Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:30:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 181078 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #240 -: юли 29, 2008, 09:46:38 »

Добро утро ( или обяд  Wink  ) на всички.

Като видях думата "ветрило", не можах да се сдържа. Наистина добра идея за подарък!!! Пък и със сигурност, ако е топло ще влезе в работа. Аз обожавам ветрила и в къщи вече място няма от тях.

На "Илиянци" наистина има. Последно от там си купих две - три. Бяха по левче. Не са пластмасови и ми се видяха в доста нежни цветове. Взех ги от това хале, което е до "Техномаркет". Там принципно е пълно само с боклуци и на моето магаренце му призлява като влезем, ама понякога се намира по нещо симпатично на добра цена. Информацията е от преди месец, но ме съмнява да са ги продали всичките.

Пури и ветрила наистина е страхотна комбинация!  good

Вече направо и "добър вечер" стана, но назад в темата имаше сайт, в който попаднах точно на една от идеите си за подарък на гостите. Само че, сайтът не е български и се чудя...някой има ли представа доколко е надеждна да се купува от чужди сайтове? Аз досега само от български съм купувала един - два пъти и то все с наложен платеж. 
« Последна редакция: юли 29, 2008, 16:40:17 от Su_to » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #241 -: юли 29, 2008, 20:09:14 »

Su_to, благодаря ти инфото, отивам директно в този склад, дано го намеря.

Аз мислех, че с пурите няма да имам проблем, но като се поразтърсих в интернет, се оказа не толкова лесно. Намерих информация за няколко магазина в София, но до колкото разбирам цените са от 50 лв нагоре за кутия с няколко пури, независимо от произхода им.

Да имате идея къде мога да намеря пури за подаръчета?
Активен
mirka5
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #242 -: юли 29, 2008, 22:24:50 »

аз имам др идея за нашата сватба.ще подарим снимка навсеки гост, и тъй като работя в печатница ще на прави специанли паспартута  с толпъл печат и датата на събитието.мисля че ще стане добре. и остава за винаги спомен от този ден
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 30, 2008, 06:31:16 »

KlaraFina, в повечето магазини за алкохол (независимо дали е по-скъп или не) продават и пури.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 30, 2008, 09:53:07 »

Klara Fina продават пури и в по-големите магазини - примерно съм виждала в 345 на касата, сигурно и в Метро и Била ги има, а за цената - все пак не търсиш оригинална кубинска пура а оригинален подарък  good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 30, 2008, 12:22:47 »

кларафина,

в доста бутки за алкохол продават в кутийки и пакети ароматизирани пури;

3 бр. са някъде около 5-7 лв.

естествено има и без аромат;

със и без филтър (тези с филтъра има едни с бял пластмасов и едни с дървен);

това е от мен, но май се водеха пурети.... всъщност и аз не знам пури ли са или пурети;

но също са добър вариант
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 30, 2008, 12:33:15 »

Хубавите пури са доста по- скъпи - говорим за тези, които са по единично или в метална кутийка. Да - в магазините за алкохол ги продават. За София - има два магазина (от една верига), които продават такива неща. Единият е на Васил Левски (мисля, че се казват Cheer's или нещо такова), а другият е по Солунска (от Славейков към Витошка, почти до Витошка се пада) good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 30, 2008, 12:33:38 »

В City Center на втория етаж има специализиран магазин за пури. В Метро също продават - там със сигурност ще са по-евитини. В разни складове на едро за цигари - също, но не мога да ти посоча конкретен.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 31, 2008, 08:55:13 »

еее,

да, тези са по-скъпички, но пък тя може да се спазари за цената????!!!!!!!!!

опитай да си уредиш по-ниска цена, все пак ще вземеш поне 20-30 пури, нали???????

а иначе да, веригата са чиърс, има на васил левски и на жълтите павето около централата на Пощенска банка
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 31, 2008, 13:33:29 »

Момичета, помагайте моля.
Търся елипсовидни сватбени бонбони с инициали на младоженците.
Знаете ли някъде в Пловдив да предлагат подобна услуга или наблизо в района а дори и София бих се замислила.Мерси много
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 31, 2008, 13:40:30 »

Момичета, помагайте моля.
Търся елипсовидни сватбени бонбони с инициали на младоженците.
Знаете ли някъде в Пловдив да предлагат подобна услуга или наблизо в района а дори и София бих се замислила.Мерси много


Валентино и 100 грама сладки правят. НО доста грозно ги надписват, поне по мое мнение. Под сватбени имаш предвид шоколадови, нали?
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #251 -: юли 31, 2008, 14:32:35 »

Иии, и аз имам въпросче свързано с бонбонки...

Моля не се смейте  blush  като видя мерки, теглилки и смятане и  RUN

В някакъв американски сайт, попаднах на едни страхотни бонбонки сърчица.  heart Обаче, какви са тези мерки, бре, джанъм!!  ohah И по шоколадчетата съм ги виждала, ама не знам какво значат. "12 oz. bag" Ето това пише. Чудя се, 12 дузини в торбичка ли значи, 12 бонбона ли, 12 торбички с бонбони ли? А бонбонките са едни ситнички такива...като тик так. Не мога да прикача снимка, защото не знам как става. Надали 12 бонбона ще са 6 долара. Уффф, някой знае ли какво означава това количество "12 oz."?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 31, 2008, 14:36:27 »

Ами количеството е 12 унции. Трябва да проверя колко е една унция blush
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #253 -: юли 31, 2008, 15:12:38 »

Благодаря! Благодаря! Благодаря!   Flower 

Нататък е лесно. Ето какво открих за преобразуване на мерките. Дано е полезно и на някой друг.

http://tzappa.net/tzconvertor/index.php?lang=BG&m=volume
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 31, 2008, 19:40:03 »

аз да кажа за шоколадовите бонбони с инициали в пловдив, има едно магазинче за белгийски шоколад,

улицата е .... отец Паисий, точно до магазина за цветя, който пък е до онези 3-4 заведения пред градинката;
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines