Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 23:53:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на micedj 19.07.2008  (Прочетена 32040 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 04, 2008, 15:29:45 »

Яяя, честита тема! И каква хубава кутийка за халките... БравУс! smile
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 04, 2008, 20:39:20 »

Здравейте момичета!!! Май не трябваше да обещавам, че ще съм по-редовна blush Надявам се не се сърдите give_rose Днес най-после се видях с мацката, която ще украсява сватбата. Решихме да има балони в златисто и бяло (екрюто нещо не ни допаднаха като цвят), като освен двете сърца зад нашата маса (в златисто) ще има балони с хелий на тавана, около 50, в двата цвята. Хем няма да е претрупано, хем ще има малко по-празничен вид ресторанта.
Христинче какво да ти кажа мила - отразява ни се чат-пат стреса, но лично аз съм малко по-спокойна сега отколкото преди няколко дни. Не се знае през оставащите две седмици обаче  girl_wink Между другото, утре съм на пробна прическа и грим. Стискайте мноооооого здраво палци. Харесала съм си много една прическа, да видим дали ще ми отива (обещавам снимки!!!). За грима не се притеснявам - всеки ден се гримирам и ако не ми хареса нещо, ще взема нещата в свои ръце Girl_hide
Стана малко дългичко, ама да кажа и за чантата... Има едно-две неща дето не ми допадат по нея, ще ги оправя и тогава ще я снимам и ще ви я пусна.

Лека вечер на всички и чакайте утре коментари MANICURE
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 04, 2008, 21:01:49 »

Успех с грима и прическата!
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 08, 2008, 07:58:29 »

Момичета помагайте - трябват ни музиканти за извеждане на булката (по възможност в носии).  girl_impossible Всъщност нямаше пробен грим, а прическата само я скицирахме, но съм убедена, че ще стане страхотно, защото фризьорката е професионалист (а и аз съм вътрешна girl_wink). Пускам няколко снимчици:
на чантата


на кошничката за късметчета

и накрая ...жартиера!
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 08, 2008, 08:02:42 »

Исках да ви се похваля, че докато раздавахме поканите (още 2 останаха girl_wink) получихме много комплименти за тях, което много много ни зарадва, защото имах малки притеснения в началото  blush Радвам се, че са били неоснователни  girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 08, 2008, 08:15:20 »

Чантичката и кутийката за халките са ми фаворит!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 08, 2008, 09:11:25 »

браво........всичко е страхотно..........готови ли сте вече че то не си остана като гледам при нас как вървят нещата времето си минава толкова бързоооооооо yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 08, 2008, 09:14:04 »

Малеее какви са ти хубави нещицата Bravo Bravo Bravo
чантичката е страхотна good
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 08, 2008, 10:05:45 »

И да не забравя и на теб да пожелая незабравими изживявания на сватбения ден give_rose
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 11, 2008, 21:28:45 »

Радвам се, че ви харесва чантичката. Моето мило майче ме изненада с нея  Girl_hide Няма нищо общо с това, което търсех и исках, но все повече ми харесва, а и като знам с какво желание я направи... Христи, мила, следя ти темичката, много добре се движите, браво. Стяга ли ти се душичката вече  blush Аз в момента съм доста спокойна, но не се знае другата седмица как ще е  tease Нашата торта най-вероятно ще е лешник, радвам се, че ще ни я направят в ресторанта, за да не я мисля (и стойката и връхчето всичко е от тях).
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 11, 2008, 23:39:00 »

Мила, още една седмица и е твой ред.  yahoo
Какво стана с грима и прическата?
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 15, 2008, 09:50:30 »

Здравей ellie_belliе, малко остана наистина  yahoo Грима и прическата, набързо ги решихме. Мацката е професионалист и съм сигурна, че ще се справи. Ще бъде леко опушен, с изкуствени мигли Girl_sing Отдавна си мечтая за такива. За прическа и показах снимка и 'скицирахме' върху моята глава как ще изглежда. Сега остава да си взема някакво украшение за косата...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 15, 2008, 16:11:59 »

Мила, ама то никак не остана!!! Много ми хареса чантата! Направо е страхотна!Приятни последни приготовления!!! Всичко най! Ще си страхотна булка!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 15, 2008, 16:44:36 »

Аплодисменти за чантата! Браво на бъдещия ти мъж!
То като гледам само 4 дена остава да е "бъдещ" girl_wink
Как е настроението? Готвите ли се за големия купон? Party time
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 16, 2008, 07:57:51 »

Милички, настроението почна да се 'нормализира', с две думи почна да ми трепери под лъжичката  blum tease Eeager Тази сутрин съм се събудила сигурно към 6, а милото спииииии и не му дреме  :funnytooth:Вчера взехме менчето от кумата, днес остава да поръчам питките, да звънна на оператора, милото - на диджея, а в 6 съм на среща с фотографката, ще оглеждаме хубави местенца за снимки Curtsey Утре идват родителите на милото, в петък нашите.... почна се, няма шега  danceg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines