Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 11:21:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171709 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 07, 2008, 09:11:55 »

inaxastra и аз това си мисля, пък и накрая все пак остават точно поканите, подаръчетата(ако има такива) и снимките и знам че като ги погледне някой ще се сети за нас.Сега ще потърся още, но ако не си харесам други просто ще са тези.
ето това е поканата http://www.inka-bg.com/produktovi/41.jpg
« Последна редакция: юни 07, 2008, 10:17:19 от magi_st » Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 07, 2008, 17:02:31 »

Бясна съм! Отивам днес в Слънчоглед да си купувам лелеяните материали за поканата и опааа, изненада.... Фигуралният паус на розички, който така бях харесала, свършил. Нямало вече, не можело и да се поръча. Някаква жена го била купила всичкия.... Ха, познайте каква ли ще да е била тази жена. Съвета ми е - като си харесате нещо - кукпавайте го веднага и на място преди да го свил някой друг. Много съм разочарована. beating beating beating
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 08, 2008, 14:05:39 »

Момичета вече си имаме покани за малките шаферки  yahoo yahoo yahoo. Текста го взех 1 към 1 от една съфорумка, дано няма против  give_rose give_rose give_rose

Ето ги и тях:

Активен
eli83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 08, 2008, 14:23:59 »

И ние сме готови с покатните и съм много доволна.
Различни са за гостите, са родителите и кумовете, като разбира се и текса е друг.
Написахме ги в множествено и единствено число, в зависимост дали гостите са семество или не /нашите са повече несемейни и чакат да хванат букета или жартиера   Wink/
Ще се опитам да ви прикача снимки, дано ви харесат ...
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 09, 2008, 08:24:09 »

Ха-ха-ха, snezhito, а аз 'свих' всичкия паус с бръшлян tease и не ми стигна даже, взех по някой лист от останалите да стане по-интересно. От розичките бяха останали 7 листа, съжалявам  give_rose

А ето няколко снимки на поканите ни:

Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 09, 2008, 08:25:11 »

Ето още една снимка:

Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 09, 2008, 08:48:04 »

А, не се тревожи. Аз си намерих с розички колкото ми трябваха и не се наложи да ги смесвам.  yahoo yahoo yahoo

Активен
branny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Най-доброто ми слънчице!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 09, 2008, 14:48:18 »

Бясна съм! Отивам днес в Слънчоглед да си купувам лелеяните материали за поканата и опааа, изненада.... Фигуралният паус на розички, който така бях харесала, свършил. Нямало вече, не можело и да се поръча. Някаква жена го била купила всичкия.... Ха, познайте каква ли ще да е била тази жена. Съвета ми е - като си харесате нещо - кукпавайте го веднага и на място преди да го свил някой друг. Много съм разочарована. beating beating beating

И аз искам да се оплача от Слънчоглед, snezhito. И аз имах същия проблем стях, само че с фигуралния паус на пеперудки. Умрах на яд. Пак така беше изчезнал, а когато ходих имаше цяло тесте - на следващиа ден няма вече. Поръчка направихме даже и оттам се почнаха мъки и чакане - 2 седмици чакам една тъпа хартия!!! изобщо намало при доставчика даже!!! А на нас няма кой да ни се обади и да каже. Заядехо се много сериозно. Няма да разказвам в подробности как говорих с някакъв ... който след обстойно обяснение с доста твърд тон защо не мога да чакам още 2 дни ми каза: Аз какво мога да направя за вас? !!!! Ако ми беше пред очите щях да го удуша. За съжаление имах много по-добро мнение за Слънчоглед, но сега вече...а може би просто.... А може би човечетата, които работят там не знаят как се прави бизнес. Все едно. Фирмата която ми направи поканите обаче бяха страхотни - любезни и мноооого креативни, за което им благодаря. Това са Juebox, в Младост 1. И понеже много държах на пеперудите направиха всичко възможно и пак имам същите пеперуди, но сега са и лилави. Направо си беше изненада от тяхна страна. И поканите станаха суперски. Ето малко, останалите можете да ги видите в галерията ми.




Май малко дълго стана, ама можеше и повече предвид, че не съм описала историята с подробности.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #68 -: юни 09, 2008, 15:07:55 »

branny колко ти взеха на покана? И по твой модел ли са поканите или моделчето е тяхно. smile
Много са хубави  Bravo
Активен
branny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Най-доброто ми слънчице!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 09, 2008, 15:51:47 »

Hellen, казаха ми 1,90лв ама ние ту искахме едно ту друго и накрая ми стана такава каша в главата, че вече незнам 1,90 с надписването ли беше или не. Но общо взето за 39 бр покани всичко ми излезе 123 лв. Незнам дали е скъпо или не, но мен ме устойва. С този дълъг текст избора на хубава покана беше труден. А поканата си е тяхна. Аз отидох със снимка да попитам дали могат да ми направят, но после харесах тази и така се очерта постепенно идеята. Но им бях надула главата с тези пауси на пеперуди...така ми се смях а на ентусиазма. Може би затова после ме изненадаха с така направените. Абе много са готини и бързо действат.
Активен
squirtka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 10, 2008, 06:34:59 »

Здравейте, бъдещи и настоящи булки smile Нова съм тук, но чета отдавна и ми помагате много. Предстои ми сватба началото на септември и вече почнах с някои от приготовленията. Имам обаче един проблем - понеже сама си правя поканите, нямам никаква идея с какъв размер да са. Искам да взема от тези специални сватбени пликове, така че ако може да ми кажете колко са големи, за да знам с какъв размер да разпечатам поканите. Благодаря ви предварително smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 10, 2008, 08:38:14 »

Май 1.90лв за покана не е чак толкова скъпо.Аз тези който си харесах са 1.80 без надписване с надписването стават 2.00лв.Днес ще обикалям още за покани.
Момичета много ви се радвам като гледам, че сами си правите поканите, за съжаление аз няма достатъчно време, а и в Плевен няма магазини за такива хартии и паусове(поне аз не знам), така че ще се оставя в ръцете на другите.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 10, 2008, 09:05:42 »

Здравейте момичета!! Всички покани са станали суперски! Направо се възхищавам на всички, които имат търпението и желанието сами да си правят поканите, аз моите само докато ги комплектовам, изрежа и залепя текста ми писна! Но пък и моите са готови. Само дето исках и по една панделка да им вържа, но много скъпо ще ми излезе, харесах едни тънки от органза, но 0,80 лв метъра ми е скъпо, като трабва да дам около 50 лв само за това, реших само за родителите, кумовете, братята и баба и дядо да имат панделки. Сещате ли се за по-евтини и хубави бели панделки???
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 10, 2008, 09:51:28 »

Vanilly , къде са ти казали такава цена  shok

Аз си купих за нашите покани панделка от органза -едната е по - тънка :3,50 лв ролката от 18м., а другата по - дебела : 7лв. пак 18м.

Ако искаш можеш да видиш в галерията ми с тях са връзвани поканите  good

Купих ги от най - обикновена кинкалерия .... имаше най - различни цветове и ширини  Wink

Преди това гледах и в книжарница Слънчоглед подобни панделки и там бяха по - скъпи, затова реших в кинкалерия да търся.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 10, 2008, 12:59:17 »

Gerka, благодаря ти, веднага изпратих милото до една кинкалерия и е намерил от органза ролка от 21 метра струва 8,40 лв, което е доста по-изгодно. Ако и на мен ми харесат направо ще купя. Мисля, че по 70 см на покана ще стигне! Много ти благодаря!!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines