008, 14:29:38 »

KlaraFina   какъв е този песимизъм от теб  Oh my ...  beating
Виждала съм сватбени снимки от руините в Созопол - еми няма такава красота!
ако продължиш да се чувсташ отчаяна , ще те набухаме дружно  pardon
и без цигулки ще бъде страхотна сватбата ти Wink /мога да свиря на акордеон, ако тва помага нещо  girl_wink .А ако решиш от класически цигулки да минаваш на джамбуре, ще намеря и тъпан и гайда!/
Diavolitsa е права, че има страхотни места по пътя!
Усмихни се сега и се чувствай виртуално нацелувана  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 17, 2008, 14:50:24 »

Добре дошла, Диде!

Диде, колко човека бяхте в ресторанта??? Аз ще съм в съшия и силно ме интересува колко побира. И по колко бяха масите. Моите вероятно е са по 12 човека, но има една маса  /десета от тяхната схема/ , която не ми е ясно има ли я или не? Колко може да събере най-много този ресторант и в това число влиза ли и булчинската маса.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 17, 2008, 17:22:23 »

Добре дошла, Диде!

Диде, колко човека бяхте в ресторанта??? Аз ще съм в съшия и силно ме интересува колко побира. И по колко бяха масите. Моите вероятно е са по 12 човека, но има една маса  /десета от тяхната схема/ , която не ми е ясно има ли я или не? Колко може да събере най-много този ресторант и в това число влиза ли и булчинската маса.

Алекса,
Ние бяхме около 100 души общо с нас имам предвид. На младоженската маса бяхме 7 души. По другите маси бяха различно - имаше и с 12, с 10, с 8 и една четворка. Общо взето ги нагласяхме според компанията - така че да се познават хората. И дансинга беше празен - за танци-манцие. Иначе горе-долу това му е капацитета на ресторанта - 100 души. То ако се насилиш и посблъскаш масите, ще събере и още, но ще стане некомфортно за гостите и ще се заеме и дансинга.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #156 -: юли 17, 2008, 18:15:12 »

Diavolitsa, Stefanneli, благодаря за подкрепата.
А нещицата ми не са много, но всичко, което е налично го има в галерията ми (сега ще кача и обувките). Останалите неща са само идеи за сега.
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юли 18, 2008, 10:15:39 »

KlaraFina, аз днес отивам на пробем грим при една гримьорка от Бургас, ако не си си намерила още ще ти пиша дали съм доволна. Знам засега цените: 50 лв. официалния грим в деня на сватбата, 20 лв. е пробния.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 18, 2008, 22:32:54 »

Ами Kiksi - не знам. Значи - със сигурност в този случай DJ-ят изобщо няма да взема думата - той ще си е в общи линии DJ. Не знам каква точно им е програмата, но  pardon ще видим. А и то танците са след определен момент нататък. Ама мога да я питам и ще разбера за какво иде реч. А решихме да е с водеща, защото и без това ще украсява, ще посреща гостите - поне да има и водеща. НО пак казвам - не знам, ще видим  blush

Да, тя го предлага като услуга и го прави много добре, има приятна визия, приятен глас, завладяващо поведение и т.н.

Но ако искаш говори с нея да ти сбие някои от ритуалите във времето, в смисъл да са по-накуп в първата част от сватбата примерно и после да се започва основно с танци и игри и така да продължи, без да се карат хората да сядат във вихъра на танца.

Поне нашия ди джей така ме посъветва и аз се замислих, че е много прав, защото съм била на сватби със сватбоводеща и наистина не е приятно точно, когато си във вихъра на дансинга някой да ти каже да седнеш, ама ти си прецени.

Поне според нашия ди джей е добре битовите ритуали - ритане на менче, чупене на пита и т.н. да са един след друг.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #159 -: юли 18, 2008, 22:38:25 »

desy, какво стана с грима? Как беше? Снимки?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 18, 2008, 22:39:15 »

Е, щом ще са бели няма страшно - в "Чар" имат в бяло, аз видях зор, когато търсех тюл в екро, та чак от Пловдив го мъкнах..Значи, отиваш взимаш тюла, доколкото виждам и ти като мен ще правиш бройката на годните и по някой за спомен  good, продължаваш към галантериите зад училище "Кирил и Методий" и там си харесваш разните му декорации- лентички от сатен, органза, камъни за лепене, миниатюрни цветенца и тем подобни.Аз моите такива декорацийки ги взех именно от там, галантерия Мулине се казва магазина.Успех и да пуснеш снимчици да ги видим  smile

Аз пък бял тюл исках за късметчетата, ама като видях един екрю за 5 лв. цената на метър (и ширината му си ябива) и веднага го взех и него си използвах. Магазинът май беше или в уличката на червения блок, дето е пресечка на "Александровска" в единия край, а в другия на "Ботева".
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 18, 2008, 23:09:57 »

KlaraFina , Дяволица е права за снимките - има толкова прекрасни места по пътя.

А момченцата как така не щат да свирят тримката, мрънкай им, моли им се, обяснявай колко е важно, кажи им, че не искаш кой знае какво, само един Менделсон ако ще да е, моля те, само да се съгласят, аз като се сетя как се радвах, че си го решила този труден проблем с музикантите и сега виж ги ти - не отстъпвай, моли им се на всяка цена!


За цветята аз да кажа, че Дида е права за този бутик "Диана" - професионалисти са,сами виждате какви страхотни неща правят, но аз се отказах от тях, защото някак си... не че не бяха любезни, напротив - обърнаха ми нужното внимание, ама едната девойка там въпреки любезността си, освен че ме подразни, че всячески се опитваше да ми натрапи идеята си за букет от слънчогледи, въпреки че й обяснявах, че за мен това са груби цветя за булченски букет, и някак си ми се стори...студена.

Това може да ви се струва глупава причина, но аз много държа на излъчването на хората и или ме грабва или не.
Та след като обиколих поне 10-15 бутици за цветя, избрах моята флористка точно по излъчването, харизмата, творческия заряд на мисленето й, емоцията, кяото влага в работата си. Благодаря, че ми я препоръчахте - мисля че беше Diavolitsa или skylife. Казва се Теодора Терзиева, бутикът се казва "Божи дар" и се намира на ул. "Кирил и Методий", като вървите към Автото отляво, почти към края на улицата, малко на ъгъл се пада с една от пресечките.
Прави всякакви аранжировки и хиляди други красоти и е способна да ви посвети страшно много време, за да ви вникне в идеята, спокойно можете да й пращате на мейла снимки на това, което искате и тя да измисля варианти и да ги обсъждате.

Определено тя е моят човек, само като се сетя какво чудене беше къде да си поръчам цветята и в момента, вкойто прекрачих прага на бутика й и размених 2-3 думи с нея, вече бях взела решението си.
Освен професионализъм и творчество, тя влага в работата си и душа, което на по-емоционалните като мен много ще им допадне.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юли 19, 2008, 18:22:26 »

 goody goody Аз бях, аз бях - радвам се, че ти е харесала. И ние днес ходихме при нея да се уточняваме вече, че не остана много.

Поръчахме халките на златаря - супер забавен човечец, но за съжаление - със собствено виждане по някои въпроси. Както и да е - знам, че е най- добрият в Бургас, но ще видим good

А за Дорето - наздравицата ми ще е със сигурност в началото на сватбата, но от пилето и тортата не мога да избягам, а и планираме изненада на кума - брейк-денс... абе като му дойде времето - ще видим  Girl_hide
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юли 19, 2008, 18:53:29 »

Нашата изненада за кума беше доста сполучлива. Аз бях толкова скептично настроена към всякакъв тип подобни изяви, струваха ми се доста пошли и недоскопосани.

Имаше "хавайски танци" - две танцьорки изскочиха с хавайски одежди към кума, той пък веднага поде, сложиха му една шарена шапка, слънчеви очила. Той скочи на влакче с тях в ритъма на "Самба де Жанейро". После дойде при мен една девойка и ми сложи също хавайски гердан и всички се хванахме на влакче.

Абе, беше забавно! Неочаквано за мен, но ми хареса!  yahoo

Ще кача допълнително снимки от този епизод на сватбата ни Yes girl_wink
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 20, 2008, 14:18:40 »

Знаете ли дали някъде в Бургас предлагат костюми на "Парушев"?
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines