Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:30:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 181076 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: октомври 23, 2008, 16:11:20 »

еми може да попиташ дали за еди каква си бройка ще ти направят все пак някакава отстъпка

ако не - поръчай ги на твоята приятелка и готово

Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: октомври 23, 2008, 17:51:10 »

Цената наистина има значение, но долар и нещо си е 2 лева и нещо, а повечето керамични дреболийки, които тук се продават навсякъде също гонят тази цена. По- скоро оскъпяването ще дойде от доставката.
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: октомври 24, 2008, 08:30:02 »

Първо ще търся нещо такова в България! Ако открия - веднааага ще докладвам!  blum

Иначе сметнах, че със всички разходи доставката на тези пеперудки ще е 200$ за 140 бройки, което е 1.90 - 2 лв за бройка. Мисля че е поносимо! А?  crazy
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: октомври 24, 2008, 13:30:01 »

tatitt, за мен цената си е направо супер, при положение, че керамичните фигурки, от които на мен лично ми се  bad (не искам да обидя никой, въпрос на вкус) държат същите цени, че даже някои са и по-скъпи.
А това е нещо много по-стилно и красиво, пък и една идея по-функционално  Wink, така че аз на твое място въобще нямаше да се замисля!  good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: октомври 24, 2008, 13:37:00 »

tatitt стискам ти палци да ги намериш тия пеперудки в БГ- страхотни са  girl_in_love Относно цената- всичко което можеш да си позволиш е ОК.

Определено има вероятност някой да не разбере че това е подаръче, та както каза  gostenka_82  може да се напише нещо от сорта че се радвате че са ви уважили и сте щастливи да им подарите чрез тази пепрудка част от красотата и магията на вашия ден. Представих си го даже надписано на малка картичка, поставена в малък плик , на който е надписано името на госта и самия плик играе ролята на тейбълка. Подобни малки пликове съм виждала в книжарниците за най малките картички ако се сещаш. Е това е само идея де  smile .

П.П. Извинявам се за  Offtopic честито за ресторанта  Bravo
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: октомври 24, 2008, 14:39:27 »

Мерси мили момичета за помоща и съветите! Направих тейбълки с имената на гостите и надпис, че е за тях! Дано да ги подсети! http://www.tatitt.snimka.bg/album.php?album_id=299979
Има липсваща запетайка  blush
Дано да стане с поръчката! Ще ви ги покажа като дойдат  danceg
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: октомври 24, 2008, 14:53:09 »

 tatittBravo за решението. На мен лично много ми харесва и смятам, че това ще ги подсети, че е за тях, но за всеки случай пак им напомняйте като минавате за наздравицата! 
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: октомври 24, 2008, 16:58:01 »

tatitt пеперудките са много нежни и тейбълките също много добре са се получили, но дали ще може да се направят толкова малки че да се връзват с пеперудката. Имам предвид, ако ги отпечаташ в подходящ размер няма ли да са твърде малки и снимката и текста да не се виждат много добре? Или аз греша? huhhuh.gif
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: октомври 24, 2008, 22:46:10 »

misskapriss - права си - аз съм ги направила малки, но с висока разделителна способност - все пак ще взема и да принтна една........ ако не - ще сменям дизайна  huhhuh.gif
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: октомври 27, 2008, 13:00:45 »

На мен ми хрумна идеята за подарък на гостите да има поставки за чаши, които по някакъв начин да напомнят за нашия ден. Как мислите, дали ще е удачен подарък? Приемам и предложения за доразвиване на идеята. Това с подаръците, ми е голяма мъка    heat
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: октомври 27, 2008, 14:27:41 »

Mariqnkata според мен е мнооого добра идея! Има по разните сайтове такава опция. Ако искаш картонени, може и тук да си ги поръчаш в някоя рекламна къща или печатница. Може и стъклени!
Ето няколко опции:

Не знам обаче, дали може да си ги направиш тук! И къде да си ги поръчаш  crazy
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: октомври 27, 2008, 14:33:25 »

Мариянката и аз мисля, че идеята ти е много хубава, стига да не е сложно да намериш кой да ти ги направи.
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: октомври 27, 2008, 15:07:48 »

Това с направата, наистина може да се окаже проблем. Но мисля да поразпитам тук там. Ако и вие момичета чуете нещо...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: октомври 27, 2008, 15:12:00 »

виж по фирмите, дето правят рекламни материали

аз като търсех да ми гравират чашите си спомням, че попаднах на сайтове, на които имаше и подложки за чаши!!!
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: октомври 27, 2008, 15:12:57 »

Mariqnkata - ако имаш познати в Щатите, можеш да използваш моя вариант.

Аз ще си поръчвам подаръците от там smile. Снимките, които показах са от същия сайт, от който ще поръчвам и аз!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines