Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:43:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171802 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 11, 2008, 21:01:03 »

момичета,

аз също вече си имам покани  danceg

много хубавки са станали

ще снимам и ще сложа

текстът е златен

много ми харесват, наистина

даже вече пратихме 7 бр. да пътуват към Лондон
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 11, 2008, 22:46:01 »

gostenka_82 и a_iordanova  честито за поканите.

Да ви кажа звънях на тези Джубокс май се казваха от линковете. Нямат такива пликове. Звънях още къде ли не, мама търси и в Пловдив. Никъде нищо. Май сама ще си ги правя  pardon Поне са само 5, не са много smile
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 12, 2008, 09:43:41 »

Така, имам нужда от ГОЛЯМА помощ. Почнах да лепя поканите с лепило UHU. Състоят се от два картона и паус, които трябва да се залепят един за друг. Изрязах си аз чинно парченца от материалите за проба - залепиха се като стой та гледай. И вчера лепя една пробна покана - на сутринта шок и ужас! Двата картона зеят, а пауса падна в момента, в който се опитах да го повдигна!

Взех UHU-то като уж безцветно сухо лепило. Споделете, моля ви, какво лепило да издиря, което да отговаря на предишните условия, че в събота пътуваме за Сливен да каним кръстниците и родетелите на младоженеца! girl_impossible girl_impossible

Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 12, 2008, 10:13:57 »

Така, имам нужда от ГОЛЯМА помощ. Почнах да лепя поканите с лепило UHU. Състоят се от два картона и паус, които трябва да се залепят един за друг. Изрязах си аз чинно парченца от материалите за проба - залепиха се като стой та гледай. И вчера лепя една пробна покана - на сутринта шок и ужас! Двата картона зеят, а пауса падна в момента, в който се опитах да го повдигна!

Взех UHU-то като уж безцветно сухо лепило. Споделете, моля ви, какво лепило да издиря, което да отговаря на предишните условия, че в събота пътуваме за Сливен да каним кръстниците и родетелите на младоженеца! girl_impossible girl_impossible

Ние като правихме пробни покани ги лепихме с UHU и се залепи веднага. Пробвай с каноконлит ако не става с него. А лепих звездите към поканите с него и става за секунди.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 12, 2008, 10:15:43 »

Сега - по принцип за сухото лепило не знам. Защото уж това UHU е от хубавите сухи лепила. Но мога да ти предложа вариант (държа да кажа, че не съм го пробвала с паус, а само за залепване на моите пликове за покани). Та - продават секундно лепило гел. На Locktite. Лепилото не се разтича изобщо грам. Та можеш да сложиш по съвсем малко в ъгълчетата на пауса и примерно мъничко в средата.

Но това е само като предложение. Не знам реално как ще стане  pardon
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 12, 2008, 10:15:59 »

Каноконлита ме е страх да не вземе да разяде нещо. Пък и нямаш време за донагласяване. Ако се лепне криво си остава криво.

Странно защо маките парченца се залепиха, а реалната покана не ще... Може би има значение, че много пипахме с пръсти тази пробната, която не ще да се лепи...
« Последна редакция: юни 12, 2008, 10:20:19 от snezhito » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 12, 2008, 10:19:59 »

Мисля че има различни видове каноконлит, има и специално за хартия. Малко на изуст говоря честно казано, но провери почти съм сигурна че има  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: юни 12, 2008, 10:27:07 »

Все ми се струва, че тук в тази тема имаше подробни описания на лепене. Потърси в миналите постове имаше споделен опит по темата.  Wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 12, 2008, 10:44:30 »

В тази - не. В предишната едно момиче споделяше, че паус се лепял най-добре с двойно залепващо тисо. Но все ми се струва, че ще се вижда.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #99 -: юни 12, 2008, 10:48:46 »

Оо да, с тиксо ще се вижда.
Имаше подробни коментари около сухото лепило точно. Виж, разгледай, че нямам време да търся сега. Във втора част на поканите. Успех !
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #100 -: юни 12, 2008, 10:56:45 »

Двойно залепящото се вижда и не е хубаво - със сухо лепилце пробвай - но наистина сухо -
ето това съм го правила със сухо лепило


* 1.JPG (14.84 KB, 256x192 - видяно 3123 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 12, 2008, 11:07:59 »

Моите също са лепени със сухо лепило UHU. Малко повече ми се налагаше да ги натискам, но в крайна сметка се получи. Пробвай като ги залепиш да сложиш някоя огромна книга върху тях, за да ги притисне силно и ги дръж така 5-10 мин.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 12, 2008, 13:46:44 »

за момичетата, които търсят дебели панделки, извинявам се, ако не беше тук, днес в 1 магазин имаше и много тънки, и много дебели панделки

www.flora-com.com

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #103 -: юни 12, 2008, 14:36:10 »

Панделките не ги намирам  scratch one-s head
В коя секция на сайта са ?
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 12, 2008, 14:53:59 »

Здравейте момичета  smile
сватбата ми е след 3 месеца  danceg , а нищо не съм направила по нея  pardon
искам всичко да е в морски стил - бял и небесно син цвят   pardon
търсих в нета, но нямам много време и ще моля за помощ  blush
някой виждал ли е покани с морски звезди, рапанчета, мидички и подобни  blush blush blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines